Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nechcete uspět na prvním rande? Co proto musíte udělat? Vycházíme z výsledků letošního průzkumu mezi 3936 uživateli eDarlingu věnovaném tomu, co by oni rádi viděli a dělali na svém prvním rande a naopak co by neudělali nebo je moc nepotěšilo.

Jak totálně zpackat první rande

Hrozné rande
zdroj: Thinkstockphotos Hrozné rande
aktualizováno 27.06.2015, 00:53 | 27.06.2015, 00:53 | Krasna.cz/trm

Nechcete uspět na prvním rande? Co proto musíte udělat? Vycházíme z výsledků letošního průzkumu mezi 3936 uživateli eDarlingu věnovaném tomu, co by oni rádi viděli a dělali na svém prvním rande a naopak co by neudělali nebo je moc nepotěšilo.

Chcete-li na svém prvním rande uspět, řiďte se opakem toho, co tu píšeme.

 

1. Neberte první rande vůbec vážně!

 

Pokud máte pocit, že je třeba udělat dobrý první dojem, zaujmout protějšek natolik, aby se s vámi ještě chtěl někdy vidět, tak ho zapuďte. Chodíte-li běžně pozdě, tak proč se na první rande snažit a přijít na čas? Nic neotráví toho druhého tak, jako zdlouhavé čekání prosycené nervozitou z prvního setkání.


2. Rozhodně nechoďte na veřejné místo a už vůbec do kavárny či jiného gastronomického zařízení!

 

Svůj protějšek beztak poznáte nejlépe podle toho, jak žije – a stejně tak on vás. Proč tedy nepozvat hned na první rande k vám, nebo se pozvat domů k tomu druhému? Speciálně jedinci, kteří žijí mimo civilizaci na samotě u lesa a aby se k nim někdo dostal, tak potřebuje buzolu, mohou očekávat malý počet návštěv. Pokud se vám domácí rande nezamlouvá, můžete ještě zkusit kino – nemusíte poslouchat ničí tlachání a v temné místnosti při bledém svitu stříbrného plátna se dá výborně uskutečňovat první pokusy o fyzické sblížení, které zejména ženy na prvním rande určitě odradí.

 

 

3. Komunikace je pro zkažení schůzky neméně důležitá.

 

V žádném případě se nesnažte něco se o druhém dozvědět nebo se snažit druhého rozesmát! Naopak druhého otrávíte tím, když budete mluvit jen o sobě a co nejurputněji se snažit druhého dojmout a vzbudit v něm silné emoce. Zkuste třeba začít schůzku tragickým příběhem (klidně vymyšleným), zoufejte a stěžujte si, nebo se porýpejte v minulosti toho druhého - fantazii se meze nekladou!


Toho se týkají i témata, o nichž budete během rande referovat. Zapomeňte na společné koníčky a vášně i běžnou konverzaci! Chcete-li vaše rande skutečně znechutit, namísto konverzačních a lehkých témat se držte politiky, náboženství či ekonomie. Čím extrémnější názory v těchto oblastech prosazujete, tím lépe!


PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vybruslit z trapasu na rande
Čím kluci dokážou totálně zničit rande
Co (NE)plácnout na prvním rande
Co potřebuješ, aby ses na rande neztrapnila
Dieta a rande: Jak ušetřit kalorie v restauracích

 

4. V žádném případě za sebe nechtějte platit útratu!

 

Očekáváte-li zejména jako žena, že Váš protějšek se bude držet tradičního placení za vás oba, dejte mu to vědět již předem a neobtěžujte se předstíráním, že za sebe hodláte platit. Návrh na zaplacení služeb vámi můžete použít pouze v případě, že jste poslechli předchozí radu, měli první rande doma a došlo na postelové hrátky. Takový čin vaše rande určitě naštve!


5. Nejste-li s vaší schůzkou vůbec spokojení, netrapte se ani o minutu déle a zkrátka utečte – pokud tedy neuteče dříve ten druhý.

 

V případě, že vám plán nevyšel a ten druhý by se s vámi chtěl znovu vidět, tak ho obejměte. A potom odejděte. Můžete zkusit i nepříjemnější formu rozloučení, v žádném případě ale nelíbejte protějšek na tvář.

 

INFOGRAFIKA: První rande
(Foto: oficiální zdroj)

 

INFOGRAFIKA: První rande
(Foto: oficiální zdroj)

 

INFOGRAFIKA: První rande
(Foto: oficiální zdroj)

 

INFOGRAFIKA: První rande
(Foto: oficiální zdroj)1 hlasů
Vaše hodnocení