Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Existuje několik milníků ve vztahu: když si po pár rande uvědomíte, že s tímto člověkem chcete trávit čas i nadále a mohl by z toho být vztah, společné bydlení a všechny důležité kroky, které zvládnete společně. Velkým milníkem je zejména to, když...

Kdy říct novému partnerovi, že ho miluješ?

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 08.07.2017, 00:22 | 08.07.2017, 00:22 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Existuje několik milníků ve vztahu: když si po pár rande uvědomíte, že s tímto člověkem chcete trávit čas i nadále a mohl by z toho být vztah, společné bydlení a všechny důležité kroky, které zvládnete společně. Velkým milníkem je zejména to, když si řeknete, že se milujete.

Milujeme i naše rodiče, psa či přátele, ale zamilovat se do někoho je něco zcela jiného. A když přijde na první vyznání lásky, jsme z toho všichni nervózní. Hlavou nám proběhne několik otázek... Co když to necítí stejně? Co když ho vyděsíme? Co když nám na to odpoví: "Děkuji"! Jde o zvláštní situaci, která nás dělá zranitelnými. Kdy je tedy správný čas na tato dvě slova?

 

Jistá žena položila tuto otázku na portálu Mumsnet. Příběhy lidí se lišily. Někteří lidé tvrdí, že zamilovat se do někoho se nedá hned. Jiní zase, že se jim tak stalo a jejich vztahy vydržely roky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak správně zalichotit svému miláčkovi
TEST: Jsi připravena říct "Miluji tě“?
Miluje tě doopravdy? Prověř si ho

 

Jedna žena řekla příteli, že ho miluje už po dvou týdnech randění a jsou spolu 11 let. Další tak učinila po třech týdnech, jsou spolu pět let a na podzim minulého roku se vzali.

 

"Neexistuje žádný zázračný datum, protože každý pár je jedinečný a speciální a udělá to v různých časech. Vychutnejte si ten moment, kdy to přijde," napsala další žena.

 

A to doporučují i psychologie. Podle doktora Aarona Ben-Zeev neexistuje přesný vzorec, kdy říci partnerovi, že ho milujeme. "Měli byste to říci, kdykoli to budete cítit, bez výčitek a přemýšlení," tvrdí.0 hlasů
Vaše hodnocení