Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V zimě nás čeká spousta zimních radovánek – stavění sněhuláků, bobování, lyžování... A když jsme ve vztahu, můžeme to dělat ve dvou! Ale co kluci, pojedou s námi na lyže rádi?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Na hory společně – pro radost nebo pro zlost?

Na horách
zdroj: Thinkstockphotos Na horách
aktualizováno 25.12.2015, 00:10 | 25.12.2015, 00:10 | Krásná.cz

V zimě nás čeká spousta zimních radovánek – stavění sněhuláků, bobování, lyžování... A když jsme ve vztahu, můžeme to dělat ve dvou! Ale co kluci, pojedou s námi na lyže rádi?

Mnoho z nás se v zimě chystá na lyže nebo na snowboard. Jaké jsme my holky, co se zimních sportů týče? Jsme moc fajnové a fňukáme kvůli modřinám a omrzlým nohám, nebo  klukům na svahu v pohodě stačíme a klidně jim to i natřeme? Jaké jsou holky našich zpovědníků coby parťačky na hory? Jedou s nimi jen z povinnosti, nebo si společné hory užívají?

 

Denis, 24 let: S přítelkyní jezdíme na hory docela pravidelně. Většinou je to fajn, užijeme si to oba, myslím, že jsme tak nějak nastejno lyžaři, občas sice v něčem soutěžíme, ale není to o nějakém trumfování nad tím druhým. Spíš jde podle mě o to, aby to oba bavilo...

 

Michal, 21 let: Já jsem na lyžích stál jenom jednou v sedmé třídě na lyžáku a potom až minulou zimu, když jsem se nechal přemluvit přítelkyní, která lyžuje. Dokonce se mi to i celkem zalíbilo, takže jsme potom jeli ještě jednou. :-) U nás tedy každopádně nehrozí, že by mi přítelkyně v lyžování nestačila, je to přesně naopak. :-D

 

Olda, 22 let: Na hory jezdím hlavně s kamarády, s přítelkyní ne. I ostatní kamarádi většinou přítelkyně neberou, bereme to prostě jako vyloženě pánskou jízdu, kterou si podle mě užijeme stejně více, nemusíme se na holky ohlížet, sem tam můžeme něco popít a tak. Přítelkyně stejně na hory a tyhle sporty moc není, tak jí to nevadí.

 

Vlastimil, 17 let: Zatím jsem s žádnou holkou na horách ani nebyl, takže nevím, jak to je... Ale do budoucna něco takového nevylučuju a pak se uvidí, jak to na tom svahu bude. :-)

 

 


Lukáš 18 let: My jsme s přítelkyní byli týden na horách, spolu s jejíma rodiči, ale moc dobré zkušenosti s tím nemám. Já totiž lyžovat a celkově zimní sporty umím a užívám si je, takže mi přítelkyně stejně moc nestačila. Ze začátku to bylo docela fajn, ale pak mě nebavilo na ni pořád jen dole na svahu čekat. Navíc tam dostala pořádnou chřipku, tak si stejně hory pak ani jaksepatří neužila. Příští rok tedy nejspíš nepojede a já už mám něco domluveného se dvěma kamarády, tak asi pojedeme spolu. Jsme na tom co se týče zimních sportů tak nějak nastejno, tak si to snad užijeme.

 

Honza, 18 let: Já tedy jezdím na snowboardu, na lyžích ani moc ne, a tak je jasné, že si takové věci spíše užívám sám. Jinak je podle mě důležité, aby to bavilo oba, protože když už se na ty hory jede, tak je potřeba si je užít... Takže bych jel spíš s někým, kdo je do nich stejně nadšený. Časem to může být s přítelkyní, ale zatím spíš ne...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Školní láska - má své výhody, nebo je spíš pro zlost?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Co si myslíme o blogování a youtuberkách?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Holčičí věty, které naprosto nesnášíme

Jakub, 20 let: Musím říci, že na hory jako takové jsem se ještě sám nebo s přítelkyní nedostal, takže nevím. Možná můžu ale zmínit společně sáňkování, je to podobné. Podle mě by měla platit zásada, že by se to mělo líbit oběma, pro mě je to hlavně o příjemně strávených společných chvílích. Nejde o to, aby byl někdo první nebo se nějak nad tím druhým vyvyšoval. Pokud je v něčem jeden slabší, tak to chce být trpělivý, naučit ho to a vysvětlit mu to a tempo přizpůsobit. Takhle bych k tomu přistupoval, až se někdy třeba s přítelkyní na hory vydáme. Myslím, že holky jistě nějak nezaostávají za kluky, mohou být dokonce i lepší, ale s tím raději opatrně, protože o tom přece společné hory nejsou. Samozřejmě i s různými drobnými úrazy je potřeba počítat. Pokud se něco stane, tak si trochu odpočinout, hory přece nemusí být jen o sportech, ale také o užívání si daného ubytování, krajiny a podobně, ta atmosféra je tam celkově jiná. Myslím, že to také do jisté míry vztah prověří, jak partneři k sobě budou přistupovat. Z každé strany to může být trochu o ústupcích, ale určitě nevidím problém s tím, abych na hory s holkou, respektive přítelkyní, jel: .-)

 

Martin, 18 let: Jet na hory s holkou nemusí být špatné, ale má to svá specifika. S bývalou přítelkyní to bylo v pohodě, první dny jsme si zalyžovali, užili si to, ona byla na podobné úrovni jako já, tak to nebylo o nějakém předhánění se a podobně. Jenže potom měla „své dny“, prostě dostala menstruaci a tehdy na to dost trpěla, takže s ní pak nic nebylo. Byla v chatě a nanejvýš mě na svahu pozorovala, no a já si to sám stejně pak neužíval. A ke konci, když jí bylo lépe, si tam naneštěstí přivodila jeden menší úraz, takže na ty hory nevzpomínala ráda. Takže jsem na hory s holkou vyloženě nezanevřel, ale když mi minulý rok nabídl jeden můj kamarád, jestli nechci jet, tak jsem jel s nimi. Bez „našich“ holek jsme si to užili víc, byť to bylo jen na 3 dny.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.0 hlasů
Vaše hodnocení