Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vzácné chvíle doma s partnerem utužují náš vztah.

Jak si udělat s partnerem hezký večer? 6 tipů, které NIC NESTOJÍ

Romance - 2
zdroj: Thinkstockphotos Romance - 2
aktualizováno 04.03.2018, 00:00 | 04.03.2018, 00:00 | / krasna.cz/ales-kalina.cz

Vzácné chvíle doma s partnerem utužují náš vztah.

Co můžeme udělat pro to, abychom si je ozvláštnili a nedospěli tak k nudným stereotypním večerům?

 

Vypínej televizi včas


Není nic horšího než si zvyknout na celovečerní sledování televize. „Jistě není nic špatného na tom, podívat se občas na zajímavý film nebo pořad. Pokud se však spolehneme pouze a jen na večerní posedávání u televize, měli bychom mít na paměti, že se vždy jedná jen o pasivní zábavu, která nerozvíjí společné sdílení,“ varuje koučka Hana Lustiková.


Udělejte si masáž


Zkus připravit pro partnerku jako překvapení domácí masáž chodidel třeba s krémem z thajských bylin nebo kokosového másla. Není to nic složitého, a pokud budeš provádět masáž s pomocí své intuice, lehce a hřejivě, nemusíš se bát, že tím partnerce ublížíš. Masáž chodidel je ideální začít koupelí nohou. Chodidla po ní zabal do měkkého ručníku, masáž pak bude ještě intenzivnější a příjemnější.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Víš, jak líbat vášnivě a romanticky? Naučíme tě to!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Baví nás romantika?
10 romantických filmů pro dlouhé večery


Vytvořte si doma příjemnou atmosféru


Nakupuješ polštářky, svíčky a aromatické oleje, ale považuješ je za příliš holčičí, takže si je užíváš jen ty sama. Poděl se. Hezké prostředí útulného a voňavého domova ve vás podnítí pocit harmonie a pohody.


Každý večer není třeba vypít alespoň lahev vína


Zkus nahradit pravidelné večerní popíjení alkoholu společnou ochutnávkou bylinkových čajů. Obzvlášť vhodné na večer jsou čaje, které obsahují bylinky pro uklidnění mysli a odbourání stresu a které nám tak mohou udělat hezkou tečku za naším dnem.

 


Zkuste si doma udělat „párovou terapii“ ve vaně


Je to jednoduché a zábavné. Před lázní rozmísti všude po koupelně lístečky květů růží. A to včetně napuštěné vany, do které si s partnerem vlezete společně. Každý z vás teď má za úkol vzpomenout si na tři nejkrásnější zážitky, které vás za dobu vašeho vztahu potkaly. Připomenutí si hezkých společných chvil vám pomůže uvědomit si to, že váš vztah je tím nejvzácnějším.


Společně si čtěte


Vyberte si knihu, která vás oba zajímá, a před spaním se střídejte v jejím hlasitém čtení. Jeden čte, druhý poslouchá a naopak. Nejenom že si spolu můžete po čtení ještě vyprávět to, co cítíte z přečteného příběhu, ale zároveň budete společným čtením posilovat pocit skutečného přátelství.0 hlasů
Vaše hodnocení