Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jsou nehty pro kluky v podstatě neviditelnou součástí našeho těla, nebo jim věnují patřičnou pozornost? A co říkají na gelové nehty a různé zdobné aplikace i šílen módní trendy v úpravě nehtů?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co říkáme na gelové nehty?

Gelové nehty
zdroj: Thinkstockphotos Gelové nehty
aktualizováno 25.03.2016, 00:35 | 25.03.2016, 00:35 | Krásná.cz

Jsou nehty pro kluky v podstatě neviditelnou součástí našeho těla, nebo jim věnují patřičnou pozornost? A co říkají na gelové nehty a různé zdobné aplikace i šílen módní trendy v úpravě nehtů?

Hodně holek je má, protože nejsou spokojené s kvalitou vlastních nehtů. Některé mají gelové nehty jen v přírodním vzhledu, jiné se vyžívají v pestrých barvách a různých zdobných aplikacích. Co si o tom myslí kluci? Všímají si toho vůbec? Je to pro ně sexy, nebo naopak odpuzující?

 

Denis, 24 let: Jako kluk si na nehtech všimnu spíš nějaké výraznosti, ovšem nepamatuju si, že bych nehty u holek zásadně řešil, to ne. Je to věc, na kterou kluk určitě pozornost může upoutat, ale všímá si i jiných věcí. Nelíbí se mi ale takové ty "přeplácanosti" na nehtech, když tam mají holky i několik odstínů či zdobení, to mi přijde moc, nic se nemá přehánět.

 

Jakub, 20 let: Podle mě by se i tady nemělo nic přehánět. Kluk si pochopitelně i takových nehtů všimne, přestože to nemusí být hned na první pohled, ale všimne. Mně se třeba vůbec nelíbí, pokud má slečna sice nehty nagelované, nalakované, ne že by to nevypadalo hezky, ale když je navíc ještě i hodně dlouhé (což budí dojem, jako by si je vůbec nestříhala), tak mě to spíš odradí - a že jsem takových slečen už i několik viděl. Taky se mi nelíbí, když se slečna snaží být v tomto ohledu za "dámu" a nejen ty nehty má prakticky dokonalé, já spíš sázím na přirozenost. Gelování a lakování bych sice úplně nezatracoval, ale podle mě stačí nějaký slabší odstín, nic okázalého. Taky znám slečnu, která o nehty v tomto ohledu vůbec nepečuje (myšleno tedy tak, že si nijak nelakuje, negeluje), prostě sází na přirozenost a taky se mi to líbilo. Myslím, že pokud si některé slečny gelují nehty hlavně kvůli tomu, aby se líbily klukům, tak bych se v tomto ohledu příliš nesnažil, protože mě by to spíš opravdu až odradilo. A pokud to dělají kvůli sobě, tak bych to taky nepřeháněl, není tajemstvím, že ty různé gely a laky na nehty nejsou, co se týče složení, úplně nejzdravější, a i přes nehet se mohou zčásti vstřebávat do organismu, což také není ideální.

 

Nail design - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

Honza, 18 let: Asi taky záleží na odstínu, míře, intenzitě a jak to taky vypadá v celkovém pohledu. Z jistého pohledu to může byt sexy, ale taky jsem se setkal u jedné holky s tím, že se mi její nehty moc nelíbily, ta barva byla moc výrazná, bylo to takové přeplácané, prostě to nebylo ono. Při výberu toho, s jakou holkou budu chodit, ale tohle u mě moc velkou roli nehraje...

 

Vlastimil, 18 let: Já beru gelové nehty, i jinak zkrášlený, vlastně neutrálně, holkám do toho nekecám, je to jejich věc, považuju to prostě za holčičí záležitost, a pokud mi dá holka možnost, tak si je prohlédnu, ale zvláštní význam jim nepřikládám.


PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám DOOPRAVDY VADÍ na vašem vzhledu!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co jsme o holkách netušili a fakt nás to zaskočilo?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vše o vagině (bez cenzury)

 

Lukáš, 18 let: Nagelovaný nehty se mi na holkách líbí, ocením, když si s tím dá holka práci a vypadá to opravdu pěkně, no ale samozřejmě musí mít ty nehty taky trošku upravený, příliš dlouhý nehty se mi nelíbí. Myslím, že to k holkám patří a i ony samy se jistě mohou považovat za "dámičky" a zároveň to vypovídá něco o tom, že ta holka o sebe dbá. :)

 

Olda, 22 let: Musím říct, že jsem se o holčičí nehty prakticky nikdy nijak zvlášť nezajímal, takže by se i dalo říct, že je mi jedno, jak se v tomhle ohledu holka parádí. Jediné, co mi u přítelkyně vadilo, bylo to, když si ty nehty lakovala v mé přítomnosti, on totiž ten lak nebo gel má svou specifickou vůni, v mém případě by se hodilo spíš napsat zápach, což mi teda příjemný nebylo a můžu říct, že jsem rád, že si nehty nelakuju a docela i holky obdivuju, že jim opravdu ten zápach nevadí.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.13 hlasů
Vaše hodnocení