Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vánoce se blíží a s nimi vrtá mnohým z nás hlavou otázka: co miláčkovi koupit - a za kolik?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kolik utratíme za vánoční dárek pro svou holku?

Nevhodný dárek
zdroj: Profimedia Nevhodný dárek
aktualizováno 02.12.2016, 15:49 | 02.12.2016, 15:49 | Krásná.cz

Vánoce se blíží a s nimi vrtá mnohým z nás hlavou otázka: co miláčkovi koupit - a za kolik?

Pokud jste si spolu ještě nikdy dárek nedávali, možná řešíš, jak drahý dárek tvůj kluk očekává. Co když mu nadělíš drobnost za stokorunu, a on tobě nový mobil? Předejdi trapasu a inspiruj se odpověďmi našich zpovědníků.


Milan, 19 let: Dárky beru většinou jako překvapení, takže se ani moc nepídím po ceně, to se ani moc nehodí. Na drahý věci si moc nepotrpím, vybírám spíš levnější dárky tak do tří stovek maximálně, protože stejně nějaké pozornosti jsem dával přítelkyním i během roku. Takže to není tak, že bych chtěl na nich nějak moc šetřit, ale není to u mě tak, že celý rok nic a jenom na Vánoce dám nějaký dárek. Takže tak.

 

Lukáš, 18 let: Většinou tak kolem tří stovek, když budu mluvit za sebe. Předem se nijak nedomlouváme, a ani se neptám pochopitelně, kolik dárek od přítelkyně stál, ale myslím, že v ceně nějakej velkej rozdíl nejspíš nebude.


Olda, 22 let: Je to jak kdy, někdy se s přítelkyní domluvím, někdy je to ohledně částek, za kolik ona koupila mně a já jí trochu rozdílné. Ale většinou tak maximálně do tisíce korun, a i to je spíše výjimka.

 

 

Honza, 18 let: Většinou se moc nedomlouváme, ale nestává se, že by ceny za dárky byly nějak rozdílné, že by jeden tomu druhému dal věc za stovku a ten druhý věc za dva tisíce, takový extrém fakt ne. A ohledně částky, většinou se vejdu teď do tří stovek,ale je to samozřejmé různé.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kolik peněz k životu potřebujeme a kde je bereme?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč jsou fajn holky bez kluka?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit na prvním rande?

 

Jakub, 20 let: Až tak hodnotné dárky nekupuju, nekupujeme, protože Vánoce pro nás nejsou o tom, kupovat co nejdražší věci, ale spíše o jiných věcech - o tom, když můžeme být spolu, neboť se zase tak často bohužel nevidíme. Můžeme trávit spolu čas, tyto nejkrásnější dny v roce, takže nejlepší a nejdražší dárek je prostě věnovat sám sebe, svůj čas. Nedá se říci, že bychom se na hodnotě dárku nějak domlouvali, ale prostě se nestává, že by jeden druhému koupil něco neúměrně dražšího než ten první.

 

Vlasta, 19 let: Příliš hodnotný dárky nekupuju, protože na ně ani moc nemám v poslední době finance, ale to vůbec nevadí, přítelkyně na tom nějak nelpí, takže do těch dvou stovek se vejít dá, jak s dárkem od ní, tak pro ni. Jsou to jen drobnosti, takže se ani moc předem nedomlouváme, bereme to jako překvapení.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.1 hlasů
Vaše hodnocení