Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Všechny tvé kámošky už mají kluka, jen ty jsi sama a připadáš si trapně. To sice nemusíš, protože najít toho pravého někdy trvá, ale co když jen děláš při balení nějakou chybu? Zeptali jsme se kluků, co je spolehlivě odradí.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nás určitě nezískáš

Špatné rande - 3
zdroj: Thinkstockphotos Špatné rande - 3
aktualizováno 10.08.2012, 00:00 | 10.08.2012, 00:00 | Krásná.cz

Všechny tvé kámošky už mají kluka, jen ty jsi sama a připadáš si trapně. To sice nemusíš, protože najít toho pravého někdy trvá, ale co když jen děláš při "balení" nějakou chybu? Zeptali jsme se kluků, co je spolehlivě odradí.

Každá holka má na seznámení stejné šance, protože každý kluk má jiný vkus. A co se jednomu nelíbí, druhému může připadat strašně sexy. Jestli ještě žádného kluka nemáš, je to možná proto, že děláš něco, čím kluky spíš odháníš, než bys je k sobě lákala. Co kluky odpudí natolik, že už nemají chuť tě oslovit?

Michal, 18 let: Jsem zamilovaný do své spolužačky. Je strašně krásná. Neustále se snažím jí být nablízku, ale ona si mě vůbec nevšímá, ani dalších kluků. Přitom vím, že nikoho nemá. Je tak chladná, že si nikdo netroufne pozvat ji na rande. Stačilo by pár úsměvů a hned by nám připadala lidštější. K čemu jí je, když vypadá jako bohyně, když my si připadáme jako její poddaní?

Jirka, 20 let: Stalo se mi, že jsem měl první rande s holkou, která s sebou přivedla kamarádku. To byl pěkný podraz. Sebral jsem se a odešel pryč. Taková dívka, která k rozhodování potřebuje kamarádku, mě vůbec nemůže zajímat! Holky, musíte věřit svému úsudku, nejsme žádné zvířátka v zoo, abyste nás ukazovaly.

 

 

Lukáš, 17 let: Nesnáším, když dívka, které se líbím, upoutává mou pozornost tím, že se baví a líbá se všemi kluky kolem a po očku se dívá, co já na to. Připadá mi to nechutný! Jak bych mohl chodit s holkou, která se na potkání s každým líbá? Vždyť bych jí nemohl v ničem věřit.

Pavel, 19 let: Bojím se dívek, které mluví sprostě a vulgárně. Chodil jsem s dívkou, a když jsem přišel pozdě, nadávala tak sprostě, že se lidé otáčeli. Hrozně jsem se styděl a brzy jsem to ukončil. To nadávala ještě víc. Už to nechci znovu zažít, takže pokud má holka horší slovník než já, nikdy si s ní nic nezačnu.

Robert, 23 let:
Připadám si hrozně nesvůj před dívkou, která je perfektně nalíčená a oblečená tak, že člověk neví, kam s očima. Když se ještě k tomu chová velice vyzývavě, jsem úplně v koncích. Neumím na to prostě reagovat a většinou nechápu, kde se ta vulgárnost v tak něžné dívce bere. Mám rád přirozeně krásné holky, ne zmalované jako šlápoty.

 

 

Dominik, 16 let: Nejhorší je, když na sebe nějaká holka upozorňuje tak, že mě před ostatními ztrapňuje. Asi si o sobě myslí, že je vtipná a zajímavá, ale mě to od ní naprosto odpuzuje.

Richard, 17 let: Nesnesl bych vedle sebe holku, která kouří jednu cigaretu za druhou. Když by si zapálila jednu, dvě za večer, tak bych to asi zvládl, ale pokud bude smrdět nikotinem, protože si zapálí ještě dřív, než se ráno nasnídá, tak to není nic pro mě.

David, 18 let: Jsou mi protivné holky, které musí mít vždycky pravdu nebo poslední slovo. To si potom připadám, jako bych šel na rande se svojí učitelkou. Takže to rozhodně není sexy, ani roztomilé a milé. I když bych neměl pravdu, chci si na to přijít sám, aspoň budu příště chytřejší.
 7 hlasů
Vaše hodnocení