Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Máš konečně přítele, ale bojíš se, že řekneš něco, co váš vztah zkazí? Zeptali jsme se kluků, co od holek slyšet nechtějí.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: O čem před námi nikdy nemluv

aktualizováno 09.03.2012, 00:00 | 09.03.2012, 00:00 | tej

Máš konečně přítele, ale bojíš se, že řekneš něco, co váš vztah zkazí? Zeptali jsme se kluků, co od holek slyšet nechtějí.

Člověk nemůže tušit, co se tomu druhému honí hlavou. Často se pak stává, že kluk znovu nezavolá a my si lámeme hlavu nad tím, co jsme udělali nebo řekli špatně. Musíme si ovšem uvědomit, že jsou věci, které si s kámoškami říkáme normálně, ale kluci o tom vědět nemusí. O čem bys podle kluků neměla před nimi nikdy mluvit?

 

 

Předchozí vztahy

 

Miloš, 18 let: Abych řekl pravdu, tak nesnáším, když moje holka neustále řeší své bejvalé. Nepotřebuji poslouchat, jak to dělal on lépe a jak jí vztal semhle, kdežto mě to ani nenapadne. Pak se totiž musím ptát, proč je se mnou a nezůstala s ním. Takový vztah je potom jeden velký trapas. Já o bejvalkách také nemluvím a to stejné vyžaduji i od holky.

 

Pomlouvání

 

Libor, 16 let: Je mi jasné, že se holky vyžívají v drbání jedna druhé, ale nás to prostě nezajímá. Proč bychom měli poslouchat, jak se Anča od vedle chová trapně, nebo jak se spolužačka obléká šíleně. Tohle jsou čistě holčičí věci, tak by to tak mělo zůstat. Já jí také nevyprávím, jak se kámoš ožral a poblil mámu ve dveřích. Jsou věci, které by měly zůstat v kolektivu stejného pohlaví.

 

 

Holky a měsíčky

 

David, 20 let: Je sice hezké, když holka dostává pravidelně měsíčky a nemusím se strachovat, zda třeba nepraskl kondom, ale podrobnosti určitě znát nepotřebuju. Vím, že je to normální lidská věc, ale proč bych měl poslouchat, jak jí jeden tampón za hodinu protekl a co vše na něm bylo k vidění? Kamarádkám, ať si líčí třeba barvu a hustotu, ale mě stačí pouze vědět, kdy své dny má. Nedej bože, aby mě ještě poslala do obchodu pro vložky.

 

Narážky na mé známé

 

Ivan, 17 let: Přátele a rodinu své přítelkyně vždycky beru takové, jaké jsou. Samozřejmě se vždycky najde někdo, kdo mi nesedí, ale snažím se to překousnout. To stejné ovšem očekávám i od své holky. Nenávidím, když mi říká, jak je moje kámoška namyšlená, máma nechápavá a kluci z party na zabití. Přátelé a rodina patří ke mně, a když se jí nelíbí, ať si najde někoho jiného.

 

Holčičí problémy

 

Míra, 24 let: Je opravdu smutné, že holce upadl nehet, polila si košili nebo si jí kámoška odebrala z přátel na Facebooku, ale opravdu to potřebujeme vědět? Čistě holčičí záležitosti by se měly řešit jen s holkama a s námi by měly mluvit o něčem jiném. Já si přeci také nebudu stěžovat, že Sparta prohrála v Lize mistrů nebo že mají v naší hospodě akci na pivo.


 

Láska a krása


Tonda, 21 let: Upřímně říkám, že jsou chlapi hodně ješitní a možná dokonce i víc, než holky. Je jasné, že většina kluků není nejhezčí než ostatní a ani nejsou největší láskou a nejlepšími v posteli, ale proč jim to odebírat? Když se kluk zeptá, jestli je v jejím životě nejhezčí a jestli už měla lepšího, tak ať myslí na to, že nutně nepotřebujeme slyšet pravdu. My bychom si také nedovolili zmínit, že je její kámoška hezčí.

 

Problémy s váhou

 

Honza, 18 let: Chápu, že drží holky diety kvůli nám, ale my jim s tim moc nepomůžeme. Opravdu nemusím slyšet, že se jí nepodaří zhubnout, nebo kolik gramů přibrala. Holky se nám líbí takové jaké jsou, a kdybychom chtěli anorektické modelky, tak si je najdeme, ale my toužíme po tom, co máme doma, tak proč mají mindráky? Neptej se nás, jestli jsi tlustá! Jestli jsi po začátku vztahu nepřibrala třicet kilo, tak věř, že se nám líbíš přesně taková!12 hlasů
Vaše hodnocení