Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tentokrát nám napsala pro kluky otázku čtenářka Karolina. Když se vám nějaká dívka líbí, na co myslíte? Jaké jsou vaše představy o ní? Představujete si jen, že máte skvělý vztah plný smíchu, nebo když ji uvidíte, vybaví se vám jen sex? A jak ženám...

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co se nám honí hlavou, když se nám nějaká holka fakt líbí?

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 27.01.2017, 15:59 | 27.01.2017, 15:59 | Krásná.cz

Tentokrát nám napsala pro kluky otázku čtenářka Karolina. "Když se vám nějaká dívka líbí, na co myslíte? Jaké jsou vaše představy o ní? Představujete si jen, že máte skvělý vztah plný smíchu, nebo když ji uvidíte, vybaví se vám jen sex? A jak ženám dáte najevo, že se vám líbí?“

Co na to naši zpovědníci?

 

Martin, 18 let: Když už mě nějaká holka osloví tak, že bych si ji dokázal představit za víc než kámošku, tak prakticky jo, představuju si s ní různý sexuální věci, jaká asi může být v posteli. Jednak proto, že sex považuju obecně a i ve vztahu za důležitý, a tak je jasný, že by mezi námi měla panovat nějaká shoda i tady. Takže to beru takhle, když se pak ukáže, že si rozumíme i jinak, tak proč to nebrat jako klasický vztah, ale jsem ještě ve věku, kdy si chci užívat, takže to beru hlavně z toho pohledu, aby tam byl ten sex. S většinou přítelkyň jsem se seznámil na nějakých akcích, kde se prostě s tou holkou dám do řeči na to téma většinou nebo ji přímo i na něco pozvu, a tím jí dám najevo, že se mi líbí - mám o ni zájem (a začnu se pak ptát na další věci, kdyby to měla být jenom kámoška, tak to beru zase trochu jinak - třeba bych se neptal, zda má/nemá přítele).

 

Honza, 18 let: To záleží na tom, co jsem hledal. Třeba v patnácti letech nebo v době, kdy jsem neměl dlouhou dobu přítelkyni a tudíž se stalo, že ani sex, a šlo mi jen o něj, tak jsem si s těma holkama, o které jsem měl zájem, představoval jenom sex, zároveň jsem na ně neměl až takové nároky, které bych měl u přítelkyně. A jak jsem jim dal najevo zájem, většinou zabíraly různé lichotky a tak, na to ty holky celkem zabraly.

 

Lukáš, 19 let: Jde o to, jak ta žena/holka vypadá, jak se prezentuje. U některých žen/holek se myšlenka sexu vměstná, i když bych ji třeba ani nechtěl. Je to u žen, které za to ani "nemohou" a je to asi i dílem přírody, že muže taková žena vzrušuje - to je třeba případ, kdy ta žena má od přírody velká prsa, tak je jasný, že bude mít hodně nápadníků, ale taky hodně z nich bude chtít nejprve hlavně sex, protože při tomhle pohledu se asi většině kluků postaví. No a pak je spousta situací, kdy ta holka navnadí kluka zcela dobrovolně - prsa si nechá uměle zvětšit, chodí málo, spoře oblečená, má hluboký výstřih, dbá na to, aby ji ta prsa byla vidět, nosí tanga (která jsou při pohledu vidět) aj. To působí stejně, většina kluků se při takovým pohledu vzruší, postaví se jim a na sex myslí. Předpokládám teda, že ta holka to má stejně, když volí takovej přístup a že při pohledu na nějakého kluka, který se líbí zase jí, je hned vlhká. Z toho pak i vztah (alespoň v mém případě) být může, ale první myšlenka se bude točit kolem toho sexu. Jak takový holce dát najevo zájem, buď pohledem, kde si ona všimne, že ji někdo pozoruje (dlouho), nebo nějakým vhodným tématem - začátek je nejtěžší, ale pak už to většinou nějak jde.

 

 

Olda, 22 let: Když to mám brát z těchto dvou pohledů, tak osobně si představuju v poslední době tu vztahovou stránku a sex až na dalším místě. Podle toho si holky vybírám. Fakt je, že když chce kluk jenom sex, není tak náročnej. To jsem zažil jednou, šlo mi prostě jen o sex, jen o to, zasunout. Líbila se mi jedna holka (vzhledově), ale už od začátku jsem věděl, že vztah bych s ní nebudoval (kouřila cigarety a já bych nemohl chodit s kuřačkou). Ale prostě to, že byla fakt hezká, mě podněcovalo k tomu, ji dostat do postele a tu noc s ní strávit. Vztah s ní budovat nemělo smysl také z toho důvodu, že ona si ráda užívala a jelikož byla hezká, bylo jasný, že se nelíbila jenom mně, ale i jiným klukům. A v takovým případě si rovněž hodně kluků, včetně mě, rádo pohladí své ego tím, že na tu holku taky mají, že ji dostanou do postele (o což tam jde). Takže tam jsem byl schopen ty jiný nedostatky přehlédnout. Dneska už by mě taková holka nejspíš nezaujala, protože o úlet zájem nemám.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Baví nás i rande bez sexu
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak si představujeme ideální rande?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit na prvním rande?

 

Vlasta, 19 let: Já jsem docela stydlivej, takže holkám moc najevo zájem nedávám - maximálně je pozoruju nebo na ně mrknu, čímž jim ten zájem najevo dám, ale jinak si musí přijít ony pro mě, i když jednu holku jsem oslovil i já sám a vyšlo to. Bylo to tak, že jsme se dali do řeči na jedno aktuální téma. Nevím přesně, jak je tahle otázka zamýšlena, ale já si zatím nepředstavuju nic - protože s holkou, kterou vidím poprvý v životě, nemá přeci moc smysl si něco představovat - nevím, zda se jí líbím já, jestli nemá přítele a spoustu dalších věcí. Jasně že jsou některý typy holek, které už při prvním pohledu kluka dokážou navnadit tak, že by si ten sex představovat mohl, tak to pak jo, ale nerozebírám to do nejmenších detailů. Ono si něco představovat i můžu, jenže taky to nemusí bejt tak, jak se zdá, ta holka třeba o sebe jinak nemusí dbát, může mít mezi nohama prales, a to by mě dokázalo pak odradit, nebo není moc na hygienu tam dole, což je to samý a jiný věci. A jak už jsem zmiňoval, spíš mám starosti s tím, jak tu holku oslovit, dát jí najevo zájem, aby si mě všimla. Když už pak by mělo dojít na rande, tak už je to něco jinýho, ale to si pak představuju už ten vztah, sex až tak ne. Ale to souvisí asi s tím, že jsem prostě stydlivej a v některých věcech v sexu si moc nevěřím, tak proto, vím, že jiný kluci to můžou mít jinak, že.

 

 

Denis, 25 let: Kdybych si měl teď hledat přítelkyni, tak hledím na ten vztah. Prostě už bych chtěl někoho stálejšího, s kým by šla plánovat jistá budoucnost, takže některý holky, který už od pohledu vypadají jen jako "rádodajky", by u mě moc šancí neměly. Takže bych to s největší pravděpodobností bral tak, že bych si nepředstavoval sex, ale jiné, už praktické věci. Ten sex tam pochopitelně bejt musí taky (jak jinak bychom třeba pak mohli "pracovat" na dětech, že). Nebudu tvrdit, že když i teď potkám nějakou pěknou holku, tak se za ní neotočím, nebo kdybych někoho dlouho nemohl najít, tak že bych ještě na chvíli nesklouzl do toho stylu užívání si, kde bych upřednostňoval ten sex, možný je všechno, ale dlouhodobě by to zřejmě pak už nebylo. Moje současná přítelkyně oslovila mě, ne já ji, a i v předešlých vztazích to bylo různý, takže podle mě, co se týče oslovení, záleží na situaci.

 

Milan, 19 let: Když se mi nějaká holka líbí, tak se nějak snažím získat její pozornost. Ať už tím, že ji nějak oslovím, nebo budu "nenápadně" pozorovat, a mnoha jinýma způsobama, z toho se samozřejmě nezjistí, zda z toho bude vztah, ale ten zájem tam prostě je, a buď to klapne, nebo ne, nebo z toho bude alespoň kamarádství. O holku, která se mi nelíbí, nebo mě celkově neoslovila se zajímat nebudu - myslím v tom případě, když nebudeme mít nic společnýho (společnýho = třeba školu, prostě to bude někdo, koho jsem někde náhodně potkal). Se sexem je to složitější. Jistý je, že když mě ta holka nějak oslovila, tak se mi i líbí a nějakým způsobem mě přitahuje, teda i sexuálně ( i když víc se to zjistí až při samotným aktu, jak jeden druhýmu "voní"). Ale neznamená to, že bych na sex myslel automaticky, alespoň tedy v mém případě. To souvisí hodně s náladou, asi i s hormony. Mám dny, kdy jsem fakt hodně nadrženej a na sex myslím, a v tu dobu bych šel skoro do jakýkoli holky, ale jsou i dny, kdy tu chuť nemám. To je taky u každý holky různý. Jednou to tak bylo, že jsem po tom seznámení s ní chuť na sex měl, ale s jinou prostě ne. Nebo po jednom rozchodu, kdy mě bývalá podvedla, jsem neměl náladu na nic, a i když mě kámoši vytáhli ven a s jednou holkou "seznámili" (jen mi dělala ten večer společnost, abych se z toho nějak sebral), tak pokec byl v pohodě, ale na sex jsem náladu neměl, prostě mě ten rozchod hodně zasáhl, i když nálada se mi zlepšila. Navíc je tu věc, že když tu holku vidím poprvý, tak je myslet na sex docela brzo. Jednou jsem takové představy měl, ale většinou to beru nějak neutrálně, rozumějte tak, že vidím hlavně ten vztah. Když už spolu pak chodíme, tak je to něco jinýho. To se dá plánovat, kdy to asi bude, jak to bude, co budeme dělat a jiný věci. Ale není to tak, jak se někde tvrdí, že kluk, jakmile vidí holku, tak hned myslí na sex. Myslí, ale taky ne vždy, často myslí na úplně jiný, všední věci, ani nemusí myslet na ten vztah. Kluci, kterým jde hlavně o sex, na něj asi myslí vždycky, ale podle mě to dávají hned najevo - na tom rande mají narážky, atd. Kluk, kterýmu jde víc o ten vztah, to neřeší, i když čím už to trvá déle, ten vztah, tak už ty představy má taky, čím dál konkrétnější.

 

Jakub, 20 let: Když budu někoho hledat na internetu (na seznamce), tak zájem o tu slečnu projevím tím, že jí jednoduše napíši (a pokud má inzerát v kolonce Vážné seznámení a nenapíšu tam třeba, že hledám zatím jen kamarádku, tak se dá předpokládat, že hledám to samé, co ona - ten, komu by šlo hlavně o sex, by zase nejspíš reagoval na ty inzeráty, které toto hledají). A v běžném životě to hodně záleží na situaci - někdy stačí jen nějaký náznak a ta slečna osloví i kluka sama, ale většinou jde nějakou společnou konverzaci na aktuální téma, dle situace. Ale v takovém případě to rozhodně zatím neberu, že z toho bude něco víc - je to prostě někdo, kdo je na daném místě také, má třeba společný zájem, a až časem, když se zjistí, že bychom si možná i rozuměli, může přijít nějaké pozvání na rande a následovat další průběh. Když už to vypadá nadějněji, tak si představuji hlavně ten vztah, pohodový vztah, ale i ten sex, prostě od každého něco, ale s převahou toho vztahu - ale je jasné, že bychom si měli rozumět i po sexuální stránce a ta slečna by mě měla nějakým způsobem přitahovat i v tomto ohledu. Podrobnější představu mám ale až po tom, kdy už to ten vztah je a pomalu spějeme i k těm intimnostem. To představu mám, protože proč bych si představoval sex s někým jiným, když už mám oficiální přítelkyni, třebaže jsme se ještě společně nemilovali a přijde to až časem.0 hlasů
Vaše hodnocení