Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Holky se děsí, že jsou moc tlusté, mají moc velký zadek, blbé vlasy, nosí brýle, hyzdí je akné nebo celulitida. A že si kvůli tomu kluka nikdy nenajdou. Jsou jejich obavy oprávněné nebo zbytečné?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Které holčičí nedostatky štvou nejvíc i nás?

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 01.03.2018, 17:56 | 01.03.2018, 17:56 | Krásná.cz

Holky se děsí, že jsou moc tlusté, mají moc velký zadek, blbé vlasy, nosí brýle, hyzdí je akné nebo celulitida. A že si kvůli tomu kluka nikdy nenajdou. Jsou jejich obavy oprávněné nebo zbytečné?

Kluci určitě tak povrchí nejsou a vědí, že to kouzlo je někde jinde a nebudou ze vztahu utíkat kvůli pupínku nebo kilu navíc. Ale přesto jsme se zeptali: „Zkuste si sáhnout do svědomí a říct: když si o nějaké holce řeknete, že je fakt škaredá, co vám na ní nejčastěji vadí? Tloušťka, nebo třeba to, že je zanedbaná? Čeho si na přítelkyni pomalu ani nevšimnete, ale z čeho naopak znervózníte, když ji máte vytáhnout třeba poprvé mezi kámoše?“

 

Jsi připravena na jejich pravdivé odpovědi bez jakékoli cenzury?

 

Milan, 21 let: Sice to neberu povrchně, ale vadí mi takové ty dva extrémy: holka, co o sebe vůbec nedbá, a holka, která zase o sebe moc pečuje. Abych to rozvedl: Vůbec mi nevadí, když se holka nebude líčit a nějak o sebe pečovat, když je hezká a "udržovaná" už od přírody, to naopak vidím jako plus. Ale zase jsou holky, které o sebe fakt vůbec nepečujou, je vidět, že jsou od pohledu zanedbané, měl jsem taky ve třídě nejmenovanou spolužačku, která, řekněme, asi nedávala moc ani hygieně a trochu zapáchala, nebylo to moc příjemné. Špatný je i opačný extrém, když se holka o sebe stará moc, tráví hodiny v koupelně a jinde, aby byla bez chybičky. To taky nechci, nebavilo by mě čekat hodiny, když někam máme jít, než se přistrojí. Navíc, když se pak stane nějaký trapas, tak ta holka z toho dokáže udělat divadlo a mít zkažený večer a řeší často i malichernosti - třeba, že jí upadl nehet, který si předtím tak hezky nalakovala. Holka na okrasu je na nic. Je hezký, když se pěkně přistrojí, ale všeho s mírou. Naopak nemám taky nic proti tomu, když bude holka i v teplákách, ale ve všech ohledech jinak v rámci možností udržovaná. Všechny tyhle věci, jak už jsem říkal, by asi nebyly až tak zásadní pro to, tu holku neoslovit, ale jinak by mi to ve vztahu vadilo, kdybych toho byl svědkem stále.

 

Vlasta, 20 let: Já jsem takový konzervativní, takže by mě asi odradilo různé experimentování s vlasama, takový ty případy, kdy si holky jsou schopný nabarvit vlasty namodro, fialovo, atd. Ani z kámošů takovou holku nikdo teď nemá, tak bych asi váhal, to samé ohledně představení rodičům. Neříkám, že bych s tou holkou nechodil, ale asi by mi to vadilo. Mám takové mínění, že takové holky se sice nebojí experimentovat a asi trochu rebelují, ale já zase na takovéhle "potrhlé" holky nejsem. Mám radši holky, které se drží nohama při zemi. S tím, že čím je holka starší, tak se mi to nelíbí víc. Takové experimentování, ideálně pokud by bylo navíc jen chvilkové, bych toleroval asi jenom u puberťačky kolem 15 let.

 

 

Honza, 18 let: Fakt je, že pár kilo dolů nebo nahoru řešit opravdu nebudu. Ale jinak mi takové ty extrémy taky vadí. Teda moc hubená holka, co si na tom opravdu dost zakládá, doslova se mučí cvičením, skoro nejí, a není ji za co chytit, protože se člověk bojí, aby jí něco nepoškodil. Opačnej extrém ale taky není to ideální, holky moc při těle se mi taky nelíbí, takový ty, co mají kolem 100 kilo a víc. Ty je zase za co chytit, ale je to zase už moc. Znám navíc takové, které na to už rezignovaly, jen se dále cpou jídlem a nic moc je nezajímá. Když se taková holka svleče, tak to moc vzrušující není a sex taky s takovou holkou moc dobře nejde, protože se do ní není možný ani pořádně dostat. A když už jo, tak si takové holky stěžujou, že nic moc necítí. Tak zase neříkám, že bych takový holky odepsal rovnou, kdybych věděl, že se sebou opravdu něco dělají, tak bych je v tom rád i podpořil, ale chodil jsem nedávno s jednou, které to bylo jedno, jen se dál doslova cpala, nic ji nebavilo, sex s ní taky nešel a prostě to celkově bylo neudržitelný. Ale zase nemůže říct, že jsem jí tu šanci nedal a neodmítl ji hned povrchně při prvním setkání...

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nás doopravdy zaskočilo na rande s novou holkou?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejčastější důvody k rozchodu
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejhorší holčičí vlastnosti, které kluky děsí


Lukáš, 20 let:
To je podle mě všechno relativní, skoro se vším se dá něco dělat... Třebas ty brýle mi nevadí, ale zase v některých je ta samá holka absolutně nepřitažlivá, kdežto v jiných, který k ní vyloženě sedí, je z ní fakt kočka. A to by se dalo říct celkově o vzhledu a oblečení, v některým oblečení se mi ta holka absolutně nelíbí a vyniknou hodně věci, o které bych ani nestál, ale když si vezme něco jiného, tak je to zase úplně jiná holka, a zakryje to třeba i ty věci, které nejsou moc přitažlivé.

 

Martin, 20 let: No asi jsou to vesměs skoro všechny věci v tomhle výčtu, kdy by se dalo říct, že ta holka je škaredá, ale zase na druhou stranu, je to jen z letmého pohledu a na první dojem. Aby to mohl kluk posoudit víc, tak by se o tu holku musel zajímat trochu víc a někdy to je tak, že některé nedostatky jsou naopak pak přednostmi, a tomu klukovi se na té holce líbí. Na té konkrétní holce, na jiné třeba už ne. A stejně je to individuální a nejde to vztáhnout na všechny.

 

Olda, 22 let: Tak samozřejmě pupínky, akné, celulitida a podobně jsou nepříjemné, mohu si říct, že ta holka je fakt škaredá, ale zatím to u žádné nebylo tak, že by mě to vyloženě odradilo. Spíš mě odradí víc to, co holky dělají vědomě - nabarvený vlasy, účes, oblečení, a tak. To, co mají "od přírody", ani moc ne...

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení