Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sexuální poradkyně Tracey Cox přišla po několika letech výzkumu na to, jak se pozná dokonalá milenka. Možná tě překvapí, že kluci vůbec nekoukají na to, jak při sexu vypadáš, naopak je zajímají mnohem pikantnější záležitosti.

Jsi dobrá v posteli? Těchto PATNÁCT VĚCÍ to prozradí!

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 02.10.2017, 00:25 | 02.10.2017, 00:25 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Sexuální poradkyně Tracey Cox přišla po několika letech výzkumu na to, jak se pozná dokonalá milenka. Možná tě překvapí, že kluci vůbec nekoukají na to, jak při sexu vypadáš, naopak je zajímají mnohem pikantnější záležitosti.

"Je zajímavé, že mnoho dívek potlačí svoji dobrodružnou a vášnivou povahu ve chvíli, kdy potkají někoho, kdo se jim doopravdy líbí. Většinou se bojí toho, že kluka zastraší," řekla Tracey Cox pro Daily Mail. Pokud sama přemýšlíš nad tím, zda jsi sexuální bohyně, pak se podívej na těchto patnáct bodů, která odhalí, zda jsi dobrá v posteli.

 

1. Jsi iniciativní
Kluci milují, když holky samy naznačí, že chtějí sex. Je jedno, jakým způsobem to uděláš, ale vždy budeš za hvězdu. Navíc kluci doopravdy nenávidí, když musí holku k sexu nutit a přemlouvat. Uvidíš, že tímto krokem si svého kluka obmotáš kolem prstu.

 

2. Nesoudíš
Pokud se ti kluk svěří se svým tajným erotickým přáním, pak ho zkus nesoudit. Ať se jedná o sebedivnější věc, vždy mysli na to, že každý člověk je jiný a každý má jiné touhy a přání. Buď v tomto ohledu velkorysá.

 

 

3. Nebojíš se říkat NE
Holky, které kývnou svému partnerovi na všechno, jsou opakem slova sexy. "V poradně jsem měla muže, který si stěžoval na to, že se jeho dívka starala pouze o něj. Nikdy se nedokázala uvolnit a vždy se zajímala jenom to, zda je on v posteli spokojený. Dotyčný byl z jejího chování velmi rozpačitý, protože měl pocit, že se s ním miluje jenom proto, aby si splnila svou povinnost," vypráví příběh svého klienta Tracey.

 

4. Zvládáš i jeho temnou stránku
Muži mají i temnou stránku sexuality, která funguje spíše na primitivní úrovni. Mnoho žen to nedokáže přijmout, a tak vznikají konflikty a problémy. Zkus se nad tímto povznést a uvědomit si, že za to nemůžou, je to jednoduše v nich.


5. Máš ráda rozmanitost
"Mnoho mailů, které dostávám, jsou plné otázek ohledně sledování porna v páru nebo masturbace před partnerem," říká Tracey. Rozhodně má pravdu v tom, že každá žena by měla být rozmanitá a měla by chtít na sexuálním životě pracovat a svého partnera neustále překvapovat. Neboj se změny!

 

 

6. Víš, co chceš!
Nejhorší je, když je dívka pasivní. Zkus sama přicházet s novými nápady, co v posteli zlepšit a na čem zapracovat. Tento bod velmi souvisí i s předchozím bodem. Je velmi důležité, aby s tebou nebyla nuda.

 

7. Líbí se ti jeho penis
Nejde jenom o velikost. Kluci jsou rádi, když jim jejich chloubu pochválíš a nebojíš se na ni sáhnout. Nejhorší je, když se dívka štítí a vyhýbá se kontaktu s penisem. Jenom si dej pozor, abys přirození nedávala dětinské přezdívky.

 

8. Víš, že kluk není robot
Dobré milenky ví, že i jejich kluk může mít špatný den. Proto nedělej příliš velkou vědu z toho, když jednou za čas tvůj kluk předčasně ejakuluje. Může se to jednoduše stát každému, a kluci jsou opravdu hákliví, když to holky rozebírají.

 


9. Miluješ orální sex
"Vždy jsem tvrdila, že pokud má nějaká dívka radost z orálního sexu, je to známkou toho, že je dobrá v posteli. Bohužel stále existují ženy, které se orálnímu sexu vyhýbají a nechtějí s ním mít nic společného," tvrdí odbornice Tracey Cox.

 

10. Dáváš taktní zpětnou vazbu
Neříkáme, že bys svému klukovi měla říct, že byl v posteli špatný, ale klidně mu naznač, kde by se tě měl dotýkat, nebo na jakém místě by se ti sex líbil. Uvidíš, že tvůj kluk tento krok určitě ocení a bude tě za něj zbožňovat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex podle čísel. Vypočítej si, jaká jsi v posteli
Milování má být krásné! Kdy se na sex radši vykašlat?
Nejlepší čas na sex? Víme, kdy si to nejvíc užiješ

 

11. Jsi hlučnější
Už jsi měla sex s někým, kdo nevydal ani hlásku? Pak asi víš, že to velmi znervózňuje. Zkus se takovému chování sama vyhnout. Pro kluka je opravdu nepříjemné, když jeho holka prkenně leží a je naprosto zticha.

 

12. Jsi spokojená se svým tělem
A je jedno jestli jsi štíhlá, nebo máš nějaké to kilo navíc. Kluci prostě oceňují, když je dívka sebevědomá a dokáže se svým tělem dokonale nakládat. Klidně si pořiď i nějaký erotický obleček. Kluky tenhle krok určitě potěší.

 

 

13. Máš ráda kostýmy
Opět navazujeme na předchozí bod. Ať už zvolíš kostým sestřičky, nebo třeba latexové bohyně, vždy budeš mít u kluka úspěch. Pokud se na kostým necítíš, pak si alespoň pořiď korzet a podvazky. I tyto dvě věci dokážou kluka pořádně rozohnit.


14. Chválíš svého kluka
Dej svému příteli najevo, že ho doopravdy zbožňuješ. Místo letmého polibku ho začni líbat, a to klidně na veřejnosti. Kluk bude z tvého chování paf, a uvidíš, že se do tebe podruhé zamiluje.

 

15. Nepředstíráš orgasmus
Ono je totiž velmi nápadné, když při každém sexu zažíváš vyvrcholení. Dokonce tak nápadné, že každý kluk pozná, že orgasmus předstíráš. S předstíráním jednej tedy nanejvýš opatrně. Přeci nechceš, aby to tvůj přítel poznal.1 hlasů
Vaše hodnocení