Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tentokrát nás zajímá, jak před sebou s partnerkou chodí naši zpovědníci doma oblečení.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Musí být holky vždy vystylované, nebo je milujeme i v teplákách?

Nuda ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Nuda ve vztahu
aktualizováno 07.04.2017, 17:51 | 07.04.2017, 17:51 | Krásná.cz

Tentokrát nás zajímá, jak před sebou s partnerkou chodí naši zpovědníci doma oblečení.

Zeptali jsme se: Snaží se vaše slečny před vámi být pořád načančané, nalíčené, v rafinovaném oblečení, nebo vám to „doma“ už sklouzlo k mastným vlasům v drdolu a teplákům? A co vy, po jak dlouhé době začnete před slečnou chodit v trenkách nebo teplákách? A jak moc tohle může se vztahem zamávat?

 

Vlasta, 19 let: V trenkách před holkou běžně nechodím, jednak z toho důvodu, že jsem dost stydlivej a navíc, i když je to doma, tak člověk nikdy neví, co se může stát... Jasně, když jde o sex, tak nějakou dobu takto sem, ale po "akci" se prostě nějak obleču, co kdyby přijeli rodiče nebo někdo, nemusí přeci přesně vědět, že jsme "to" zrovna s přítelkyní dělali. V ostatních ohledech jsem problémy ani nezaznamenal, nosím to, co se mi líbí a přítelkyně zase nosí to, co se líbí jí. Vadilo by mi nejspíš, kdyby nosila celý týden jen jedno a to samé oblečení, ale holky jsou parádnice, takže jsem se s tím příliš nesetkal, spíš k tomu mám sklony já. Což chápu, že by se možná některý holky dotknout mohlo, ale zatím se tak naštěstí pro mě nestalo. A i kdyby, tak se to snad dá nějak řešit, sice bude chvilku "dusno", ale nějak víc to řešit, nebo se kvůli tomu dokonce rozcházet? To asi ne...

 

Martin, 18 let: Myslím, že když se s tou holkou kluk seznámí, tak se mu líbí taková, jaká je a to i co se týče oblečení, líčení, atd. Asi se trošku předpokládá, že ta péče pak trošku může klesnout, a nemusí to nic znamenat, na druhou stranu je fakt, že když o sebe ta holka přestane dbát, tak nemusí bejt pro toho kluka už tak přitažlivá, což je pochopitelně problém. Nebo naopak, když ta holka o sebe moc nepečuje, nezáleží jí na tom, jak vypadá, jak se obléká, a pak se najednou zcela změní - když se klukovi dřív líbila taková, tak třeba ho to i potěší, že o sebe víc dbá, ale taky nemusí. A zároveň bych se musel ptát, zda v tom třeba není nějaká nevěra a tak, ony ty změny často "jen tak" nejsou. Stejně to může platit i obráceně, u kluků. U mě sice nenastal případ, že bych se musel s holkou rozcházet kvůli tomu, že o sebe už moc nedbá nebo naopak, ale je pravda, že jisté věci v tomto ohledu už jsme taky řešili, ale to asi každej. Jinak já jsem dost otevřenej, takže mi nevadí chodit před holkou v trenkách klidně už i někdy na začátku vztahu, ale fakt je, že u každý holky musím postupovat individuálně. Protože u některý by s tím nebyl žádnej problém a jiná je stydlivější nebo tak, tak raději počkám třeba na později.


Jakub, 20 let: Mimo jiné jde asi o to, že pro každou příležitost se hodí trochu jiné oblečení, takže je nejlepší volit takovou tu střední cestu. Jinými slovy, jsou situace, kdy je vhodné, aby se kluk pěkně oblékl, upravil, i ta slečna vypadala za dámu a slušelo jí to, ale jsou věci a činnosti, kdy je i lepší mít nějaké jiné, "horší" oblečení. Takže to záleží na situaci. Mně by vadilo obojí - když by slečna musela být za každé příležitosti za dámu, i kdyby o svůj vzhled vůbec nedbala, což jsou snad ale takové dva extrémy. Chápu, že stejně se to nemusí líbit ani jim - když se o sebe nestará kluk, nebo naopak o sebe dbá až moc, co se týče oblečení. A chození "doma" v trenkách, nebo i "na ostro", v kalhotkách, ap., to je taky věcí domluvy. Někomu to nevadí, někomu ano. Problémy ve vztahu může zapříčinit vlastně cokoli v tomto ohledu. Naštěstí já musím říct, že tyto problémy jsem zatím s přítelkyní až tak řešit nemusel.

 


Milan, 20 let: Jsem rád, když holka se mnou vyrazí někam ven, i do přírody, beru ji jako parťačku, takže si tím tu holku vlastně i otestuju - zde je naopak žádoucí, aby jí nevadilo něco neformálního, tepláky, cokoli, co si do města asi moc nepotřebuje, manekýnu a jiné holky opravdu nehledám. Sám to mám to samý, při těchto toulkách do přírody. Netvrdím, že konflikty nebyly, ale já si alespoň ujistím, zda ta holka se ke mně hodí nebo ne a zda se na ni mohu spolehnout, případě zda jí nevadí, že v některých situacích prostě za dámu nebude.
Honza, 18 let: Jo, stalo se mi s jednou holkou, že chtěla bejt za každou cenu dokonalá. Byla schopna na poslední chvíli odříct domluvené setkání jenom kvůli tomu, že měla "nějaké potíže se vzhledem" , což mě pochopitelně naštvalo, protože z mého pohledu tehdy řešila opravdu banalitu. Já se sice taky snažím být šik, ale taky ne pokaždé, což podle mě moc nejde. Vždyť když třeba s holkou spíte spolu v jedné posteli, tak málokterá ráno vypadá nějak k světu, a na oblečení to takřka vůbec nezávisí...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám obrýlené holky?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Nejhorší holčičí vlastnosti, které kluky děsí
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co nám DOOPRAVDY VADÍ na vašem vzhledu!


Olda, 22 let: Tak v trenkách jsem před přítelkyněma chodil asi jenom v momentě, kdy jsme byli o víkendu opravdu někde sami a zejména ze začátku vztahu byla naše setkání hlavně o sexu, takže se ani moc nemělo smysl oblékat, i ony chodily docela nalehko, jen v kalhotkách. Fakt je, že některý z nich postupem času trochu rezignovaly na svůj zevnějšek, ale z mého pohledu to nebylo tak strašné, že bych to musel řešit. Ale možná je to tím, že já v tomto ohledu snesu hodně, nevím. Koneckonců i já jsem v té formálnosti někdy i docela polevil, ale ty holky to též neřešily.


Lukáš,19 let: Zatím nám to oblečení moc nezevšednělo, ale to je celkově tím, že se s přítelkyní vídáme nárazově a delší dobu spolu bohužel pro mě i pro ni moc nebýváme. Takže volíme běžné oblečení, ne takový to "domácí" a mně taky záleží docela na tom, jak vypadám, tak dbám na to, abych vypadal před přítelkyní nějak k světu.

 

Denis, 25 let: Je fakt, že tohle řeší spíše přítelkyně, ta se snaží vypadat skoro pokaždé fajn, já to už moc neřeším, spíš podle situace. Doma teda chodím spíše neformálně než formálně, k čemuž jsem dospěl po nějakém čase, co jsme spolu začali bydlet, asi po čtvrt roce myslím. Ona to naštěstí moc neřeší, obecně prý neřeší moc vzhled u kluků, neboť její bývalí tomu prý taky moc nedali, tak už si na leccos zvykla. :)

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení