Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Co dělají po rozchodu holky? Brečí, fňukají u kamarádek, shopují, opíjí se, hledají okamžitě náhradu... Co ale dělají kluci, když dostanou kopačky?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se vyrovnáváte s rozchodem?

Rozchod - 1
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod - 1
aktualizováno 10.03.2014, 10:17 | 07.03.2014, 00:00 | Krásná.cz

Co dělají po rozchodu holky? Brečí, fňukají u kamarádek, shopují, opíjí se, hledají okamžitě náhradu... Co ale dělají kluci, když dostanou kopačky?

Rozchod není příjemný ani pro jednu stranu. Bez ohledu na to, jestli je nenadálý a bolestivý, nebo výsledkem dlouhodobě nefungujícího vztahu. Jak se těsně po něm cítí kluci? Odhalili v naší klučičí zpovědi.


Jakub, 19 let: Záleží na okolnostech. Jestliže by mi to s přítelkyní neklapalo delší dobu, tak už se předem tak nějak připravím na to, že se brzy rozejdeme. Pokud budu iniciovat rozchod já, tak to pro mě bude taky nepříjemné, ale předem se na to nějak připravím. Když iniciativa přijde od holky, tak to bude pro mě samozřejmě horší. Ještě více, když tato zpráva přijde jako blesk z čistého nebe. Myslím si, že pak je tohle jedna ze situací, kdy si i kluci soukromě zabrečí, protože i když jsme kluci, tak na to taky přece máme právo. No a potom bych si dal chvíli pauzu a porozhlédnul bych se po nějaká jiné slečně.

 

Denis, 23 let: Je pravda, že když jsem byl mladší, tak jsem rozchody s holkama moc neřešil. Ale jak jsem starší, tak mi přijde, že je to horší. Každopádně je určitě pravda, že i pro kluky je rozchod s holkou těžký, ať už je příčina jakákoliv. Sice se snažíme se nějak držet a oficiálně nedat nic najevo, ale uvnitř nás to taky dost zasáhne, o tom není pochyb. A co se dá dělat dále, no asi začít znovu od začátku s jiným partnerem a trošku se ponaučit z předešlých chyb a v dalším vztahu na to jít jinak.
 

Vlastimil, 15 let: Já se s tím vyrovnávám tak, že se snažím myslet na něco jiného, hledám nějaká rozptýlení. Pak si taky začnu psát s nějakýma jinýma holkama a náladu mám lepší... Podle mě ale platí, že čím déle s někým chodíte, tím se s tím vyrovnáváte hůře, takže popravdě nevím, jak bych takovou situaci řešil... Asi by mě to fakt hodně zasáhlo.

 

 

Lukáš, 17 let: Já s rozchodem zatím až takový problém nemám... Abych to upřesnil, zatím jsem nechodil s holkou, kde bychom spolu byli tak dlouho, že by mě ten rozchod s ní vážně mrzel. Spíš mě mrzí forma, jak se spolu lidi dneska rozcházejí - třeba přes internet. Myslím, že tohle by se mělo řešit osobně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: My taky někdy brečíme!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nás určitě nezískáš
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Styděli jsme se někdy za svou holku?

 

Jakub, 16 let: S rozchodem se vyrovnám snad tím nejjednodušším způsobem, prostě si vyrazím někam s kamarády, dám si pár panáků a trochu se odreaguji. Někdy to pomůže, ale když jsem měl holku opravdu rád, tak je to jen dočasná úleva, v takovém případě to už musí zpravit jedině čas. Většinou to ale zpraví nějaká nová známost, teda alespoň v mém případě. :-)

 

Tomáš, 15 let: Já se vyrovnávám s rozchodem docela dobře. Stalo se mi to už asi dvakrát. V prvním případě jsem holku opustil já, ale pak jsem toho stejně litoval, chtěl jsem ji zpět, ale už bylo pozdě. V druhém se se mnou rozešla ta holka. Myslel jsem, že nám to klape, že jsme v pohodě. Jenže ona to tak asi necítila. Našla si jiného kluka a já jsem zůstal sám. Zezačátku jsem to nikomu ani neřekl, jen jsem se tak trochu uzavřel do sebe. Pak jsem to řekl kamarádovi a trochu se mi ulevilo, když jsem zjistil, že kámoš jede v tom samým, že v tom nejsem sám. Choval jsem se podrážděně, ale za pár měsíců mě to přešlo. Našel jsem si přítelkyni a jsem s ní doteď.


Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, položíme ji za tebe.2 hlasů
Vaše hodnocení