Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes už mnoha lidem nedělá problém mluvit s partnerem o sexu a nejtajnějších přáních. Přesto nás občas polije stud, když máme partnerovi něco o sobě odhalit. Co je to u našich zpovědníků?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co je pro mě intimnější než sex?

Milostné hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Milostné hrátky
aktualizováno 03.11.2017, 00:50 | 03.11.2017, 00:50 | Krásná.cz

Dnes už mnoha lidem nedělá problém mluvit s partnerem o sexu a nejtajnějších přáních. Přesto nás občas polije stud, když máme partnerovi něco o sobě odhalit. Co je to u našich zpovědníků?

"Co skrýváte ve svém nitru úplně nejhloubš? O čem máte problém mluvit nebo co naplno odhalit, i když už jste ve vztahu dlouho a víte o sobě snad vše?" zeptali jsme se jich tentokrát.


Lukáš, 20 let: Přítelkyním se nesvěřuju úplně se všemi svými zlozvyky, ať už jde o jakékoli. To asi ke každému člověku nějak patří, ale většinou je dělám, když jsem bez přítelkyně a nevidím důvod je s ní řešit, je to takové moje tajemství.


Honza, 18 let: Mívám občas opravdu zvláštní sny, většinu je teda po probuzení zapomenu, ale na některé si docela živě pamatuju. Někdy jsou to i docela "nenormální věci", ale nesouvisí se sexem a já si říkám, jak se mi něco takového může zdát. Takové sny bych tedy se svojí holkou nekonzultoval, je to jedno z mých tajemství.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tvá sexuální přání, která se nám příčí
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co si myslíme o holce, která nám dá už na prvním rande?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jsou kamarádky přítelkyně tabu?


Milan, 20 let: Myslím, že pro mě je asi nejintimnější právě ten sex. Respektive zatím asi nemám věc, kterou bych jinak před partnerkou měl tajit a považoval bych ji za intimnější, než ten sex. O sexu se s přítelkyní bavím, ale na druhou stranu jsem trochu stydlivější a některý věci, resp. touhy, bych s ní probral asi až někdy později, nebo taky nikdy, protože vidím, že ta holka k tomu "není". Že by si třeba myslela, že jsem divnej, že chci v sexu tu věc dělat, nebo by do ní stejně nešla. Už jsem teda chodil i s holkou, která byla hodně sexuálně otevřená, a tak jsem se jí svěřil prakticky se vším, co mě láká a ona do toho šla taky, takže ty věci, které jsem chtěl zkusit, mám víceméně splněné, ale třeba teď chodím s holkou, která je taková "konzervativnější", takže myslím, že jí některý věci ani navrhovat nebudu. Nebudu se s ní ani rozcházet, zase nejsem typ kluka, pro kterého by byly ty věci úplně důležitý, i když nepopírám, že bych si rád nezopakoval. Ale prioritou pro mě bylo, že jsem měl možnost je alespoň zkusit, protože myslím, že spousta kluků má v sexu nějaký tajný přání a nevyzkouší si je nikdy.

 

 

Denis, 26 let: Na tohle asi nejde úplně přesně odpovědět, protože je to otázka více věcí a taky toho, jak kdo které věci bere. A neplatí to jenom o sexu. Prostě jsou holky, se kterými není problém se otevřeně bavit, jaké byly naše bývalé vztahy, co jsme v sexu vyzkoušeli, nebo co nás láká, zda to chceme praktikovat dál a tak dále. S jinýma se o tom zase bavit nedá, protože kdyby věděly, co všechno jejich kluk zkoušel někdy v minulosti, a teď ho to už neláká, tak by ho měly div ne za úchyla. Platí to ale i o jiných věcech. S některýma holkama není problém bavit se o různých trapasech, ať už ve škole, nebo kdekoli jinde, a je to v pohodě, ony to berou, že to byla taková ta školní nerozvážnost. Jiné při zjištění, že jejich partner měl třeba někdy dvojku z chování, nebo se někdy s někým porval, dokážou z toho kluka udělat div ne gaunera a vztah ukončit. To samé třeba přítelkyně jednoho mého kámoše s ním odmítala jezdit v jeho autě, které řídil on, když jí řekl, že krátce po tom, co udělal zkoušky, se trochu vyboural, a auto trochu odřel, jinak nic. Prostě měla strach, aby se s ní nevyboural taky. Nic na tom, že dneska je z něj excelentní řidič, dokonce si teď dělá zkoušky i na kamion. Samozřejmě se stane, že někdy prosákne něco, co člověk úplně nechce, aby ten druhý věděl, ale jak říkám, vždy to záleží na těch dvou. Po čase v tom vztahu už prostě člověk nějak ví, co asi říct, a jaký detaily si asi má nechat pro sebe, aby to ten vztah nepoškodilo.

 

 

Olda, 22 let: Takové téma jsou třeba předchozí vztahy. Já třeba nemám na některé bývalky moc pěkné vzpomínky, u některých jsem docela rád, že jsme se rozešli, nemám z toho vztahu žádné závazky a není mi moc příjemné se k tomu znovu vracet a pitvat se v tom. Ale zároveň jsem chodil asi s dvěma holkama, které zajímalo docela do detailu, jak jsem to s bývalkama měl, jaké byly atd. Nějaké věci o sexu teda jsem ochoten třeba říct, ale o ostatních věcech se moc bavit nechci. Mě taky nezajímá, jak to do detailu měla moje přítelkyně s bývalýma a sám se jí na to dopodrobna neptám. V podstatě mě moc nezajímají ani věci ohledně sexu, protože by mě to stejně pak mohlo třeba zneklidnit. I když netvrdím, že by nezajímalo, jestli jsem v sexu tak dobrej jako její bývalí, nebo zda to umím ideálně ještě líp, jestli mám dost velkej penis, jestli si to se mnou opravdu užívá a kolik kluků už v sobě za celou dobu měla. Ale jak říkám, nemám moc potřebu se vracet k minulosti, beru to tak, že co bylo, to bylo, a je to takové mé tajemství, které moc nemíním s novýma přítelkyněma rozebírat, nevidím k tomu ani důvod...

 

Anketa
Zajímají tě bývalky tvého kluka?
 

 

Vlasta, 20 let: Já na tyhle tajemství moc nejsem... Možná nějaká má člověk mít, ale já jsem celkem otevřený, takže si moc věcí pro sebe nenechávám. Možná jsou témata, o kterých se mluví hůře, ale pokud jste ve vztahu a navzájem si věříte, tak proč si je neříct… Asi proto mě teda teď nenapadá téma, které bych s přítelkyní nechtěl rozebírat.


Martin, 20 let: Taková témata jsou třeba různé sexuální zkušenosti z puberty nebo mládí. Pro mě teda osobně není prakticky žádné téma tabu, ale chápu, že to právě nejvíc závisí na tom, jak to vidí druhá strana. Třeba s jednou bývalkou jsme si na rovinu prozradili, že ona měla, když byla mladší, zkušenost s holkou, prostě ji to lákalo, tak spolu zkoušely různé věci. Mně tehdy lákalo to samé s klukem, takže jsem se tehdy s jedním klukem sešel, pohonili si, pokouřili jsme si navzájem, zkoušeli jsme navzájem i anální styk. Dneska bych do toho rozhodně nešel, protože mě to neláká a jsem na holky, no ale tu zkušenost mám. Ta tehdejší přítelkyně to vzala naprosto v pohodě. Ale chodil jsem taky s jinýma, kterým bych tohle neřekl za nic na světě. Ony byly taky takový, že se tvářily, že je žádný experimenty nelákaly, a kdybych jim řekl tohle, tak by mě jistě měly div ne za gaye a pravděpodobně by se se mnou i rozešly.1 hlasů
Vaše hodnocení