Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jaké chyby ve vztazích nejčastěji děláme? Mnohdy je těžké z partnera dostat, co jim na nás vlastně vadí. Zeptali jsme se tedy samy.

Jaké jsou nejčastější chyby, které děláme ve vztazích? NEJHORŠÍ VLASTNOSTI odhaleny

Co kluci na holkách milují? / Co kluci na holkách nemohou vystát?
zdroj: Thinkstockphotos Co kluci na holkách milují? / Co kluci na holkách nemohou vystát?
aktualizováno 17.07.2017, 16:37 | 17.07.2017, 16:37 | Krásná.cz / sim

Jaké chyby ve vztazích nejčastěji děláme? Mnohdy je těžké z partnera dostat, co jim na nás vlastně vadí. Zeptali jsme se tedy samy.

Nenajdete se v nějaké z uvedených chyb? Přečtěte si názory dotázaných mužů a žen o tom, co jim nejvíce vadí, když dělá jejich drahá polovička.

 

Michal, 23 let: Nejvíc mi ve vztahu vadí NEDŮVĚRA. Neustálé podezírání a osočování nevede k ničemu dobrému, naopak to spíš spěje k tomu, že důvěra opravdu vymizí. Přijde mi, že přehnané podezírání naopak ještě více pobízí k nedůvěřivému chování. Další, podle mého, jedna z největších chyb je OMEZOVÁNÍ STYKU S PŘÁTELI. Člověk ke svému životu potřebuje přátele a partner/ka to musí respektovat. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud jeden z partnerů omezoval druhého v kontaktu s jeho přáteli, končilo to rozchodem.

 

Jindřich, 22 let: Vadilo mi, když jsem pro ni NEBYL NA PRVNÍM MÍSTĚ. Chápal jsem, že se chtěla vidět se svojí rodinou a přáteli, ale když jsme se pak neviděli třeba dva týdny a jí to bylo jedno, to už bylo moc. Všechno bylo přednější, než já. Také bych chtěl, aby byla holka NA MOJÍ STRANĚ. I když šlo jenom o hloupé rýpání kamarádů nebo rodičů, vždy se přidala k té druhé straně.

 

Jan, 27 let: Tak v tomhle mám jasno. Jsou přesně tři věci, které nepřekousnu. První je ODPOVĚĎ “NIC“ na otázku: “CO SE DĚJE?“ když jasně vidím, že se opravdu něco děje. Ženy asi čekají, že na to přijdeme samy a ano, my se na to opravdu snažíme přijít, ale mnohdy to jsou jen domněnky, které nás zavedou úplně někam jinam, a akorát z toho vznikne hádka. Nebo nás nenapadne nic a skončí to stejně. Druhý problém vidím v tom, když se nás ženy POKOUŠÍ MĚNIT. Drobné kompromisy jsou v pohodě, ale snažit se změnit naše koníčky, vlastnosti a dělat z nás jejich vysněného a dokonalého muže, je nesmysl. Zamilovaly jste se do nás přece kvůli tomu, jací jsme, ne? Třetí zádrhel vidím ve STYKU S OKOLÍM. Neměli bychom zapomínat na své přátele, kolegy či rodinu. Když si mě holka snažila PŘIVLASTŇOVAT pouze pro sebe, začínal jsem si připadat spíše jako ve vězení, než ve vztahu.

 

Jakub, 25 let: Přes co se opravdu nedokážu přenést, je NEVĚRA. Tím se důvěra rozbije a jen těžko by ji potom přítelkyně vydobyla zpět. Tím se dostávám i k druhé věci, která mi vadí, a to LHANÍ a NEUPŘÍMNOST. Nemusí jít o nevěru, ale o cokoliv. Vše je přece o komunikaci a všechno se dá vyřešit, pokud ale holka lže, není na čem stavět a mnohdy se na jednu lež potom nabaluje další a další. Třetím problémem je, když si holka NEVÁŽÍ TOHO, CO MÁ. Snažím se vždy pro partnerku udělat první poslední a ona stále hledá chyby a to, co by mohlo být jinak a líp.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Blíží se konec vašeho vztahu? tyto varovné signály ver vážně

Účinný manuál, díky kterému najdeš v květnu lásku

Kdy říct novému partnerovi, že ho miluješ?

 

Lucie, 20 let: Určitě mám pár věcí, které bych nedokázala překousnout. Vadilo by mi, kdyby můj přítel OKUKOVAL JINÉ HOLKY. Samozřejmě, když se jenom ohlédne po nějaké opravdu pěkné holce a jde dál, tak mi to nevadí, ale kdyby to dělal pravidelně a okatě, tak ano. Velkým problémem je LHANÍ. Na důvěře je podle mě postavený celý vztah, a když partner tu důvěru zklame, sesype se i to ostatní. Když se tak zamyslím, momentálně mi vadí spíš takové blbosti, kterých si všimnete, až když jste s partnerem déle. Například když mu něco řeknu a ON TO STEJNĚ NEUDĚLÁ – dává špinavé nádobí tam, kam jsem mu jasně řekla, že ho dávat nemá, nebo nikdy nezapne větrák v koupelně poté, co se vykoupe.

 

Iveta, 21 let: První problém mě napadá hned po vstupu do jeho pokoje – NEPOŘÁDNOST. Není nad to, když při překročení prahu do jeho pokoje ucítím závan od povalujících se ponožek poházených po zemi a celkový nepořádek, který kluci vnímají jako osobitý design. I když je to v dnešní době možná už jen mýtus z dávných dob, oceňuji GALANTNOST. Je pěkné, když vám kluk otevře dveře, půjčí sako sami od sebe, když vidí, že nám je chladno. Bohužel si většina kluků hraje v dnešní době na “frajery“ a gentlemanů je pomálu. Třetí, co mě napadá, je jejich HYPOCHONDRIE a neschopnost se o sebe postarat, když mají byť jen obyčejnou rýmu. Zároveň ale toto považuji za roztomilé a ukazují nám, ženám, že nás k životu vlastně potřebují.

 

Andrea, 19 let: Toleruji přítelovi kamarády a zájmy, ale nepřekousnu, když NEJSEM NA PRVNÍM MÍSTĚ. Když pokaždé, když si může vybrat mezi večerem stráveným se mnou, nebo kamarády, vybere radši ty kamarády. Také mi vadí to, když něco SLÍBÍ A NEDODRŽÍ TO. Domluvené rande nebo výlet nedopadne, protože “mu do toho něco vlezlo“, nebo přišel o tři hodiny později. Co ale považuji za zásadní problém, je LEŽ A NEVĚRA.

 

Michaela, 20 let: Napadá mě hned jeden případ z minulého vztahu. Přehnaná ŽÁRLIVOST. Partnerovi vadili moji přátelé, dokonce i facebook. Začínala jsem si pak připadat jako pod dozorem a bála se už někoho jen pozdravit, aby se hned neurazil. Další, co mi vadí, je NEUPŘÍMNOST a NESCHOPNOST KOMUNIKACE. Kluci nejsou schopní vyřešit problém, radši mlčí, nechají si to vyčíst a ani nevnímají, co jim vlastně říkáme.

 

Co vadí na klucích tobě? A co třeba tobě vyčítá tvůj kluk? Poděl se o svůj názor.1 hlasů
Vaše hodnocení