Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vadí klukům malá prsa? Kudrnaté vlasy? Odstáté uši? Přesně na to se našich zpovědníků ptáte. A většinou odpovídají, že takové maličkosti v lásce nikdo doopravdy neřeší. Existuje přesto něco, co je na holčičím vzhledu štve?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám DOOPRAVDY VADÍ na vašem vzhledu!

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 18.09.2015, 10:37 | 18.09.2015, 10:37 | Krásná.cz

Vadí klukům malá prsa? Kudrnaté vlasy? Odstáté uši? Přesně na to se našich zpovědníků ptáte. A většinou odpovídají, že takové maličkosti v lásce nikdo doopravdy neřeší. Existuje přesto něco, co je na holčičím vzhledu štve?

Z vašich otázek, které nám pro kluky do zpovědi posíláte, to vypadá, že máte doslova panickou hrůzu z toho, že se jim na vás nebude něco líbit. Už jsme tu ve zpovědi řešili leccos - akné, odstáté uši, celulitidu, vlasy, rovnátka, výšku, tvar bradavek i silikonové poprsí, dokonce i vůni přirození.

 

V hlavě nám z představy, že se kvůli našim "nedostatkům" nebudeme klukům líbit, rozbíhají skoro hororové scénáře. Možná tě uklidní, že kluci to až tolik neprožívají. Ať jsme řešili jakékoli téma, vždy jsme došli k tomu, že jde vesměs o malichernosti, které kluci nijak zvlášť neprožívají. Vnímají tě jako celek! Takže i když třeba tvůj kluk nemá pihy nijak zvlášť rád, zrovna na tvém roztomilém obličeji mu nijak nevadí. Nebo celulitida? Miluje tvé ženské tvary, takže nějaký ten ďolíček klidně přehlédne. A tak je to se vším. Nebo ne? Zkusme to vzít obráceně. Tentokrát klukům nepředkládáme konkrétní věci, které by jim mohly vadit, ale ptáme se obecněji... Co je skutečně na holce (vzhledově) zaskočí, co jsou pro ně zásadní vady na kráse, neboli co z holky dělá holku a měla by být v tomhle bez chybičky?

 

Lukáš, 18 let: Nevím, co by mě na holkách vzhledově opravdu dost zaskočilo... Napadá mě věc, o kterou není nouze v letních měsících, když se holky odhalují, a to je problematika holení. Vím, že teď je nějaká móda, že snad přírodní ochlupení a neholení se je in, ale fakt se mi nelíbí, když mají holky chlupaté nohy nebo i v podpaží, což taky není problém občas zahlédnout. To si pak domyslím, jak ta holka může asi vypadat "tam dole" a otočím se radši za jinou. Teda neříkám, aby se holky holily úplně, když nechtějí, ale prostě nějaká péče je podle mě na místě.

 

Vlastimil, 16 let: Nelíbí se mi různý rádoby zkrášlovací věci na holkách, mám teda na mysli hlavně tetování, piercingy a podobně, a to zejména tehdy, když je mají holky na nějakém viditelném místě, kde mě to do očí praští na první pohled. Třeba jedna moje spolužačka má docela velké tetování na obou nohách, což teda běžně vidět není, ale teď v létě nebo na jaře to bylo vidět dobře, protože to tetování má na té dolní části nohou. Nebo hodně je oblíbené tetování na části ruky. K piercingům... Hodně holek si je nechává dát např. nad oko, do oblasti obočí, pak jsem je viděl i v nose, ve rtu, při bližším zkoumání i v jazyku atd. Abych to ještě upřesnil, piercingy mi vadí u holek prakticky všude, to tetování bych ještě bral, kdyby bylo nějaké malé, decentní, ale prostě už jsem viděl spousta holek, kde se to vážně přehlídnout nedá...

 

 

Honza, 18 let: Já bych zmínil opravdu přehnané (z mého pohledu) pečování o svůj vzhled, tedy hlavně o obličej. Je mi jasné, že každá holka se chce líbit a udělat dobrý dojem na kluky, ale často mi přijde, že hodně holek má například opravdu syté rty, přehnaně výrazné obočí, řasy atd. Takže bych volil opravdu přirozenost a když už, tak jen se nalíčit decentně, ne spousta make-upu a jiných věcí, aby byly holky za každé situace dokonalý. Nemělo by se zapomínat, že hodně kluků (a já mezi ně patřím taky) chce prostě vidět přirozenou ženskou krásu, ženskost, a ne nějaký umělý věci, které si holky mají potřebu patlat na obličej....pak jsou z toho třeba ty nepříjemný situace, že když se holka nemůže nalíčit apod., tak ji její kluk ani pomalu nepozná a jsou z toho problémy. A vadí mi to taky z toho důvodu, že když jsem na rande s takovou holkou a dám jí pusu na rozloučenou, tak mám sám taky rty a všechno od její rtěnky, což fakt nechci (to byl taky jeden z důvodů, proč jsem se té holce pak neozval, neboť holku, která tráví hodiny líčením a zkrášlováním, fakt nechci). Tedy rada pro holky: Ani když se chcete na rande ukázat v co nejlepším světle, s líčením to nepřehánějte!


Jakub, 20 let: V otázce o vzhledu zmíním dvě věci: vlasy a nehty. A nyní podrobněji: U vlasů mám na mysli nyní hlavně jejich barvu. Je sice fajn, že holky se snaží experimentovat, ale nelíbí se mi extrémní barvy, to znamená, když si holka nabarví vlasy na modro, fialovo, červeno, a to vše opravdu v sytých barvách, které nelze přehlédnout. Myslím si, že holky by v tomhle (ať už v jakémkoli věku!) měly mít soudnost a vědět, co se hodí a co už je moc. Nemyslím teď, když si holky vlasy obarví na nějakou akci, kde si to ta atmosféra žádá, ale případy, kdy si tu barvu vyberou záměrně a mají jí delší dobu. No a k těm nehtům: Občas mi přijde, že i na těch si holky hodně zakládají a hodně si je lakují, myslím, že ani to by se nemělo přehánět, některé holky si lakují i nehty na nohou, což není problém zahlédnout třeba teď v létě, když máme volnější obuv. No a o nepatřičné úpravě nehtů, to znamená hlavně okusování, se zmiňovat nebudu, tady je snad jasné, že to holkám na kráse rozhodně nepřidá...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám „bláznivé“ eko-ženy?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám holky, které kouří?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: O čem před námi nikdy nemluv

 

Denis, 24 let: Je vidět, že věci jako rovnátka, malá prsa, odstáté uši atd., neřešíme a jsem rád, že se na tom shodnu s ostatními kluky. :-) Mně vadí opravdu jiné věci, co se týče postavy, tak holka by dle mého názoru měla "jít za co chytnout", což ale nemusí nijak souviset s velikostí jejího zadku, spíš jde o to, že mi vadí opravdu hodně hubené holky, u kterých se kluk pomalu bojí, aby je nepomačkal, nezranil a tak dále, prostě holky, které tento kult pomalu dovedly k dokonalosti. Pokud to dělají kvůli sobě, je to jejich věc, ale pokud kvůli klukům, tak u mě tím plusové body nezískají .:-) Pak mi taky vadí přílišná vyzývavost, to jsou situace, kdy jsou holky opravdu velmi spoře oblečeny, mají hluboký výstřihy atd. Za takovou holkou se sice otočím, ale jinak mě neosloví. S tímhle vzhledem se holka nemůže divit, že bude přitahovat kluky, kterým půjde hlavně o sex, ale pokud chce holka kluka na vztah, takhle by se podle mě prezentovat neměla. No, další věcí je pak samotné oblečení, to taky dá hodně a je až s podivem, co jsou některý holky na sebe schopny navléct, že to i mě, kluka, který se o módu moc nezajímá, někdy až pobaví. Tím nechci říct, že by se holky měly oblékat podle poslední módy, co právě běží, ale jistě ví mnohem líp než kluci, co jim sedne a sluší a v čem si udělají ostudu. No a konečně ještě jedna peprná "drobnost", a sice, že by si holky měly hlídat, co je jim vidět, a že to není zrovna příliš vhodné. Tím myslím to, že holky mají uspořádanou sukni nebo kalhoty tak, že jsou jim z pod zad vidět kalhotky nebo přímo tanga a někdy opravdu dost, což teda nevím, zda je to záměr nebo nepozornost, ale vážně nepotřebuju vidět, že ta daná holčina nosí tanga, nebo jak je má dokonce zaříznutý mezi půlkama a je jí vidět takřka až do zadku... Je možný, že tohle některý kluky dost vzrušuje, proto to některý holky asi mají úmyslně, ale mě tohle fakt nebere a přijde mi to nechutný.

 

Anketa
Nosíš tanga?
 

 

Pavel, 19 let: Na holkách se mi nelíbí, když mají vlasy tzv. na kluka, opravdu velmi krátké. Nějak zkrácené na rozumnou míru ještě beru, ale viděl už jsem holky, které se nechaly (sice v létě) ostříhat "na ježka", a to jsem si je pak skoro spletl s nějakým jiným klukem. :-D Podle mě teda i vlasy dělají holku holkou a mám rád ty klasické, když je má holka klidně i vzadu přes záda, to k holce patří, alespoň podle mě. No a u vlasů ještě zůstanu. Taky se mi nelíbí, když má holka vlasy hrající několika barvami. Jistě, nějakej jinej odstín té barvy je fajn, ale některé holky mají na vlasech občas i tři různé barvy, které ale podle mě k sobě moc neladí. Jo a ještě jedna věc, nelíbí se mi, když má holka moc výrazný obočí, řasy a tak, jelikož se rád holce dívám upřímně do očí, tak si myslím, že jsou hezké i bez různých zkrášlovladel a když se podívám pozorně, je mi jasný, že ta holka tam toho použila fakt moc. Tak v tomto ohledu bych taky radil spíš ubrat...

 

Michal, 21 let.: Nestává se, že by mi na holkách něco vadilo tak moc, že bych to považoval za zásadní. Je pravda, že jsou věci, které zrovna nemusím, třeba úplně plochý hrudník, ale pokud takových věcí není moc, tak s tím dokážu žít. Co mi ale dost vadí, jsou dvě věci. Když je holka hodně tlustá (ale opravdu hodně, ne že má 3 kila navíc) a nebo naopak když má vyrýsované svaly jako nějaká kulturistka. Je sice chvályhodné, když na holce nikde nic nevisí, ale přeci jenom mám radši ženské tvary a s takovými svaly podle mě žena často vypadá spíš jako muž...


Tak to vidíš. Co kluk, to názor, každý má prostě jiný vkus. Ale jak se zdá, když opravdu miluješ, pár malicherností přehlédneš, takže se netrap, jestli ti příroda nenadělila vše perfektní. ;-) Nesnaž se ze sebe hlavně udělat někoho jiného.

 

Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.2 hlasů
Vaše hodnocení