Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Některé holky mají tak nízké sebevědomí, že si myslí, že i když s nimi kluk chodí, bude se za ně stydět. Je to pravda? Zeptali jsme se.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Styděli jsme se někdy za svou holku?

Otrava
zdroj: Thinkstockphotos Otrava
aktualizováno 12.04.2013, 01:37 | 12.04.2013, 00:00 | Krásná.cz

Některé holky mají tak nízké sebevědomí, že si myslí, že i když s nimi kluk chodí, bude se za ně stydět. Je to pravda? Zeptali jsme se.

Zajímavé je, že si většina holek myslí, že kluci mají problém s jejich vzhledem. Ale holky, když už si vás nějaký kluk vybere, je to proto, že se mu líbíte. Přesto s námi kluci někdy problém mají a za naše jednání se stydí. Je to hlavně tehdy, když vybočíme z role nežných dívek a chováme se jako čuňata. Ostatně přečti si sama...

Filip, 19 let: Moje holka je taková, jaká je, a já ji mám rád přesně takovou. Nic na tom nemění ani skutečnost, že člověka občas něčím naštve, nikdo není bez chyby. Proč bych se ale měl za svou dívku stydět? Je to má volba, že jsem s ní, a tím bych svou volbu vlastně zpochybňoval. Beru to spíše naopak - jsem na svou přítelkyni pyšný, a když se třeba někomu něco nezdá, tak je to jen jeho věc, ne důvod k tomu, abych se já za ni styděl.

Martin, 22 let: Za svou holku jsem se styděl jen jednou, zato fakt pořádně. Byli jsme na plese a moje přítelkyně se opila tak, že nedokázala ani chodit. Upadla uprostřed parketu a válela se po zemi v těch plesových šatech. Pokusil jsem se ji zvednout a odvést, ale nebyla schopná chodit na těch vysokých podpatcích a zase upadla. Všichni na nás koukali. Chvíli jsem uvažoval, že ji v tom nechám, jak jsem se za ni styděl, ale nakonec jsem ji odnesl do taxíku a odvezl domů, kde jsem jí předal její matce. To byla velká zkouška našeho vztahu, ale zvládli jsme to a ona už se naštěstí nikdy tolik neopila.

 

Opilá
Alkohol z tebe nikdy krásku neudělá, spíš trosku. (Foto: Thinkstockphotos)

 

David, 16 let: Za celý ten rok, co jsem se svou slečnou, jsem se za ni nikdy nestyděl. Obecně nevím, proč by se kluci měli za svojí holku stydět. Kdybych se styděl s ní vyjít ven, tak bych s ní přece nebyl, ne? :-) Občas někomu může něco omylem vylítnout z pusy a může nastat "trapná chvilka", ale to se může stát přece komukoliv.

Michal, 17 let: Za přítelkyni jsem se jestě nestyděl, ale ona mě někdy nechne znát, když dělam kraviny. Ale tak už si zvykla a já na ni :-) Není, proč bych se za ni měl stydět - ani za to, co říká, jak vypadá, a ani za to, že chodím práve s ní :-)

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nikdy jsem neměla dlouhý vztah. Jsem divná?
Čím ho odradíš už na začátku vztahu?
7 typů holek, které lze lehce sbalit. Nebuď jednou z nich
Doma.cz píše: TRAPASY JAKO BRNO! Co extra trapného se vám přihodilo?

Petr, 20 let: Nejsem žádný maminčin mazánek, už jsem párkrát pěkně zazlobil, ale to, co předvedla moje slečna na Silvestra, to jsem ještě nezažil. Ona se totiž cestou domů z mejdanu pozvracela přímo v tramvaji. Můžu říct, že tehdy jsem se za ni fgakt styděl.

Libor, 18 let: Nedá se říct, že bych se vyloženě styděl, ale je mi nepříjemné, když se moje slečna opaluje nahoře bez. Má moc krásná prsa a všichni se na ni hned dívají. A mě to přijde nepatřičné, na její věk nevhodné, jí ale můj názor nezajímá a svléká se dál.

 

Stolování
Když tě pozve k rodičům na oběd, chovej se slušně. Jinak se bude stydět, ale zato, že tě přivedl. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Dan, 21 let: Nebyla to moje holka, tedy oficiálně. Scházel jsem se s jednou kamarádkou a moje mamka ji chtěla pozvat, tak ji pozvala na nedělní oběd. Naše rodina si na nedělní obědy docela potrpí, všechno je takový slavnostní. Ona srkala polévku, vylila omáčku na ubrus a nakonec mámě za jídlo ani nepoděkovala. To mi opravdu bylo trapně a styděl jsem se, hlavně proto, že to bylo líto mámě.

Jakub, 18 let: Musím říci, že za svou holku jsem se zatím stydět nemusel (a ona za mě snad také ne). Ale je pravda, že jsem se mnohdy styděl třeba za své spolužačky ze třídy, když se chovaly ještě hůře než my kluci. Poté jejich řádění odnesla celá třída a ony ani neměly potřebu se nám omluvit. To mě mrzelo nejvíce.
 8 hlasů
Vaše hodnocení