Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Orální sex je pro většinu kluků slast, na které si potrpí. Jak ale svému miláčkovi vysvětlit, že se ti orální sex hnusí?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nám vysvětlit, že nechceš orální sex?

Orální sex
zdroj: Thinkstockphotos Orální sex
aktualizováno 27.02.2017, 17:10 | 27.02.2017, 17:10 | Krásná.cz

Orální sex je pro většinu kluků slast, na které si potrpí. Jak ale svému miláčkovi vysvětlit, že se ti orální sex hnusí?

Napsala nám čtenářka Veronika: „Mám nového přítele a nevím, jak mu říct jednu důležitou věc. Chodíme spolu krátce, ale už spolu spíme. A brzy mu budu muset říct, že mu to nechci dělat pusou. Orální sex mi prostě přijde hnusný. Zkoušela jsem to asi dvakrát a málem jsem se pozvracela. Nechci se do toho nechat nutit. Moji bývalí to nakonec vždy nějak přijali, ale hodně jsme o tom mluvili, protože nepochopili, že tohle fakt nechci. Oba mě celkem dlouho přemlouvali. Po dobrém, i trochu po zlém. Chci si to s novým přítelem srovnat hned na začátku. Jak mu to říct, aby to prostě pochopil, toleroval a nepřemlouval?

 

Co na to řekli kluci? 

 

Martin, 18 let: Orální sex je věc, kterou chce nejspíš naprostá většina kluků (a ani já nejsem výjimkou). Jsou to v podstatě dvě věci, které kluk v sexu chce - klasický sex a pak ten orální, prostě aby mu ho holka vykouřila. A zároveň si většina kluků orál užívá i víc než klasický sex. Zkrátka je to jedna z věcí, jak holka může udělat klukovi fakt dobře. Z mých zkušeností, které zatím mám, s tím naštěstí holky příliš problém neměly a ani jsem je nemusel přemlouvat. Je to zároveň i taková alternativa, když už nemůže mít kluk s tou holkou sex, tak aby mu to alespoň udělala pusou. Jasně, že když si to dělám já sám, tak je to taky fajn. Na druhou stranu mi přijde docela nelogický, abych si to dělal pořád sám, když jsem zadaný. A dneska je to už věc, o které se nijak zvlášť nepíše a bere se skoro jako standard. Orál je na stejné úrovni jako klasický sex. Byl bych rád, kdyby mi o tom holka řekla, než aby se do toho nutila, to jo, ale pokud by to opravdu nebylo vynahrazeným něčím jiným (a tohle by se dalo opravdu asi nahradit dost těžko), tak by mi to vadilo. Asi jsou kluci, kteří to přežijí a je to v pohodě, ale podle mě, kluků, kterým by to dlouhodobě nechybělo a nevadilo, moc nebude…

 

Vlasta, 19: Říct mu to asi nebude až tak nic těžkého, spíš jde o to, jak na to bude reagovat. Ono to často je tak, že člověk má rád v sexu nějaký věci a praktiky, které se mu líbí, které považuje u sebe za jakýsi standard a chce se jim věnovat v každém vztahu, přejímá je z jednoho do druhého. Může to být tak, že toho jejího přítele orální sex moc nebere, takže to řešit nebude a bude mu to jedno, to by pro ni byla ta nejlepší možnost. Případně mu to trochu vadit bude, ale dokáže se přes to přenést. Ale taky je možný, že to pro něj je dost důležité, ta praktika se mu líbí, je na ní zvyklý z předešlých vztahů a považuje to za jednu z věcí, díky které si v sexu budou rozumět. A spokojenost v sexu je ve vztahu většinou důležitá docela dost. Takže se budou muset dohodnout na nějakém kompromisu, nebo se s ní přítel rozejde, případně ji začne podvádět.Když tu příležitost bude mít - půjde k jiné, která s orálním sexem nebude mít problém. Jejího přítele neznám, nevím, jak to má, takže to si bude muset vyřešit sama, ale možná už trochu tuší, jestli je pro něj orál důležitý.

 

 

Honza, 18 let: Trochu mě překvapuje, že na tohle ještě s přítelem nenarazili, když píše, že spolu už spí. Já mám zkušenosti takový, že se na tuhle věc přišlo prakticky hned, protože s těma holkama jsme se nějakou dobu věnovali věcem, ve kterých přímo k sexu nedošlo - a teda i tomu orálnímu sexu. Asi jenom s jednou jsme šli hned do sexu, ale zároveň mě hned po akci dodělala pusou, já se jí tak taky věnoval. Nebo jsme orální sex s jednou přítelkyní pojali jako předehru. No, to je vlastně jedno, podstatný je, že se prostě budou muset s přítelem nějak domluvit, to jak mu to řekne, nejspíš není tak podstatný. Podstatný je to, jaký na to bude mít názor on. Mě by to i vcelku vadilo, nějakou dobu bych se bez toho obejít dokázal, a nevyžadoval bych to nějak pravidelně, ale že bych na to měl zapomenout už napořád, to taky ne.

 

Lukáš, 19 let: Tohle je věc, o který holka ani klukovi říkat nemusí, většinou si to řekne kluk sám, pokud o to má zájem a dá se předpokládat, že to bude docela brzo, když spolu začnou sexuálně žít. Jestli spolu chodí sice krátce, ale už spolu spí a ten kluk si o to neřekl, tak to na mě působí tak, že mu to zřejmě důležitý nepřijde, což by byla pro čtenářku dobrá zpráva. Má prostě rád jen ten samotný sex a na ostatních věcech mu nesejde, nejspíš se věnují nějaké jiné formě předehry nebo jdou opravdu hned na věc. Taky je ale fakt, že může být trochu ostýchavej, tak čeká na vhodnou příležitost, a pak se zeptá. Na druhou stranu si nejspíš myslí, že čtenářka je hodně sexuálně otevřená, když spolu začali chodit a už se spolu několikrát vyspali. To k sobě totiž moc nesedí, většinou ty holky, které jsou takhle hned povolný k sexu, tak mají rády i ty další praktiky. Spíš u ostýchavější holky, která si bude dávat načas, než se s tím klukem vyspí, bych předpokládal, že možná na hrátky typu orálního sexu moc nebude. Celkově si myslím, že v těchto věcech jsou prostě kluci aktivnější, a když něco chtějí, tak si o to řeknou, to spíš holky jsou zdrženlivější, a ne každá holka si třeba sama od sebe řekne, aby jí to kluk udělal pusou, nebo to sama od sebe klukovi udělá (ale o to víc to kluk ocení, když je holka iniciativnější). Ale kluk si o to řekne, protože je i na masturbaci sám zvyklý. Nevím, jak je to v tomhle případě, ale je možný, že pokud si v sexu vyhovují a vyhovuje to oběma, tak se možná i bez toho orálního sexu obejdou a ani o tom nemusí mluvit.

 

Anketa
Co pro tebe představuje orální sex?
 

 

Milan, 20: Je to věc, u které chápu, že ne každý holce může být příjemná. Jednak proto, že já bych se do toho sám taktéž nehrnul (jasný, že jsem na holky, to bych musel být na kluky, no ale i tak), ale ani u holky mi občas není orální sex příjemný, když ho dělám já jí. Záleží jak kdy a někdy je to v pohodě, ale je to nejspíš praktika, bez které bych se obešel. Tudíž bych to striktně nevyžadoval ani od holky a i mně osobně by vadilo, kdyby mě holka vyloženě nutila, abych jí dělal orální sex - lízal jí a další věci. Ovšem je jasný, že každej jsme jinej, takže to záleží na příteli čtenářky, jak to vidí on. S komunikací bych si ale hlavu nelámal, prostě mu to řekne tak, jako to napsala sem a uvidí. Budou asi i horší věci, o kterých s ním bude muset komunikovat a úplně příjemný jí to nebude (a nemusí se týkat jenom sexu).


PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč nemáme zájem o druhé rande?
KLUCI RADÍ: Jak na nezapomenutelný orální sex
Triky pro dokonalý orální sex
Kdy se ve světě začíná se sexem?

 

Olda, 22 let: Mě by docela ještě zajímala jiná informace, která mi tu chybí - jak je to naopak, to znamená, jak to je u orálního sexu u ní od kluka? Má ho ráda a chce, aby jí ho přítel dopřával, jak se dívá na tuhle věc? Musím říct, že orální sex holce dělám rád, ať už si o to řekne sama nebo jí to nabídnu sám, ale je pravda, že by mi zřejmě vadilo nebo by mě přinejmenším mrzelo, kdyby to samé nedopřála ona mně. Ne kvůli tomu, že bych měl potřebu ji do toho nutit, ale i když si orální sex z té aktivní role pro ni užívám, tak vidím, že ona si to zřejmě užívá taky a já bych to taky chtěl zažít z té druhé strany. Beru to, že to nemusí být příjemný, ale mně by to přišlo nefér, možná i trochu sobecké (že sama to chce, ale mně to nedopřeje). Prostě kdybych to dopřával já jí jen občas a příležitostně, a vynahradila mi to něčím jiným, i když tohle se moc nahradit nedá, tak by se to možná nějak dalo, ale kdyby to chtěla pravidelně v rámci předehry před každým sexem, tak by se mi to nelíbilo. A kdybych měl k orálnímu sexu náhodou nějaký odpor, tak by mi přišlo jako spravedlivé řešení to, že když to ona neudělá mně, tak ani já jí. Což by stejně asi bylo nejlepší, protože když se do něčeho nutíte, tak to většinou za nic nestojí.

 

Denis, 25 let: Myslím, že co se týče sdělení, tak to nevyžaduje nic speciálního, hlavní stejně je, jaká bude reakce. Jestli ten její přítel bude považovat orální sex za praktiku, bez které se obejde nebo i jemu samotnému se dokonce taky hnusí, tak to zřejmě bude fajn. V opačném případě to problém bude, a pokud to neskončí rozchodem rovnou, tak zřejmě bude její přítel dost naléhat, často i nevybíravým způsobem. A je tu i možnost, že se bez toho nějakou dobu obejít dokáže, ale tam se musí počítat s tím, že tajně věří, že někdy se k tomu s přítelkyní nakonec dostane. Proto se začne později připomínat. Podle mě by se na to čtenářka měla podívat i z druhé strany a vcítit se do pocitů svého přítele - třeba i ona má nějakou praktiku v sexu, kterou má ráda, ale její přítel ji moc nemusí. Měla by počítat i s tím, že ani orální sex se většinou nepovede podle představ hned poprvé. Na mě to působí jako zkratkovitý postup, stejný, jako jsem já zažil u samotného sexu - při mém prvním sexu ta holka krvácela, i když nebyla panna, a neměla mít ani menstruaci a v druhém případě zase nebyla dost vlhká, takže to ani jednou nebylo příjemný pro obě strany - ji to bolelo a krvácení taky nebylo příjemný, mě to bolelo/drhlo taky a pohled na penis od krve mi na náladě moc nepřidal. Tohle je podobný - jasný je, že když to čtenářka dělala z nějakého donucení, tak už z toho důvodu si to mohla těžko užít. S věcí, že bude brát do pusy něco, čím kluk normálně močí, se bude muset nějak poprat sama, ale zbytek se nějak ovlivnit dá - ať už z pohledu důkladné hygieny, nebo třeba i úplného oholení tam dole, aby to té holce bylo příjemnější. Jsou i jiné možnosti. Vlastně mě napadá k té komunikaci, že by přece jen bylo lepší to nějak rozvést - postup, že to zkoušela, bylo to hnusný, takže to nechce už nikdy dělat, to je takový, že toho kluka postaví před hotovou věc. Bylo by lepší si vzájemně vyjasnit své potřeby, čtenářka by měla podrobně popsat své zkušenosti, aby se do ní kluk vcítil a později se mohli vyvarovat chyb, které třeba nastaly v těch předešlých případech. Pak je to pochopitelně na tom klukovi, zda to zatím nechá být a nebude to řešit a dostanou se k tomu někdy postupně, než že ji k tomu bude nutit on. Optimální by bylo, kdyby k tomu přišla ona sama, s vědomím, že ten kluk bude rád, ale je to v její režii a když se to nepovede, tak se nic nestane, prostě by tam neměl být znát ten nátlak.

 

 

Jakub, 20 let: Nejspíš by o tom měla svému příteli říci jasně a výstižně. Nechodit dlouho kolem horké kaše, ani tam připouštět nějaké další možnosti nebo se vyvarovat nesprávnému porozumění. Pokud to bude věc, kterou její přítel nebude považovat za hodně důležitou, tak mu asi toto prosté sdělení stačit bude, třeba mně osobně by stačilo. Pokud nastane situace, že bude mít tuto věc rád, ale zároveň se bez ní dokáže nějakou dobu obejít, pak by bylo z mého pohledu vhodnější, kdyby se o tom Veronika rozpovídala trochu víc - popsala ty své předešlé zkušenosti, klidně i do detailů, uvedla důvody, proč se jí ta praktika hnusí a podobně - aby se kluk dokázal vcítit do její situace a více ji chápal a zároveň na ni příliš nenaléhat. Z mého pohledu se stále nejedná o situaci, která by nešla řešit jiným způsobem - Veronika píše jen o orálním sexu, ne o tom, že se jí hnusí penis jejího přítele celkově, a nepíše nic o tom, jaký postoj zaujímá k tomu, věnovat se klukovi rukou. Takže to beru tak, že jí vadí jen orální sex, dotýkat se penisu ústy, nikoli však rukou. Když bude její přítel chtít, aby mu udělala dobře, může zapojit jen ruce a vhodnými pohyby svého přítele dovede nejspíš k podobným pocitům, jako při orálním sexu, což by se tedy dalo chápat jako jisté řešení (beru to tedy podle sebe, kdyby měla přítelkyně problém s orálním sexem, tak by mi stačilo, kdyby se věnovala mému penisu alespoň nějak jinak - a "vyhonění" rukou stačit může) - podobně když se zase klukovi hnusí dělat orální sex holce, tak si může pomoci prsty - vyprstit ji a dá se to nějak řešit i bez něj. Nevidím v tom tedy nějaký zásadní problém, ale neznám jejího přítele, nabízím jen svůj pohled a Veronika se tedy bude muset nějak poprat s tím, jak to bude vidět on.

 

Máš pro kluky také otázku? Napiš nám na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení