Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Asi tě nepřekvapí, že dnešní doba přeje všem věcem, které se pyšní přídomkem chytré. Ve Velké Británii došli k závěru, že ještě nemáme chytrý kondom. Netrvalo dlouho a už je jeho prototyp na světě. Má hned několik funkcí, které jsou zajímavé jak p...

Ještě neznáš CHYTRÝ KONDOM? Seznam se s revolučním vynálezem!

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 19.05.2017, 00:29 | 19.05.2017, 00:29 | Krásná.cz

Asi tě nepřekvapí, že dnešní doba přeje všem věcem, které se pyšní přídomkem "chytré". Ve Velké Británii došli k závěru, že ještě nemáme chytrý kondom. Netrvalo dlouho a už je jeho prototyp na světě. Má hned několik funkcí, které jsou zajímavé jak pro kluky, tak holky.

Stane se chytrý kondom součástí našeho sexuálního života?


Co tahle věcička umí?
Nejprve je důležité upozornit na to, že výrobci chybně označují produkt za kondom. V praxi jde spíše o chytrý kroužek, který si kluk nasadí na kořen penisu. V tomto momentu začne chytrý kroužek pracovat a získávat údaje o vašem sexu. Nejen, že dokáže změřit délku milování a počet přírazů, ale také prozradí informace o délce penisu nebo třeba o počtu spálených kalorií. Všechna zjištěná fakta se ihned překlopí do tvého chytrého mobilu, a tak můžeš výkony tvého kluka porovnávat.

 


Hudba budoucnosti
Nejlepší funkce chytrého kroužku teprve přijde. Výrobce slibuje, že právě pracuje na tom, aby byl kroužek schopný rozpoznat antigeny pohlavních chorob. Pokud by byl tvůj kluk nakažený, přišla by ti na telefon zpráva, která by tě varovala před nakažením. Jenom je škoda, že vývoj této funkce je zatím v plenkách. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nosíte u sebe pro jistotu kondom?
Jak správně zacházet s kondomem - pozor na nejčastější chyby
5 nejčastějších mýtů o kondomech, díky kterým nemusí fungovat!


Pěkně drahá zábava
Cena tohoto chytrého vynálezu se vyšplhala na 60 liber, což je v přepočtu něco okolo 1900 Kč. Dobrou zprávou je, že se prezervativ nabíjí pomocí mikro USB, a tak ti vydrží hned několik let. Jak vlastně samotný kroužek vypadá nevíme, zatím neexistují fotografie či recenze, které by ukázaly, zda jde opravdu o sexuální must-have.


Pořídila bys svému příteli chytrý kroužek? A jakou funkci bys nejvíce ocenila?1 hlasů
Vaše hodnocení