Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes tu mám dotaz od čtenářky Anežky: Zkoušeli jsme někdy holčičí věci - punčocháče, podprsenku, líčit se? Pokud ano, proč? Byl to hec od kámošů, hrátky s přítelkyní, nebo prostě zvědavost? Jak jste se v tom cítili?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Oblékli bychom si na sebe tanga nebo podvazky?

Svádění
zdroj: Thinkstockphotos Svádění
aktualizováno 10.02.2017, 00:47 | 10.02.2017, 00:47 | Krásná.cz

Dnes tu mám dotaz od čtenářky Anežky: Zkoušeli jsme někdy holčičí věci - punčocháče, podprsenku, líčit se? Pokud ano, proč? Byl to hec od kámošů, hrátky s přítelkyní, nebo prostě zvědavost? Jak jste se v tom cítili?

Co na to naši zpovědníci?

 

Lukáš, 19 let: Nezkoušel jsem nic z toho, jen si pamatuju, že když jsem byl menší, tak jsem ty punčocháče nosil, ale byly to pochopitelně klučičí, ne holčičí. Pamatuju si ale, že i tak jsem se v nich moc dobře necítil, protože jsem je nosil docela dlouho a chvílema si skutečně jako holka připadal. Což mě teda i logicky odrazuje teď, zkoušet něco holčičího...

 

Honza, 18 let: Zkoušel jsem to jednou, ale bylo to v rámci jedné hry, představení ve škole, kde se kluci tenkrát převlékli za holky a holky zase za kluky. Tehdy to byla docela sranda. Větší zájem o to nemám a pokud by zase nešlo o nějaké představení, za holku bych se nepřevlíkal, nelíčil bych se a podobně...

 

 

Milan, 20 let: Zkušenost nemám, ale láká mě to jedině v rámci těch hrátek s přítelkyní. Něco ve stylu, že by ona šla i do nějaké věci, která je typická pro kluka. Nicméně je to věc, do které každá holka nejde. Takže bych se tomu nebránil a pokud budu chodit s nějakou holkou, která bude hodně sexuálně otevřená, tak bych jí to buď navrhl, nebo možná ještě lépe, kdyby s tím přišla ona sama. Dovedu si představit, že by mě to rozpálilo a pak bych si to i víc užil.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: jaké prádlo se nám nejvíc líbí?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám holky s červenou rtěnkou?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tvoje erotické fotky?

 

Vlasta, 19 let: Přímo tyhle věci jsem nezkoušel a zřejmě ani zkoušet nebudu. Jen je pravda, že dbám trochu víc o svůj vzhled, takže si občas vyslechnu poznámky o tom, že bych to neměl přehánět, že jsem holka a tak. Obličej jsem si teda asi dvakrát upravil, půjčil jsem si od ségry její malovátka a upravoval si obočí, ale to byla jen taková zkouška, nic pravidelného. Teď už to nedělám.

 

Martin, 18 let: No, musím říct, že tohle mně teda nikdy nelákalo. Já se považuju za normálního kluka, kterej dbá o vzhled nějak přiměřeně a experimenty s holčičíma věcma, to pro mě fakt není. To mám spojeno buď s klukama, který o sebe fakt hodně pečujou, dbají na módu, a taky s homosexuálama, ti taky různě experimentujou. Prostě je mi celkově tahle představa nepříjemná, takže to ani zkoušet nemíním.


Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení