Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Rudé rty prý vyvolávají dojem vášně a každý kluk se po jejich nositelce má doslova vrhat. Jaká je realita?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám holky s červenou rtěnkou?

Rtěnka
zdroj: Thinkstockphotos Rtěnka
aktualizováno 10.03.2016, 00:54 | 10.03.2016, 00:54 | Krásná.cz

Rudé rty prý vyvolávají dojem vášně a každý kluk se po jejich nositelce má doslova vrhat. Jaká je realita?

"Holky se někdy rády líčí výrazně, co říkáte, když má vaše slečna sytě rudé rty?" zeptala se našich zpovědníků čtenářka Marie. A Podobný dotaz poslala i Dominika. "Vzbuzuje ve vás výrazně rudá rtěnka na rtech touhu, nebo spíš odpor dotyčnou dívku líbat? Je to sexy, nebo laciné?" A pro jak staré holky se takové líčení podle kluků hodí hodí?

 

Jakub, 18 let: Je to o přiměřenosti a taky věku. Je jasné, že každá holka/žena by o sebe měla pečovat a líčení k tomu bezesporu patří, ale nelíbí se mi, pokud je holka nalíčená opravdu hodně - to prostě okolí pozná a tehdy bych si na líbání s ní i nechal zajít chuť. Podle mě holka/žena je krásná sama o sobě i bez nalíčení, a zejména pokud je to holka třeba v mém věku, tak stačí nalíčení minimální. I když rozumím tomu, že holky se také hodnotí mezi sebou a hodnocení kamarádek je pro ně velmi důležité. U starších žen má podle mě líčení větší opodstatnění, ale opět je to o přiměřenosti. Holky a ženy by si také měly uvědomit, že rtěnky nejsou vyrobeny z ne zrovna dobrých věcí a neměly by to s nimi tedy přehánět.

 

Aleš, 16 let: Rudá rtěnka mi přijde zajímavá na herečkách ve filmech, na dospělých, až starých ženách, ale mladým holkám skoro nikdy nesluší a působí to spíš trapně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám DOOPRAVDY VADÍ na vašem vzhledu!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Řešíme u holek jejich vlasy?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?

 

Filip, 18 let: Hezký to vypadá, ale na rande to nenoste. Není nic trapnějšího, než když máme oba po vášnivé líbačce rudo až za ušima.

 

Denis, 24 let: Myslím, že platí taková střední cesta, trochu se líčit, ale zase to nepřehánět. Je sice hezké, kdyby přítelkyně měla opravdu rudé rty, ale při líbání už by to tak dobré nebylo, nechtěl bych bejt celej od rtěnky, a když to holky opravdu s tím líčením přehání, tak se mi to vlastně ani nelíbí, čím jsou mladší, tím by přeci měly volit přirozenost, že?

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.14 hlasů
Vaše hodnocení