Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Snaží se tě získat nějaký kluk, ale bojíš se, že je na vztah ještě příliš mladý? Jak poznáš, kdy je připravený?

Je tvůj objev dost starý na vztah?

Vztah
zdroj: Krásná.cz / čtenářka Vztah
aktualizováno 30.01.2017, 00:52 | 30.01.2017, 00:52 | tej

Snaží se tě získat nějaký kluk, ale bojíš se, že je na vztah ještě příliš mladý? Jak poznáš, kdy je připravený?

Je sice hezké, když je v každém muži trochu malého kluka, ale pro vztah vyžadujeme trochu jiné přednosti. Chceš vědět, že se na něj můžeš ve všech ohledech spolehnout a nepotřebuješ mít vedle sebe někoho, kdo se nedokáže postarat ani sám o sebe. Je jasné, že v mladém věku rozhodně nebudeš přemýšlet nad založením rodiny, ale trochu jistoty ještě nikomu neublížilo. Jenže jak poznat, že je na vztah vyzrálý?

 

Umí se sám o sebe postarat

 

Určitě do vztahu nehledáš maminčina mazánka, který si sám neumí ani najít stejný pár ponožek. Zralý kluk nepotřebuje žádného poskoka, který by mu donesl pití pod nos, uklidil v pokoji a ještě kolem něho skákal. Samozřejmě takoví mohou být i dospělí muži, ale do praktického života moc platní nejsou. Rozhodně si nemysli, že bude šestnáctiletý kluk umět vařit, prát a vše kolem, ale trochu samostatnosti by ovládat rozhodně mohl.

 

Umí se postarat i o druhé

 

Stará se tvůj partner o psa, nebo dokonce o mladšího bratra? Pravděpodobně bude psychicky vyzrálejší a zodpovědnější než ti, kteří se o nic starat nemusí. Pokud má zájem jak se máš a v případě, že ti není nejlépe, se může přetrhat, aby ti pomohl, je to dobré znamení.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kde lovit, když hledáš lásku - a kde, když sex

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tě tam dole oholenou?

Staň se orální bohyní

 

Jeho volný čas

 

To, jak kluk tráví volný čas, může také hodně mluvit o jeho vyzrálosti. Pokud každá volná chvilka znamená sezení u počítače nebo párty s kamarády, není to dobře. Samozřejmě není nic špatného na tom, že si sem tam někam zajde, ale všechno má své meze. V každém případě byste se měli občas domluvit a třeba někam vyrazit spolu.

 

Je zodpovědný

 

Ví jak naložit s penězi již v tak mladém věku? Umí šetřit na věc, kterou si přeje nebo jen rozhazuje, dokud něco má? Tento krok mluví o jeho vyspělosti víc, než si můžeš myslet. Je jasné, že ne každý umí dlouhodobě šetřit, ale pokud mu kapesné na týden vydrží jen několik málo hodin, mluví to za vše.

 

 

Má tě rád

 

Říká ti, co k tobě cítí nebo nedokáže své city přiznat? Kluk v roli drsňáka sice může být přitažlivý, ale rozhodně není pro vztah připravený. Každá dívka chce slyšet krásná slůvka a možná touží i sem tam po nějaké pozornosti v podobě malé kytičky. Když kluk ví, co chce a jde si za tím, je připravený.

 

Můžeš se na něj spolehnout

 

Svěřila jsi mu tajemství, ale okamžitě ho kámošům vyklábosil? Nechala jsi ho samotného se svým psem, ale on se zatoulal? Rozhodně není dost zralý na to, aby ses na něj mohla spolehnout, a to není dobré znamení pro žádný vztah.
 4 hlasů
Vaše hodnocení