Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jste spolu pár týdnů, máš ho ráda, chodíte spolu, ale nevíš moc zatím o tom, co má rád, jaké má koníčky, jak to vypadá u něj doma, co by se mu hodilo do pokoje... Nechceš mu koupit nějakou blbinu… A jak drahý dárek se vůbec hodí?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak vybrat dárek pro kluka, kterého sotva znáš?

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 22.12.2017, 00:49 | 22.12.2017, 00:49 | Krásná.cz

Jste spolu pár týdnů, máš ho ráda, chodíte spolu, ale nevíš moc zatím o tom, co má rád, jaké má koníčky, jak to vypadá u něj doma, co by se mu hodilo do pokoje... Nechceš mu koupit nějakou blbinu… A jak drahý dárek se vůbec hodí?

A co byste vybrali, nebo co někdy potěšilo vás?

 

Denis, 24 let: Tak nevím, nějaký informace o tom klukovi zřejmě má, když ví přesné datum jeho narození a i další věci, sice neví všechno, ale i z mála se dá tak nějak odvodit, co by ho potěšilo. S cenou bych to nepřeháněl, stačí opravdu zatím nějaká drobnost.
 

Lukáš, 19 let: Moc drahej dárek se nehodí, protože je to od holky a kluka to pak automaticky "zavazuje" k tomu, aby buď tu holku na něco dražšího na oplátku pozval, nebo jí koupil ještě něco dražšího, což není úplně ideální, když ten kluk nemá moc peněz nazbyt.
 

 

Martin, 20 let: Podle mě to moc řeší, kluk celkově není moc náročnej a nemá moc velký očekávání... I když jsou spolu krátce, tak snad nějaký informace od něj má, k tomu nemusí být u něj doma a taky přeci nemusí kupovat něco drahého, co bude na delší dobu. Konkrétně neporadím, toho kluka neznám, ale prostě vždy se dá něco vymyslet. Třeba když ho baví filmy, tak co ho pozvat na něco do kina (nemusí všechno platit kluk), když ho baví hry, tak třeba nějakou hru v tom tématu, a tak.

 

PSALI JSME:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kolik utratíme za vánoční dárek pro svou holku?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak slušně odmítnout nevhodný dárek?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Máme výročí! Co ale vlastně slavíme?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co říkáme na dárky, které od holek dostáváme k vánocům?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejhorší (vánoční) dárek!

 

Milan, 20 let: Když se ještě moc neznají, tak fakt stačí jenom nějaká malá drobnost. Klidně i nějaký jídlo dejme tomu, já mám třeba rád dost sladký, tak proč ne třeba nějaká čokoláda, bonboniéra (tu přeci nemusí dostávat jenom holky...). No a cenově asi takový zlatý střed. Na jedné straně nepůsobí dobře nějaká levná čokoláda za 10 korun, to už bych nedával vůbec nic, ale nějaký exkkluzivní produkty, to je taky moc. Prostě něco ze střední cenový kategorie.

 

Vlastimil, 20 let: Tak záleží prostě na tom, jakej ten kluk je. Jsou asi věci, které mohou potěšit každého, třeba nějaká voňavka. Jestli je to takovej typickej kluk, kterého zajímají klučičí věci, sport, auta a tak podobně, tak nějakou univerzální věc v tomhle ohledu, která se dá použít skoro na cokoli, stačí drobnost, něco malého do auta (když třeba tu holku stále někam vyváží...), když má rád sport, tak třeba vstupenka na nějakej oblíbenej zápas, co o něm tak dlouho básní, a tak dál...

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení