Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Láká vás tato sexuální praktika? Jak byste reagovali, kdyby ji naopak chtěla vaše partnerka? A jak si o něco takového říct a nedotknout se partnerky?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Láká nás sex ve třech? A jak si o něj říct a neurazit?

Trojka
zdroj: Thinkstockphotos Trojka
aktualizováno 29.12.2017, 00:49 | 29.12.2017, 00:49 | Krásná.cz

Láká vás tato sexuální praktika? Jak byste reagovali, kdyby ji naopak chtěla vaše partnerka? A jak si o něco takového říct a nedotknout se partnerky?

Do nového roku si plno z nás dává novoroční předsevzetí. Zhubnou, naučit se nějaký nový jazyk, procestovat pár dalších zemí světa… Co když chceš ale pokořit hranice i v životě milostném a toužíš po tom, vyzkoušet něco nového? Nebo bys ráda dopřála nějaký pikantní zážitek partnerovi… Třeba představa milování ve třech je častou erotickou fantazií…


KDO UŽ TO ZKUSIL?

 

Martin, 20 let: Tak musím říct, že mě to vždy lákalo. Ale realizovat se mi to povedlo až se čtvrtou přítelkyní a taky jsme se o tom nebavili hned... Prostě na to jednou tak nějak přišla řeč a já jí řekl, že bych to rád zkusil, já, ona a ještě jedna holka. Jí zase trochu lákalo to, zkusit to s jinou holkou, což taky asi docela hrálo roli, proč do toho nakonec šla. Ale nejvíc si asi cením toho, že mi to připravila jako překvapení k narozeninám. Jelikož jsme se shodli, že nějaký kámošky oslovovat nebudeme, tak se trochu zariskovalo a ona dala inzerát na jednu běžnou seznamku, jestli se někdo ozve. Nakonec se ozvalo několik holek, tak jsme si s nimi vyměnili pár zpráv, fotek i se s některýma nezávazně sešli a nakonec to vyšlo tak akorát na ty moje narozky, jsme do toho šli. Předehra byla v tom, že to napřed holky vyzkoušely mezi sebou, což byla rozhodně zajímavá podívaná, no a pak se šlo rovnou na věc. Moc se na to nespěchalo, vyčlenili jsme si na to tenkrát dost času, pro mě to bylo fajn, ale i když mám sex rád, tak jsem se na konci cítil docela unavenej... Jako sex se mi líbil, mám ho rád, vyvrcholil jsem pochopitelně několikrát, užil jsem si to, ale nějak pravidelně bych to asi dělat nemohl. Pak se teda ještě stalo, že si ta holka, se kterou jsme se seznámili přes ten inzerát, našla přítele, který tomu byl taky nakloněn, tak jsme se pak sešli nakonec společně jako pár s párem, a teda i moje přítelkyně si mohla zkusit mít dva kluky najednou. Šel jsem do toho, aby to bylo fér a nějaký zkušenosti nám to dalo. Zároveň nás to oboustranně obohatilo o různé jiné praktiky v sexu nebo různé jiné styly, vyměnili jsme si zkušenosti a bylo to fajn. Jestli spolu budeme nadále chodit a ten druhý pár taky, tak se nebráníme si to třeba zase někdy zopakovat. I teď jsme jinak nadále v kontaktu a sejdeme se občas i nezávazně (rozumějte tak, že nedojde k sexu). Jinak celkově na tom nevidím nic špatného, jsme mladí, vyzkoušet se má všechno, a když se na to člověk dívá s nadhledem, tak se to realizovat dá a je to zajímavá zkušenost. Ale jasné je, že nikdo s tím nesmí mít žádný problém.

 

Denis, 26 let: S nápadem na skupinovej sex přišla moje předešlá přítelkyně a to za sebe. Něco ji asi lákalo a jak taky přiznala, trochu se nechala inspirovat sledováním porna, takže to chtěla zkusit se dvěma kluky zároveň. Klasickej sex, pak to, že jeden do ní bude vstupovat do vagíny a druhého bude mít v puse a bude ho kouřit nebo mu honit. No a pak, jelikož to se svým bývalým zkoušela i do zadečku, tak že by chtěl zkusit i tzv. švédskou trojku, prostě že jeden jí bude pinďoura zasouvat do vagíny a druhej do zadku, současně. Já osobně anál nemusím, takže ho ani samostatně nepraktikujeme, a jsem rád, že mě do něj přítelkyně nenutí, ale zároveň se musím přiznat, že mě zase lákaly ty pocity, když bude mít v sobě dva, jednoho ve vagině a jednoho v zadku. Tak nakonec jsme se domluvili s jedním jejím kámošem, který by do toho šel, zodpovědně, prostě všechno s kondomem, tak jsme to zrealizovali tak, jak ona chtěla a jak jsem popsal výše. Jí se to moc líbilo, tak jsme si to pak ještě jednou krátce zopakovali. Pak se ten její kámoš odstěhoval někam daleko a ona taky říkala, že jí to stačí, že to chtěla zažít a zkusit a že teď už to nechá být. Já sám teda musím říct, že jsem trojku ve složení já a dvě holky nezkoušel, samozřejmě že se mě na to přítelkyně ptala, aby to bylo fér, když jsem pro ni udělal to, co chtěla, ale zatím jsem se úplně nerozhodl. Nevím, možná časem se to podaří zrealizovat, ale jako prioritu to nevidím a nechybí mi to.

 

Lukáš, 20 let: Asi před dvěma lety jsme s jedním kámošem z fotbalu takový nápad měli, vyměnit si jakoby tehdejší přítelkyně a kdyby chtěly i ony, tak i ony nás. No, nakonec to klaplo, a všichni do toho šli, tak jsme to zkusili. Šlo jenom o klasickej sex, já s mojí přítelkyní a s holkou mého kámoše a moje přítelkyně a jeho se mnou a s ním. Zkušenost určitě pro všechny velmi výrazná, ale nevím, teď už nemám ani moc chuť to nějak zopakovat, nějak mi stačí současná přítelkyně.

 

 

KOHO TO LÁKÁ?

 

Olda, 22 let: Podle mě je skupinovej sex taková praktika, do které buď člověk nemá problém jít, nebo do ní jde a udělá ji kvůli partnerovi, nebo do ní prostě nepůjde a nic ho nepřesvědčí. Jak to mám konkrétně já? Mám k tomu asi takový neutrální postoj, sám to za nějakou prioritu nepovažuju, ale dovedu si představit, že kdyby s tím přišla moje přítelkyně a nabídla mi to, tak bych to asi neodmítl (ona a ještě jedna holka). Bral bych to ale hlavně jako experiment, novou zkušenost. Sám to navrhovat nebudu. Kdyby si chtěla další holku přizvat hlavně kvůli tomu, aby měly spolu sex ony dvě? No, do toho bych asi šel taky, ale zase by s tím musela přijít ona, sám to navrhovat nebudu. Když by chtěla pozvat dalšího kluka? Když bychom si spolu jinak sedli a vyhovovali si, tak jako experiment asi taky. Kdyby si chtěla pozvat dalšího kluka hlavně proto, že bychom něco měli mít mezi sebou my dva? To už by asi bylo horší, opět jako experiment asi jo, ale s velmi nejistým výsledkem. Asi bychom zvládli si spolu nějak pohonit a tak, ale další věci asi ne.


KDO JE SPÍŠE PROTI?

 

Jakub, 20 let: Miluju svoji přítelkyni a nepodvedl bych ji. I kdyby byla u toho, tak je to svým způsobem podvádění. Já bych taky nechtěl, aby mě moje holka nutila do trojky s jiným klukem, a já bych jí to taky nikdy neudělal. Když se dva milují, na pěkný sex to tak akorát stačí. Vystačí si, když si vyjdou si vstříc a budou naslouchat svým potřebám. Kdybych měl v posteli dvě holky, vytratil by se pocit intimity, který sdílím se svou přítelkyní. Možná to někoho láká, ale já mám raději milování ve dvou.

 

Honza, 18 let: Jediný, co vím, co by mě asi lákalo a na co bych se rád podíval, je sex dvou holek. Nevím proč, ale docela rád bych to viděl zblízka. Ideálně pochopitelně moji přítelkyni ještě s nějakou jinou holkou. Kdyby s tímhle přišla moje přítelkyně, tak bych neprotestoval... I když je fakt, že jen v rovině nezávaznosti, kdyby se mi zároveň přiznala, že je bisexuálka, tak nevím. Do čeho naopak vím, že bych vůbec nešel a co mě nevzrušuje ani trošku, je sex s klukem. Jednou jsem procházel seznamky a zaujal mě tam inzerát, kde nějaká holka hledala kluka, ale tak, že by se chtěla naživo podívat, jak si to mezi sebou rozdávají dva kluci, respektive její přítel a ještě někdo. Její přítel s tím souhlasil. Tady nevím, pokud byl její přítel bisexuál a ten druhej kluk taky, tak se tomu asi nedivím, ale jinak... Chápu, že pro holky to může být dobrá podívaná, ale já osobně bych do toho určitě nešel. Jsem heterosexuál a nechat si "ho" od někoho vykouřit, nebo naopak kouřit někomu, nebo "ho" zasouvat jinému klukovi do zadku či on mně, to fakt ne... No u toho klasického skupinového sexu, jakože buď dva kluci a jedna holka nebo jeden kluk a dvě holky nevím. Asi bych úplně nesouhlasil, že to chce každý kluk, a když mu to holka nesplní, tak bude zle, to ne. Zatím mi to žádná přítelkyně nenavrhla a já žádné taky ne. Nevím, možná někdy do toho půjdu, uvidíme. Ale musely by to chtít obě strany. Spíš by mi asi bylo sympatičtější, mít ty holky hezky jednu po druhé, což už ostatně splněno mám, moje přítelkyně určitě není moje první, je to spíš vlivem okolností, určitě to taky není tak, že bych chtěl "zkoušet" víc holek, tak se s ní rozejdu pro nic za nic, to zase ne.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Experimentovali jsme někdy s kamarády?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: I nás sex bolí - a můžete za to vy
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?

 

Milan, 21 let: Nevím, možná jsem divnej, ale mě tohle neláká... Když nad tím tak přemýšlím, tak za prvé by mě ta holka musela nějak přitahovat - to asi souvisí s tím, že já nikdy nebyl ten typ, který by obrážel diskotéky a večer tam skončil s nějakou holkou, co tam vidí prvně. A taky nejsem ten typ, který by měl sex s kteroukoli holkou, hlavně že je to holka a že "ji" má, to ne, musí v tom být maličko víc. Chápu teda ostatní, že je jim možná při tom skupinovým sexu víceméně jednu, jak to je, ale u mě asi ne. Možná teda, kdybych neměl fakt hodně dlouho sex, tak bych asi obecně šel skoro s každou, protože by mi to chybělo, ale jinak ne. Druhou takovou věcí by byla bezpečnost, takže jistě s kondomem, ale i tak člověk nikdy neví, co je ten druhý, ta druhá holka zač, kondom může prasknout a hned bych měl obavy, jestli jsem něco nechytil, nebo jestli ta holka není v tom, kdo mi prokáže, jestli si vzala ona nějakou antikocepci no a další problém je na světě... No a i kdyby se vyřešilo tohle, tak sám nevím, jak bych to zvládal? Já nevím, chvíli zasouvat třeba do přítelkyně, pak péro vyndat a jít do další? Nebo napřed s jednou do konce a pak zase s druhou? A tak dokola? No nevím, asi by to na mě bylo moc, nevím ani, jestli bych si to užil tak, jak bych si to představoval... A kdyby to chtěla naopak nějaká holka po mě, teda dva kluci a ona, tak taky nevím... Mně celkově přijde, že tyhle věci chtějí takový ty méně zodpovědný lidi, čímž se nikoho nechci dotknout, ale sehnat někoho slušného, nějakého kluka, který to chce fakt jen ze zvědavosti zkusit, nemá v tom nějaké postranní úmysly, použil by kondom, zároveň byl diskrétní (abychom si to nechali všichni pro sebe) a nějak se společně domluvili na programu a toho se drželi, no nevím. Mně přijde, že dneska je problém někoho takového najít a zvlášť v té sexuální oblasti. Spousta lidí si chce užívat, ale nějakou zodpovědnost a tak neřeší. A jsou tu asi i jiná rizika... Moje jedna bývalka teda se skupinovým sexem zkušenost měla, dva kluci a ona, jenže se nějak blíž taky nedomluvili a pak to dopadlo tak, že ten kluk, se kterým se tenkrát sešli, měl docela velký péro, ji to docela bolelo, a celkově si to neužila. Jo a to je taky taková věc, když bych to chtěl nějak ošetřit, tak to je buď se nějak nezávazně sejít a já se taky docela nerad odhaluju před neznámýma lidma a na takový věci, posílat si něco na internetu, co je dneska možná taky in, poslat si fotku péra, prsou, buchtiček, já na to moc nejsem, přijde mi to soukromý a nikomu do toho nic není. Kdyby to po mně nějaká přítelkyně přímo chtěla, tak bych asi byl fakt na rozpacích a asi bych do toho nešel, jenže pak bych si asi vyčítal a bál se, jestli mě nějak nepodvádí, což je asi horší, než si pozvat do postele ještě jednoho kluka a mít to aspoň pod kontrolou... Já to trozhodně navrhovat nebudu. Stačí mi přítelkyně, a jestli to někoho láká, tak je to jeho věc, beru to, ale mně to stačí takhle. A dál teda myslím, že je to věc, se kterou buď někdo nemá problém, nebo se naopak těžko přesvědčí, protože do toho prostě nepůjde.

 

 

Vlastimil, 20 let: No, já už jsem zjistil, že něco jiného je si něco představovat, a pak je něco jiného to přímo zkusit realizovat. Už se mi v sexu stalo, že jsem chtěl vyzkoušet nějaké nové věci, jenže když pak mělo dojít skutečně k realizaci, tak jsem si uvědomil, že o ně vlastně nestojím, že mi třeba přijdou nechutné, a že do nich prostě nejdu. U toho skupinového sexu to zatím vidím asi taky tak, že na jednu stranu si třeba představuju, jako snad každý kluk, že mít vedle sebe dvě nahatý nadržený holky, to by bylo fajn a hned bych se na ně vrhnul a pomiloval je. Ale na druhou stranu si zase říkám, jestli bych do toho měl sílu jít před přítelkyní (já nejsem ten typ, co holky střídá a nevadí mu je podvádět, a to třeba i před zraky té přítelkyně), i když by to chtěla i ona sama. To samé i s jiným klukem. Tam by mi asi vadilo, kdyby měl mít sex s mou přítelkyní, i když třeba bychom se domluvili na nějakých jiných věcech. Ale jsem celkově stydlivý a mohl bych se buď před tou další holkou nebo tím dalším klukem stydět. Tudíž nevím, úplně to nezavrhuju, ale asi by s tím musela přijít moje přítelkyně, já sám ne.


Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení