Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tentokrát tu máme dotaz od kluka. Napsal nám čtenář Kája a ptá se: Proč se holky vždycky svoje kluky snaží předělávat?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč se holky vždycky svoje kluky snaží předělávat?

Problémy ve vztahu
zdroj: Thinkstockphotos Problémy ve vztahu
aktualizováno 13.03.2015, 10:08 | 13.03.2015, 10:08 | Krásná.cz

Tentokrát tu máme dotaz od kluka. Napsal nám čtenář Kája a ptá se: Proč se holky vždycky svoje kluky snaží předělávat?

Mají s tím naši zpovědníci taky zkušenosti? "Máte dojem, že holky chtějí své kluky předělávat, že s nimi nejsou spokojené, že je chtějí měnit a třeba někomu připodobňovat?" zajímá našeho čtenáře, jestli je jediný, kdo to tak má, nebo jestli se tak chová většina holek. A jak si kluci tohle naše chování zdůvodňují? Berou to tak, že to s nimi myslíme dobře, nebo je to štve a kazí jim to vztah? Rozešli by se s takovou holkou? A platí to i opačně – snaží se oni měnit svou holku?


Michal, 20 let: Na tohle by asi mohly odpovědět spíš holky. :) Můj názor je, že holky prostě chtějí mít svého vysněného kluka. Samozřejmě že nikdo z nás není dokonalý, takže se vždycky najde něco, co by se dalo vylepšit. Pak je asi přirozené, že se o to holky snaží. Někdy jde o normální věci, kdy třeba holka chce, aby kluk přestal kouřit nebo si třeba víc uklízel v pokoji. :) To se dá určitě pochopit a pokud klukovi na holce záleží, tak se s tím snad dá i něco udělat. Pak jsou ale i případy, kdy holka svého kluka zkouší omezovat, třeba mu zakazuje, aby se stýkal se svými kamarády a podobně. To už je podle mě špatně. Samozřejmě že každý má své hranice jinde, někomu může vadit i to, že na něm holka chce změnit nějakou maličkost, někdo jiný se zase kvůli holce změní úplně celý a vůbec mu to nepřipadá divné. Ale určitě nejde jen o holky, my kluci bychom na svých holkách taky občas chtěli něco změnit. :)

 

Anketa
Líbí se ti tvůj kluk prostě takový, jaký je?
 

 

Jakub, 17 let: Já si nemyslím, že všechna děvčata se snaží své kluky předělávat. Vždy je něco, co se holkám na nás nelíbí a možná se to trochu snaží změnit, ale určitě bych z toho nedělal velké drama a už vůbec bych se kvůli tomu nerozcházel a my kluci bychom mohli nějaké ty nedostatky kvůli přítelkyni odstranit, co bychom pro ty naše holky neudělali.


PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč holky vše překrucují a vyvolávají jen hádky?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se vyrovnáváte s rozchodem?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Řešíme u holek jejich vlasy?

 

Olda, 22 let: S tímhle moc zkušenost nemám a asi je to i tak dobře. Samozřejmě já ani holky, se kterýma jsem chodil a nyní chodím, nejsme dokonalí, ale nemám potřebu to nějak dalece řešit. Myslím, že se jedná o nedostatky, pokud je tak mohu nazvat, které náš vztah nepoznamenávají. A jestli bych se s danou holkou rozešel - tam by šlo o to, v čem by chtěla, abych se změnil. Ale dovedu si skutečně představit situaci, kdyby mi moje holka mluvila například do mých kámošů a podobně, tak bych to nejspíš rozchodem vyřešil. Platí totiž ta otřepaná fráze, že kámoši patří ke mně a když se to holce nelíbí, bude mít smůlu. Podotýkám, že bych holku samozřejmě nenutil, aby se mnou za kámoši chodila, ale větší ústupek už dělat nebudu.

 

 

Jakub, 20 let: Tohle je tedy spíše otázka pro samotné holky, nicméně samozřejmě těch příčin může být strašně moc a u každé holky je to jiné. Třeba se holky snaží předělávat svého přítele, aby vypadal jako jejich idol (např. známý zpěvák a podobně) nebo prostě má stávající kluk nedostatky, kterými se liší od svého předchůdce a jak známo, holky mají rády kopie. Já jsem se naštěstí s předěláváním od holky příliš nesetkal - a ani ho nepraktikuju u samotných holek - spíše mi přítelkyně občas nadhodí něco malého, co bych mohl zlepšit (a já zase jí), takže se nad tím zamyslím a pak se podle toho zařídím.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz.


Víš o klukovi, který má co říct a měl by podle tebe odpovídat v našich zpovědích? Ať se přihlásí na redakce@krasna.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení