Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro kluky není jejich panictví tak důležité jako pro holky panenství. Přesto nás zajímalo, zda někdy litovali, že se již s dívkou milovali a nepočkali déle.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Litovali jsme někdy, jak jsme přišli o panictví?

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 25.10.2013, 00:00 | 25.10.2013, 00:00 | Krásná.cz

Pro kluky není jejich panictví tak důležité jako pro holky panenství. Přesto nás zajímalo, zda někdy litovali, že se již s dívkou milovali a nepočkali déle.

První sex je jenom jednou, a když už to uděláš, nemůžeš nic vzít zpět. Holky mají s tímto zážitkem spojená velká očekávání, která se velmi často nevyplní, jak ukazují i vaše příběhy vycházející pod nadpisem Moje poprvé. Často můžeme číst, že to vlastně nestálo za to, že si autorka měla ještě počkat a neskočit na lep prvnímu klukovi, který to chtěl.

Ale jaký mají ke svému panictví vztah kluci? Je jejich cílem zbavit se ho co nejdříve, nebo také čekali či stále čekají na tu pravou? Zeptali jsme se, zda někdy litovali, že svůj první sexuální zážitek uspěchali. Co myslíš, že odpověděli?

Lukáš, 17 let:
 Nelituju okamžiku, kdy jsem začal sexuálně žít, ale tak důležité, jako je to pro holky, to pro mě nebylo. Moje poprvé se nijak zvlášť nelišilo od mých dalších sexuálních zkušeností, byl jsem ale samozřejmě rád, že jsem to zkusil. Hádám ale, že za pár let si na první sex úplně do detailu nevzpomenu, narozdíl od holek, pro které jsou tyto vzpomínky pořád živé.

Dan, 20 let: Já začal skutečně brzo, ještě mi ani nebylo 15, což bych ani asi neměl říkat. Byl jsem zvědavý, chtěl jsem to a udělal jsme to. BYlo to zajímavé, vytahoval jsem se před klukama, ale vlastně jsem z toho až tolik neměl. Bylo to rychlý, na záchodě... No, to už stačí. Nelituju, ale podruhé bych se rozhodl jinak.

 

NEPŘEHLÉDNI:

Pánové, pozor, 70letá panna se chce vdávat. Hledá milionáře!

Krásný Nicolas se zabil! Hezouna, který odpanil Angeliku, přejelo auto

Míša Doubravová z Ulice: Předvedla luxusní zadeček na masážiPavel, 16 let: Ještě jsem se s žádnou dívkou nemiloval. Právě proto, že čekám na tu pravou a ta ještě nechce. Doufám, že už to nebude úplně dlouho trvat, už to chci, ale ona za to stojí, tak prostě ještě vydržím.
 

 

 

První sex
Kluci to mají stejně jako holky, někteří se poprvé milují z lásky... (Foto: Thinkstockphotos)

 

Martin, 17 let: V tomhle se právě kluci od holek dost liší. Pro holky je jejich poprvé většinou hodně důležité a pak na něj dost dlouho vzpomínají, ikdyž často to pak dopadne úplně jinak a holky se tím dlouho trápí. To u kluků ne. Mně nezáleželo na tom, s jakou holkou to bude, ale hlavně na tom, že "už to bude". A takhle určitě kolem těch patnácti let uvažuje více kluků. Přeloženo, jde nám hlavně o to, dostat tu holku co nejrychleji do postele a zjistit, jaké to vlastně je. Která to bude, je vedlejší. Vím teda, která holka byla mou první, ale zas takový význam tomu nepřikládám.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Ve 20 panic? Je divnej?
Celebrity a první sex: kdo se válel v krvi a kdo čekal na svatební den?
Nakolik si ceníš svého panenství?

David, 17 let: Kdybych o to přišel s nějakou náhodnou známostí nebo s někým, s kým bych se o měsíc později rozešel, tak bych toho určitě litoval. Naštěstí jsem o to přišel s tou správnou a nelituji toho.

Jirka, 19 let: Nepamatuju si už, se kterou holkou to bylo. Byla to náhodná známost, kterou jsem udělal právě kvůli tomu, abych si zasouložil. Nelituju toho, zatím to tak praktikuju stále. Ještě se nechci vázat s jednou holkou. Podle mne není ztráta panictví nic, kvůli čemu by se mělo dělat nějaké haló, nejdůležitější je se toho zbavit.

 

První sex
... jiní udělají vše pro to, aby už to měli za sebou. (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

Jakub, 18 let: Lákalo mě samozřejmě zkusit, jaký vlastně sex je, to je pravda. Nejsem ovšem typ kluka, který by se chtěl panictví zbavit stůj, co stůj. To znamená vyspat se třeba s nějakou holkou na diskotéce, kterou vůbec vlastně neznám, nebyl můj cíl. Na své poprvé vzpomínám, bylo pro mě vcelku důležité. Událo se taky podle mých představ, takže mohu říci, že jsem rád, že jsem nic neuspěchal.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
 ŠOKUJÍCÍ ABECEDA NEVĚR podle psychologa Petra Šmolky
Jaká jste v sexu? Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu!

Zdeněk, 19 let: Možná ne pro všechny kluky, ale existují i tací, pro které je tohle téma stejně důležité jako pro holky. Já osobně na své první milování stále čekám, protože jsme si s přítelkyní, se kterou chodím již dva roky, řekli, to uděláme až v okamžiku, kdy si budeme jisti, že spolu chceme strávit celý život. Je to dar, který se má šetřit pro tu pravou/toho pravého, jedině tak to může být krásné.
 6 hlasů
Vaše hodnocení