Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nemáš v posteli ještě příliš zkušeností a trápí tě stud? Poradíme ti, jak se s tím poprat.

Jak se v posteli nestydět?

aktualizováno 01.03.2012, 00:00 | 01.03.2012, 00:00 | tej

Nemáš v posteli ještě příliš zkušeností a trápí tě stud? Poradíme ti, jak se s tím poprat.

Je těžké, když se má dívka najednou před někým svlékat donaha. Některým nedělá žádný problém, když má před někým shodit své svršky, ale většina dívek s tím nadělá mnoho cavyků. Není to nic špatného, přeci jen nejsi zvyklá. Je to něco nového, nezvyklého a většina děvčat se navíc bojí, že se tomu druhému nebude líbit její postava. Jak se s tím vypořádat?

 

Zhasni světlo

 

Tma je jednou z nejlepších variant, jak odhodit zábrany. Pokud přítel vyžaduje aspoň nějaké světlo, zapal pár svíček. Udělají z tvé noci romantickou a příjemnou atmosféru, kterou jistě oceníš. Při svíčkách si dej ovšem pozor, kam je pokládáš. Vždy je polož na nějakou podložku a umísti někam, kde nic není. Přeci nechceš vyhořet.

 

 

Dej si pryč zrcadla

 

Pokud máš v pokoji nějaká větší zrcadla, zkus přes ně přehodit nějaký kus látky, nebo je dej úplně pryč. Není dobré, když pohledem zavadíš o svou nahou postavu, se kterou nejsi úplně spokojená. Jemu se určitě líbí, ale pokud se nelíbí tobě, nedívej se přitom na sebe. Akorát to tvůj stud prohloubí víc.

 

Milujte se pod dekou

 

Trápí tě nahota extrémně? Hoď přes vaše těla nějakou deku, ale počítej s tím, že vám za chvíli bude pěkné vedro. Nahradit jí klidně můžeš pouze povlakem, či nějakou slabší látkou. Přesto, že se svlékneš donaha, nebudeš si připadat tak nekrytá.

 

Vol vhodné polohy

 

Pro stydlivé osoby nejsou všechny polohy zrovna ideální. Vol takové, při kterých budete s partnerem co nejblíže u sebe a nebude mít takový rozhled. Během milování můžeš i přivřít oči a plně se oddávat příjemným hrátkám.

 

 

Dodej si sebevědomí

 

Za žádnou postavu se nemusíš stydět! Máš větší zadeček? Špíčky na bříšku? Jestliže je do tebe přítel aspoň trochu zamilovaný, tyhle tvé mindráky vůbec nesdílí. Kdyby chtěl, je na tvém místě teď někdo jiný, ale vybral si tebe. Ne každému klukovi se líbí kostnaté holky a milují, když mají za co chytit.

 

Přijímej komplimenty

 

Řekl ti, že miluje tvou postavu? Nezačínej mu tvrdit, jak jsi za poslední měsíc přibrala. Prostě tento kompliment přijmi. Proč by to říkal, kdyby to nebyla pravda? Nemusíš být žádná miss, abys měla postavu podle představ tvého kluka. Říká ti, že jsi třeba tlustá? V tom případě to není přítel pro tebe a najdi si někoho, kdo tě bude milovat takovou, jaká jsi!

 

Použij šátek

 

Zkuste si navzájem zavázat oči, nebo je klidně zavaž jen jemu. Berte to jako hru, u které se dokážeš lépe odvázat, než kdyby se na tebe díval. Ty budeš ráda, že se můžeš svléknout, aniž by tě někdo viděl a on to může hrát jako parádní erotickou hru.
 5 hlasů
Vaše hodnocení