Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

My holky u kluků koukáme určitě na oči, zadek, svaly... Ale co je pro ně osobně na nich samých tou částí, která upoutá pohledy žen?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co kluci sami na sobě považují za sexy?

Sexy
zdroj: Thinkstockphotos Sexy
aktualizováno 04.11.2016, 15:02 | 04.11.2016, 14:54 | Krásná.cz

My holky u kluků koukáme určitě na oči, zadek, svaly... Ale co je pro ně osobně na nich samých tou částí, která upoutá pohledy žen?

I když my holky umíme na svém těle najít plno mindráků, každá z nás má alespoň jednu část těla, na kterou je pyšná. Útlý pas, husté vlasy, nekonečně dlouhé řasy, svůdně vykrojené rty nebo atraktivní barva očí. Tu považujeme za svou zbraň a doufáme, že na ni ulovíme i kluka snů.

 

Čeho si takhle na sobě váží sami kluci? co je jejich - alespoň ve vzhledu - tajná zbraň, na kterou holky letí?

 

Vlastimil, 18 let: Já bych s tím docela souhlasil - svaly, oči a zadek, to je pro hodně holek jistě důležité. Asi i jiný věci, ale myslím, že tyhle hlavně. Totéž i pro kluky, hlavně třeba ty svaly.

 

Lukáš, 18 let: Podle mě jsou to určitě svaly - proč taky tolik holek chce chodit se sportovcema, mají mezi nimi své idoly, nebo prostě "jen" s klukem, který nějak sportuje. Proč spousta kluků chodí do posiloven, částečně kvůli sobě, ale hodně taky kvůli holkám - já to mám taky tak, tak vím, jak to je.

 

Honza, 18 let: Nechci, aby to vyznělo nějak nafoukaně, ale považuju u sebe za sexy všechno, co se týče těla. Protože to souvisí hlavně s tím, že člověk musí přijmout sám sebe, mít sám sebe rád, takový, jaký je, a stejně to můžou mít i ostatní. Takže nebudu tu jmenovat nějakou konkrétní část, myslím, že i hodně holek prostě zhodnotí celkový vzhled, a pak se rozhoduje.

 

 

Milan, 19 let: Kromě toho, co tu už bylo řečeno, tak v podstatě i zbytek těla - vlastní tělo, resp. břicho, někomu přijde sexy, když je hubenej, ale jsou i lidi, kterým přijde sexy i menší nadváha, i když se to možná nemusí zdát. A na tom obličeji by se našlo taky víc věcí, než jen oči, i obočí, nos, to, zda je někdo oholenej, nebo není, někomu přijde sexy i postavení uší... Je toho spousta a nejde to podle mě nějak moc zobecnit, protože i já si všímám u každý holky trošku něčeho jiného, i když některý věci jsou společný.

 

Olda, 22 let: Myslím, že hodně holek, kromě ostatního, letí třeba i na barvu vlasů, přijde jim to nějakým způsobem fajn, sexy. Co vím z okolí, oblíbení jsou zrzci, jelikož jich moc není, nebo třeba i blonďáci. S tím může souviset i barva očí, třeba blonďák s modrýma očima, to holkám přijde zatraceně sexy (referuju zkušenost jednoho mého kamaráda).

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tvoje erotické fotky?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o PENISU!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o homosexualitě

 

Denis, 24 let: Určitě třeba zadek, ale já na tyhle věci, co je na mě sexy a co ne, moc nehraju, stejně každá holka kouká trochu na něco jiného. A na ostatní kluky moc nekoukám, samozřejmě mám několik idolů, na kterých se mi na jejich těle něco opravdu líbí, ale to jsou hlavně známější osobnosti, ale jinak kluky pro sebe nehodnotím ani po nich nekoukám - nevím, proč bych taky měl, jsem na holky, takže o kluky bych se zajímal, co je na nich sexy, víc jedině v případě, kdybych byl gay.

 

Anketa
Měla jsi/máš v dospívání mindrák ze svého vzhledu?
 

 

Jakub, 20 let: Nevím, jaká část těla jistě upoutá pohledy žen, myslím, že je to značně individuální, a navíc by to tedy měla být otázka přímo pro ně. Když už mě zaujme něco na jiném klukovi, tak to taky není vždycky jedna a ta samá část těla, u každého z nich se mi zalíbí něco jiného, nicméně nějak podrobně to popisovat nemůžu, protože spíš jen zavadím pohledem a více neprohlížím, i vzhledem ke své heterosexuální orientaci. A v ostatních případech myslím, že jde hlavně o celou postavu, jak to celé prostě vypadá, ladí, sedne, je vhodné. Třeba i účes může být za určitých podmínek něco, co ostatní zaujme (tedy sexy, ale já tohle slovo příliš nepoužívám), ale zatímco k jedné postavě dokonale sedne, u jiné to může být trapas. Takže jestli je nějaká věc na mém těle hodna obdivu (tedy sexy), to musí spíš posoudit jiní, já se tím příliš nezabývám. Ale důležité také je, jak to bere ten člověk sám, když někdo se stále má potřebu podřizovat něčemu, co je zrovna moderní, tak to může také souviset s tím, že nemá moc rád sám sebe. Když se člověk sám přijme takový, jaký je, a i když nic moc nemění, tak to určitě i tak někoho zaujmout může.

 

Martin, 18 let: Hodně holek kouká i na postavu - když je kluk vysokej i postava k tomu sedí, má třeba výrazný ramena, delší nohy... A když ne, tak ty svaly jsou asi jasný, stejně jako ten zadek, oči. Ale některé holky koukají asi i jinam, konkrétně mezi nohy, do rozkroku - nevím, zda vždy, nebo jen tehdy, když je tam něco "zaujme" - stalo se mi u jedné holky, docela se mi líbila, takže jsem se samozřejmě vzrušil a postavil se mi - bylo to na místě, kde moc lidí nebylo, ale prostě to vidět bylo, já to považoval spíš za trapas, ale ta holka si toho taky všimla a i když jsem se jí líbil i v jiných ohledech prý, tak jí prostě imponovalo, že jsem z ní vzrušenej a bylo to.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.1 hlasů
Vaše hodnocení