Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Erotické fantazie má snad každý z nás. Ale dojdeme v životě k jejich realizaci?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdy ti řekneme o svých tajných přáních?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 18.08.2017, 16:46 | 18.08.2017, 16:46 | Krásná.cz

Erotické fantazie má snad každý z nás. Ale dojdeme v životě k jejich realizaci?

Nové téma nám napsala čtenářka Lenka: „Ahoj kluci, jistě máte nějakou věc, kterou byste s partnerkou rádi vyzkoušeli v posteli, nebo s ní navíc už máte z předchozích vztahů zkušenosti, ale je vám jasné, že každá holka do ní jít nemusí. Zajímalo by mě, kdy je podle vás nejlepší se o tom nějak víc bavit. Řešíte to třeba hned v počátcích chození, abyste zjistili, jak je na tom vaše partnerka, a vztah ukončili hned a nemuseli tak ztrácet čas - a jednáte tak na rovinu? Nebo s tím radši počkáte až po delší době a čekáte na nějakou vhodnou příležitost, či naznačujete? Nebo čekáte, zda s tím nepřijde vaše partnerka? O které věci konkrétně ve vašem případě jde a jak jsou pro vás důležité? Byli byste schopni se bez nich obejít a vztah by fungoval i bez nich, nebo je považujete za důležité a chtěli byste, abyste se jim s partnerkou pravidelně věnovali? Díky za názor.“


Martin, 20 let: Podle mě je nejlepší si to vyjasnit hned na začátku. Já teda asi nemám a ani si nevzpomínám, že bych měl rád nějakou věc, do který by každá holka nešla - no nebo možná i jo, orální sex a pak prostě, že mám celkově sex rád pravidelně. Když se s nějakou holkou seznámím přes net, tak myslím, že přes dopisování se dá leccos poznat - že ta holka má sex hodně ráda, je otevřenější, a teda nebude mít problém ani s orálem. A když ne, tak se to prostě zjistí celkem záhy, když bych s ní začal spát. Já to mám tak, že začneme sex tak, že se mi holka věnuje napřed ústy + nějaká další předehra, a pak až samotnej sex, takže se na to dá přijít celkem snadno a rychle, že s tím ta holka má problém. Samozřejmě že to mám nejradši tak, když to holka umí udělat až do konce, to znamená vyhoní mi, vykouří a pak se jí můžu udělat do pusy a ona to sní. S něčím z toho se dá sice počkat, ale prostě s holkou, která nemá buď ráda pravidelně sex nebo by odmítala jít do orálního, bych zřejmě dlouho nebyl. Nebo by mě musela opravdu hodně oslovit jinak, ale je to pro mě celkem důležitý. Proto mi přijde fajn si to vyjasnit co nejdřív, protože spokojenost v posteli je jedna ze zásadních věcí ve vztahu a taky není řešením, když to jeden z partnerů dělá nedobrovolně, nutí se do toho.

 

Denis, 26 let: Když jsem byl mladší, tak jsme s jednou mojí tehdejší přítelkyní zkusili skupinovej sex. Trochu paradoxně s tím přišla první ona, myslím, že celkem brzo po začátku chození. Chtěla to zkusit se dvěma kluky zároveň, klasickej sex, nešlo o nějaký velký orgie. Mě to tenkrát taky lákalo - naopak - že bych chtěl zkusit sex se dvěma holkama. Tak jsme se tak postupně domluvili s jejím kámošem a mojí kámoškou a postupně to zkusili. Myslím, že ani jeden z nás v tom tenkrát neviděl něco víc, šlo prostě o experiment a zkusit, jaký to je. Za zkušenost jsem rád, ale dneska bych do toho asi už nešel. Prostě už tam vidím to, že by mi nebylo moc příjemný, kdyby se s mou přítelkyní miloval někdo jinej. A chápu to i naopak, že ani jí by nebylo příjemný, kdybych já se miloval s jinou holkou a to navíc v obou případech "naživo", před zraky toho druhého. Asi bych to trochu bral jako nevěru, možná. Tohle je zároveň věc, která dokáže v tom vztahu udělat pěknou paseku - hodně záleží na toleranci z obou stran. Jasný je, že asi hodně kluků láká, mít k dispozici současně dvě holky zároveň a zkusit to, ale ta přítelkyně s tím nesmí mít problém. Některý to naopak můžou brát tak, jakože jim ona sama nestačí. Je to různý, třeba co jsem se díval namátkou na inzeráty na netu, tak lze najít inzeráty, kde s tím ani jeden nemá problém a hledají někoho do trojky, našel jsem i inzeráty, kdy se asi kluk svěřil holce a ona mu sama zadala inzerát, s tím, že mu chce najít druhou holku jako dárek k narozeninám. Je to asi u každého individuální, někomu to nevadí, bere to nezávazně jako experiment, chce něco zažít, zatímco u druhého to může být pomalu důvod k rozchodu. Nevím, kdy se o tom začít bavit, asi není špatný si o svých představách říct, ale asi to záleží na okolnostech. Stejně jako by někdo chtěl vyzkoušet swingers párty - a našel jsem i inzeráty, kde holce nevadí, když je kluk bisexuál a ten pár by rád našel někoho do trojky, s tím, že buď by se miloval on s tou jeho přítelkyní a pak si to rozdali mezi sebou i ti dva kluci, nebo jenom, že ta přítelkyně chtěla vidět sex dvou kluků "naživo". Jeden s tím nemusí mít žádný problém, druhý by okamžitě ukončil vztah, neboť by s bisexuálem nechodil nebo by mu přišlo až nechutný sledovat sex dvou kluků.

 

 

Lukáš, 20 let: Mě vždycky lákalo dráždění mého zadku od holky - prostě aby mě tam různě dráždila, zasouvala mi tam prsty, a tím mi dělala dobře. Přesně si nepamatuju, kdy jsme na to s tehdejší přítelkyní narazili, mám dojem, že to přišlo tak nějak spontánně a ona to tehdy brala tak nějak ze srandy. Pak už se tomu věnovala i zvlášť a mě se to moc líbilo. Jelikož jí to nevadilo, tak jsme pak sehnali i připínací penis a ona šla do mě a to bylo zase něco jiného, než když mi to dělala jenom prstama. A vyzkoušeli jsme ještě i dvě další věci, které jsem chtěl zkusit - sehnali jsme dildo a kolík a když jsem s ní měl sex, tak jsem si ho zasunul do zadku a pěkně mě to tam dráždilo, a dělalo pěkný pocity. Poslední věc byla ta, že jsem chtěl zkusit dvojí dráždění u ní, to znamená, že si ona zasunula při sexu vibrátor do zadku a já se s ní pak klasicky miloval do vaginy - byl to taky fajn zážitek, jak to vibrovalo a celkově to bylo fajn, párkrát jsme si to takhle zopakovali. U takových věcí jsou ale obecně hodně předsudky, takže s každou holkou to určitě dělat nejde. Současná přítelkyně je sice fajn, ale ještě jsme se k tomu nedostali - sice jí občas něco naznačím, ale mám dojem, že zatím moc nechápe, co přesně chci. Jsou to věci, které bych za sebe určitě ještě zopakovat chtěl, chtěl bych je ještě zažít, a věřím, že se k tomu někdy dostaneme. Je ale pravda, že tohle je věc, která je docela osobní, a neřeším ji ani s kámošema, aby si něco nemysleli... Sice je to blbost, ale prostě každej to bere jinak a spousta lidí to může mít spojený s homosexualitou.

 

Honza, 18 let: Možná je to pro někoho celkem běžné, ale mám takový dvě věci, který mám v sexu rád, ale některý holky s nima mají problém. První je klasický orální sex až do konce, aby si to ta holka nechala udělat do pusy - některá to teda pak vyplivne do kapesníčku, no ale alespoň něco. A ta druhá věc s tím tak trochu taky souvisí, to je problém s vyvrcholením celkově. Prostě mě až tak nevzrušuje to, když se můžu vystříkat přímo do holky, radši to mám někam na tělo. Třeba když se miluju s holkou zezadu, tak třeba na záda, a když klasicky, tak na tělo, nebo líp i mezi prsa - s tím, že jí to tam i pěkně mezi ně rozetřu. A u toho orálu je to podobný, prostě když to holka nechce do pusy, tak alespoň někam na tělo. Jenže některý holky s tím prostě problém mají. Kdy tohle řešit, no asi celkem záhy, v momentě, kdy je jasné, že se s tou holkou vyspím. Je pravda, že to vyvrcholení se moc neřeší, často se na to zapomene, ale pak to dopadne tak nějak všelijak, je lepší o tom mluvit dopředu. Navíc jsem úplně nepochopil, o co některým holkám vlastně jde, když stejně po tom všem se jdeme osprchovat, takže to ze sebe stejně smyjou. A navíc je to pro ně z mého pohledu i lepší alternativa z toho, než vyvrcholit přímo do vaginy. Tady sice někam taky může něco zatéct, ale asi míň, takže nemusí moc řešit, že otěhotní nebo že se nějak nakazí, když s tím přijdou do styku jenom na tělo a i tam si to pak některý utřou kapesníčkem nebo tak.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: I nás sex bolí - a můžete za to vy
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Holky můžou mít sex, kdy se jim zamane

 

Olda, 22 let: Možná bych zmínil to, že bych obecně uvítal, kdyby se holky věnovaly i ostatním věcem na těle kluka, než je penis. Trošku je problém, že když se člověk podívá na nějaké porno, tak se tam ta ženská věnuje jenom penisu, což však rozhodně není jediná erotogenní zóna u kluků. A všechny holky si pak myslí, že to tak kluci mají nejradši - to možná i mají, ale příjemné pocity mohou zažít i při dráždění jinde. Když už jsem u toho penisu, tak by holky nemusely zapomínat ani na varlata, dále na oblast mezi varlaty a konečníkem (tzv. hráz) - to je spoustě kluků taky příjemný. Do dráždění konečníku asi každá nejde, i když neříkám, že bych to rád nezkusil, ale jde obecně i o ostatní části těla - třeba bradavky na prsou, nohy, resp. chodidla, prostě cokoli na těle kluka. Každý je vzrušivý trošku někde jinde. Je dobrý se o tom s klukem pobavit, ale jistě ho potěší i iniciativa od samotné holky. Já se o tom bavil s holkama celkem hned, co jsme spolu začali spát - nevidím na tom nic špatného, není to přeci nějak moc úchylný a já si taky rád poslechnu, kde jí mám dělat dobře, aby se jí to líbilo.

 

Milan, 20 let: Rád bych už delší dobu s přítelkyní nafotil v posteli něco erotického. Prostě něco, co by bylo jenom pro nás, společné. Ale zatím jsem se moc neodhodlal to přítelkyni říct, protože jsem taky stydlivější. Nevím, co by to udělalo s naším vztahem. Lákají mě i jiný věci, třeba bych chtěl zkusit, že by holka byla v posteli dominantní, žádný násilí, ale aby si všechno řídila sama - to je asi věc, kterou zrealizuju dřív, než tu první. Možná by mě taky lákalo tzv. dirty talk, to znamená mluvení sprostě v posteli. Ale sám v sobě bojuju stále s tím, jestli to vůbec chci.Možná bych taky vyzkoušel deep throat, prostě zasunout přítelkyni penis do pusy až do kořen - ale taky stále nevím, zda jí to navrhnout. Něco z toho asi navrhnu, pro zpestření sexuálních radovánek. Vím, že moje přítelkyně by sice zřejmě do nějakých těchto věcí šla, ale na druhou stranu si říkám, že je to prostě dost specifický. Navíc s tím sám nemám praktickou zkušenost z předchozích vztahů.

 

 

Vlasta, 19 let: Líbí se mi, když holka nemá problém se se mnou podívat na nějaké porno - tím líp, když si sama vybere, který se jí líbí a navrhne mi ho. Vím, že porno se dělá hlavně pro muže, ale i ženy by se jím měly trochu inspirovat a co vím, tak každá holka se s klukem na porno dívat nechce. O tom nemám problém ale mluvit, klidně to řeknu na rovinu. Další věc, možná pro někoho běžná, je ta, že bych rád viděl naživo, jak se holka sama uspokojuje, když nejsme spolu. Prostě jak si ji umí vydrandit, třeba i za pomocí nějakých pomůcek. To se taky některý holky stydí, i když u některých holek už jsem to měl možnost vidět a moc se mi to líbilo. Na to přišla řeč celkem záhy, většinou v momentě, kdy jsem si sám honil, jenže hodně holek to u kluků bere jako běžný, ale u holek za něco, kam se nehodí si šahat nebo se uspokojovat, zvlášť ty mladší, když jsou stydlivý. A jednu věc mám ještě nesplněnou, láká mě vidět na živo sex dvou holek - prostě mě zajímá, jak dokážou fungovat lesby, jak si dělají dobře, a tak. Asi nechci, aby se toho účastnila přímo přítelkyně, když není bisexuálka, spíš by mě potěšilo, kdyby třeba na moje narozeniny sehnala dvě holky, který by mi to předvedly. Ale zatím jsem to přítelkyni neříkal - i když jako dárek ke 20. bych to uvítal, bylo by to fajn, tak snad se k tomu brzo osmělím.

 

Jakub, 20 let: Záleží hodně na tom, o jakou věc nebo praktiku vlastně jde a taky na tom, jak je pro daného člověka důležitá. Já můžu uvést jako příklad anální sex, který mám rád, ale zřejmě to není vyloženě nutnost, který bych se chtěl věnovat bezpodmínečně v každém vztahu a vyloženě nějak pravidelně. Samozřejmě je pravda, že i kolem análního sexu panuje dodnes spousta předsudků a ne každá holka nebo žena do něj jde. Kdybych to měl konkretizovat ještě víc, tak se mi líbí poloha, kdy můžu vstupovat do zadečku přítelkyně, ale zároveň můžu dráždit její broskvičku, líbí se mi, jak si to taky užívá, vlhne a pak se sama taky udělá - a já s ní občas přímo do jejího zadečku. Ale pokud jde o komunikaci, tak jsem s tím obecně začínal v takové té neutrální rovině - třeba otázkou, co si myslí přítelkyně obecně o análním sexu, trošku víc jsem se s ní o tom bavil až později, kdy jsme spolu už dělali ostatní běžné věci (klasický pohlavní styk, mazlení) a spíš pro oživení vztahu a vyzkoušet něco nového ( když jsme vyzkoušeli i různé polohy pro klasický styk). Pak jsme až začali řešit konkrétní průběh, přípravu předtím a podobně. Tuhle věc bych určitě za sebe neřešil na prvních schůzkách, až v momentě, kdy bychom spolu začali chodit, a to spíš ještě opravdu dál, když bychom měli za sebou první milování, protože je to věc dosti specifická, alespoň z mého pohledu. Možná ještě zmíním jednu věc, a to je ta, že i kluci si mohou potrpět a mít rádi předehru - některé holky si myslí, že klukům jde jenom o to, mít sex a jen zasunout, ale neplatí to u všech. To je věc, která mi tak specifická nepřijde, proto jsme se k ní s přítelkyní dostali celkem záhy v rámci prvního společného milování. Asi bych se ani nebránil tohle téma otevřít i předtím, ale asi by s tím musela přijít přítelkyně, já bych si to nechal na později.0 hlasů
Vaše hodnocení