Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Může holka chodit s mladším klukem? A jaký věkový rozdíl sami kluci preferují? Zeptali jsme se.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jaký věkový rozdíl je tak akorát?

Velký věkový rozdíl - 2
zdroj: Thinkstockphotos Velký věkový rozdíl - 2
aktualizováno 30.08.2013, 00:00 | 30.08.2013, 00:00 | Krásná.cz

Může holka chodit s mladším klukem? A jaký věkový rozdíl sami kluci preferují? Zeptali jsme se.

Je běžné, že v páru je starší kluk. Je to takové nepsané pravidlo. A na pár, který se tomuto pravidlu vymknul, se někteří dívají skrz prsty. Je to ale hlavně v případě, kdy je věkový rozdíl mezi oběma partnery příliš velký. Jenomže co je "příliš velký" rozdíl? Zeptali jsme se na to kluků a také nás zajímalo, zda jim vyhovují mladší přítelkyně a jestli by chodili se starší.

Jakub, 18 let: Znám holky, které jsou na svůj věk dost rozumově vyspělé, ale taky takové, které jsou sice starší než já, ale vyvádějí jako puberťačky. Na věk tedy příliš nehledím, důležité je pro mě, jestli se máme o čem bavit a jak se daná holka chová. Obecně ale hledám spíš trošku starší přítelkyni, případně vrstevnici. Když bych si ale rozuměl i s mladší, tak se tomu bránit nebudu. Podle mě je přiměřený věkový rozdíl nejvýše 3 roky, a to jak u mladší, tak i u starší holky.

Simon, 20 let: Mám přítelkyni o pět let starší a vůbec mi to nevadí. Ona je pořád ztřeštěná, nemá potřebu mě nijak vychovávat a já si naopak vedle ní připadám dospělejší. Kdyby se mě někdo zeptal předtím, řekl bych,, že bych s o pět let starší holkou nechodil, ale ono jde hlavně o to, jací ti dva jsou a jak se k sobě hodí. Teď už říkám, že na věku nezáleží.

 

Starší partner
Opravdu záleží na tom, jací jsou ti dva? I když je věkový rozdíl třeba o 20 let? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Lukáš, 17 let: Se starší holkou bych asi ve svém věku nechodil. Upřímně se přiznám, že se ještě občas chovám jako puberťák, takže by to nejspíš neklapalo. Většinou se poohlížím po mladších, tak o jeden dva roky, to je pro mě tak akorát.

Jirka, 22 let: Říká se, že pro mladého kluka je dobré nabrnknout si třicítku, protože ještě dobře vypadá, ale v posteli je daleko šikovnější než dvacítka. Ještě jsem to nezkusil, ale musím říct, že bych se tomu nebránil. Ale chodit bych s ní asi nechtěl, to už jsou dva odlišné světy, které nemají moc společného. A mladší holku bych chtěl tak o rok dva, když je ten rozdíl větší, tak se opět jedná o dva rozdílné světy, které nejdou moc dobře propojit.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Velký věkový rozdíl mezi partnery? Má to svá PRO i PROTI
MY A RODIČE: Sexy čtyřicátník... Táta nebo milenec?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde "TO“ děláme, když jsou rodiče doma?

Honzík, 19 let: Podle mě je velký věkový rozdíl divný. Já osobně si neumím představit, že bych mohl chodit s někým, kdo je ve věku mé matky, nebo je stejně starý jako moje mladší sestra. Připadal bych si jako úchylák.

 

Velký věkový rozdíl - 3
Když zas bude jeden z páru o dost mladší, může ten druhý vypadat jako úchyl. (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

Martin, 16 let: Mně vyhovuje mladší přítelkyně. Nevím, jestli bych chtěl chodit se starší, ale pokud bychom byli na stejné vlně a rozuměli si, tak asi jo. Věkový rozdíl nanejvýš tak dva roky u mladší přítelkyně, u starší tak o jeden rok, víc ne.

Dan, 20 let: Myslím, že tradiční uspořádání je nejlepší. To znamená, že kluk má být straší a že ideální věkový rozdíl je zhruba tři roky. Je to vyzkoušené a osvědčilo se to, tak proč to měnit? Já osobně si vždy hledám mladší přítelkyně. No, asi bych neopustil starší holku jen proto, že je starší, ale kdybych to věděl dopředu, tak bych se ji asi nesnažil sbalit.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Prásk.cz:
Které celebrity mají doma zajíčky? Podívejte se, jak velký věkový rozdíl mezi nimi je
Doma.cz píše: 
SNY, SEX A MUŽI: Žena je šelma. Bez ohledu na věk

David, 17 let:  Je mi 17 a věkový rozdíl... Bral bych +/- 2 roky, pro mne tedy od 15 do 19 :-) Přítelkyně je o rok mladší, ale inteligencí je daleko výš, než já. Tudíž mi tu vůbec nevadí.3 hlasů
Vaše hodnocení