Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jsi zrovna sama? Než začneš hledat, ujasni si, co je vlastně tvým cílem. Hledáš lásku, nebo jen sexuální rozptýlení?

Kde lovit, když hledáš lásku - a kde, když sex

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 29.01.2017, 00:55 | 29.01.2017, 00:55 | Krasna.cz/trm

Jsi zrovna sama? Než začneš hledat, ujasni si, co je vlastně tvým cílem. Hledáš lásku, nebo jen sexuální rozptýlení?

Kluka přesně podle svých představ můžeš potkat kdekoli. Někde jsou tvé šance ale přeci jen vyšší. Ujasni si, co hledáš, a podle toho vybírej, kde hledat.

 

Pokud hledáš stálého partnera na celý život, chce to poznat ho lépe. Když jsi někde v klubu nebo vybíráš na seznamce, moc se toho o skutečné povaze tvého vyhlédnutého objektu nedozvíš. Zato když se s někým potkáváš skoro denně, leccos se o něm dozvíš a můžeš se do něj postupně stále víc zamilovávat. A on do tebe! Tím pádem je jasné, že velkou a pevnou lásku je dobré hledat tam, kde se vyskytuješ často a pravidelně. Škola, práce, brigáda – tady máš šanci ulovit kluka, o kterém toho hodně víš a jen tak tě neoklame.

 

Už jen proto, že ve škole nebo v práci trávíš většinu svého času, tak proč bys tam neměla najit někoho, s kým budeš trávit i svůj zbývající čas? A je jedno, jestli to začne pomalým oťukáváním nebo spontánním flirtem. Už se trochu znáte, rozumíte si, takže můžeš věřit, že to neskončí hned druhý den.

 

 

Už jen to, že vás něco spojuje – stejný studijní obor, učitelé, zaměstnání, zájmy – se nabízí spousta témat, o kterých můžete mluvit, záminek k tomu, proč trávit čas společně, podnětů, proč s ním začít komunikovat...

 

Jestli se zrovna na dlouhodobý vztah necítíš, ale sama být nechceš, měla by tohle tak nějak tušit i protistrana. Nemusíš hned vykládat, že ti jde jen o sex, ale je hloupé někomu věšet na nos slovíčka o lásce, když po něm druhý den ani nevzdechneš. Netěší nás, když to dělají kluci nám, tak proč to děláme my samy?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sex na jednu noc? Ano, ale...
Chce vztah, nebo jen sex? Odhal ho DO PĚTI MINUT!
Je nevěra na internetu skutečnou nevěrou?

 

Chceš člověka, se kterým si užiješ, a nebude to ani trapné, ani nudné, ani tuctové? Hledej tam, kde se lidé baví. Plesy, diskotéky, party. Tam hned poznáš, jestli je introvert, který sedí někde v koutku, nebo uvolněný bavič, který chce být středem pozornosti. Existují i různé seznamky, kde lidé napíší, zda mají zájem o vztah, flirt, nebo sex, ale popravdě si tam většina jen honí ego a skutek utek. A v realitě mnohem spíš poznáš, jestli ti dotyčný "voní" a jestli by sis s ním chtěla užít.

 

Kde jsi svou lásku nebo nezapomenutelnou známost potkala ty? Poděl se v komentářích.7 hlasů
Vaše hodnocení