Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Když se řekne Tohle byl důkaz lásky…, co se klukům vybaví? Dárek, gesto, slova, vyznání lásky, příběh... Dnešní klučičí zpověď tě naladí na pravou májovou romantiku.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle byl důkaz lásky…

Polibek pod rozkvetlou třešní
Polibek pod rozkvetlou třešní
aktualizováno 29.04.2016, 12:59 | 29.04.2016, 12:59 | Krásná.cz

Když se řekne Tohle byl důkaz lásky…, co se klukům vybaví? Dárek, gesto, slova, vyznání lásky, příběh... Dnešní klučičí zpověď tě naladí na pravou májovou romantiku.

Kdy naše zpovědníky nějaký čin jejich dívek rozněžnil a na dlouho zahřál u srdce? Dnes se s námi podělí o své vzpomínky na romantické chvilky jejich života.

 

Martin, 18 let: Pro mě je důkaz lásky celkově ten, že mě holka prostě bere takového, jaký jsem, s mými nedostatky a zálibami. Když to vezmu teď na období májky, tak jsem rád, že přítelkyně jde na tuhle akci se mnou a dělá mi tam společnost, i když jí možná některý věci (pití alkoholu) nejsou úplně příjemné. No vlastně i doprovod, vloni jsem se opil trošku víc, ale i tak se toho nezalekla a dokázala se o mě "postarat", dopravit domů, to nebylo zase až tak jednoduché a každá holka to pro vás určitě neudělá. :-) Takže jsem za to rád.

 

Denis, 24 let: Sice si nepamatuju na něco zvlášť významného, ale u současné přítelkyně velmi oceňuji, že některé věci zajistí a mám doma docela slušný servis, jelikož nemám (nejen v poslední době) - hlavně kvůli práci - moc času nazbyt, tak jsem rád, když přítelkyně připraví něco dobrého k jídlu (říká se přece, že láska prochází žaludkem), nebo zajistí i nějakou romantickou atmosféru, při které se skvěle uvolním a ještě si užijeme společné chvíle. Dřív mě dokázalo potěšit, když mi holka koupila něco hezkého, ale na tyhle materiální dárky teď už moc nejsem, zajímá mě prostě praktický život.


Olda, 22 let: Já si na nějaká velký gesta, znaky lásky moc nepotrpím, pro mě jsou rozhodující samotné činy, ne nějaké řečnění. Věci, ze kterých je zřejmé, že o sebe navzájem stojíme, třeba společná dovolená. S jednou přítelkyní jsme pořád jenom něco plánovali, ale když mělo dojít na lámání chleba, tak nakonec nikam jet společně nechtěla a to bylo vlastně i s některými dalšími věcmi. To u současné přítelkyně není, co řekne, tak to platí, takže máme za sebou nejednu společnou dovolenou, která vztah prověřila.

 


Jakub, 20 let: Upřímně, já na nějaké velké důkazy lásky moc nejsem, dokážu se radovat z maličkostí, a jsem rád, že nám ve vztahu fungují věci, které v ostatních vztazích fungovat nemusí, to je pro mě důkaz lásky, který může být často vyřčen i beze slov. Věci, že si jeden na druhého uděláme čas, dokážeme společně mluvit o čemkoli, i o nepříjemných tématech, jsme k sobě upřímní, občas se potěšíme navzájem nějakým dárkem či si někam vyrazíme, něčím se překvapíme, či jen svou přítomností, něžným milováním, víme, že se na sebe můžeme spolehnout, máme o sebe zájem, pokud je někdo nemocný, tak ten druhý jej přijde navštívit nebo se zajímá, jak se mu daří, a tak dále... Možná to zní jako klišé, ale pro vztah to znamená hrozně moc a není to samozřejmostí u každého a mně to takto stačí, co chtít více? Nejsem typ, který by k tomu přistupoval pod nějakým nátlakem, stylem "jestli mě máš ráda, tak to pro mě uděláš, bude to pro mě důkaz lásky". Vše závisí na domluvě a přítelkyni rozhodně do ničeho nenutím. :-)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak poznáš, že jsme do tebe opravdu zamilovaní?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč neříkáme „miluji tě"
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak rychle holce řekneme „miluji tě“?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme slyšet, že o nás máš zájem?

 

Lukáš, 18 let: Jsem rád, když mě holka bere takového, jaký jsem, stejně jako já ji. Když mě sem tam na něco upozorní, tak je to ok, ale nepotřebuji stále slyšet, jak jsem nedokonalý, v čem byl její bývalý lepší a podobný věci. Jasný, že nejsem dokonalý, to nikdo, ale je pro mě důležité, aby to holka takhle brala, a to platí i ohledně mých kámošů, nepotřebuju, aby mi holka stále naznačovala, jak jsou nemožní, atd. Holka by měla ukázat, že se za vztah nestydí - já nemám problém si pozměnit svůj stav na FB, že jsem zadaný, a nelíbilo by se mi, kdyby tam měla mít přítelkyně stále místo zadaná nezadaná. Když s někým chodím, tak by to mělo být oboustranné, a ne jen tak na "oko", ne? To samé platí případně i o nějakých komentářích na FB, ze kterých by mělo být zřejmé, že holka chodí se mnou a dává tím najevo, že o nikoho jiného nestojí.

 

Anketa
Co tě čeká na prvního máje?
 


Vlastimil, 18 let: Nejsem snad úplně výjimka, ale jsem docela "na city" a romantiku, takže se s holkou snažíme různé věci slavit a dodržovat - nejen první máj, valentýn, kdy si uděláme příjemnou atmosféru, jdeme do kina, nebo si koupíme nějakou tematickou věc k valentýnu, i kdyby to měla být jenom "zamilovaná čokoláda" - Milka - I love you, a jsem rád, když něco z toho koupí nebo zařídí, připraví i holka mně, hodně to pro mě znamená. Stejně tak vyznání lásky, nemusí to být přímo "miluji tě", ale rád se holce vyznávám, a když přijde něco podobného od holky, tak mě to taky příjemně zahřeje u srdce. :-) Podobně když nezapomeneme navzájem na svůj svátek, narozeniny, výročí další dny, kdy můžeme být spolu a užít si té romantiky, vyznání více než při běžných dnech. I kluci mají takovéto věci rádi, jen to asi nedávají moc najevo, ale nemusí přeci platit, že by měli pořád obletovat holku, mělo by to být i naopak. :-) Musím říct, že nejen u současný přítelkyně si tyhle věci moc užívám, vím, že každý na to není, ale mně to jako projev lásky stačí (podobně jako políbení se pod rozkvetlým stromem), pokud je to však upřímné, z obou stran, a teda od srdce.

 


Honza, 18 let: Moje současná přítelkyně si dost libuje v ručních pracích, takže připravuje vždy nějaké překvapení - a často právě pro nějaké romantické příležitosti, třeba zrovna první máj. Věci, které vyrobí, ať už je to srdíčko nebo něco jiného, se mi strašně líbí, obdivuju, jak se dokáže i s tou jednou věcí neuvěřitelně piplat, ale výsledek pak stojí za to. :-) Takovej dárek mě vždycky potěší, protože holky dnes už na nějaký vlastnoručně vyrobený věci nejsou. Já s tím trpělivost nemám, takže když už, tak složím nějakou básničku, která se zase líbí přítelkyni, respektive tedy jsem skládal dřív, teď už mi nějak dochází inspirace, takže se spokojuju s něčím koupeným, což však samozřejmě už není takové, jako vyrobené vlastnoručně... No a do budoucna bych za projev lásky považoval, nebo bych byl za to rád, kdyby si přítelkyně v rámci společné svatby vzala moje příjmení, ale nutit ji do toho nejspíš nebudu, navíc je to ještě docela daleko, pro mě.

 

Máš pro kluky také otázku? Pošli nám ji na redakce@krasna.cz, rádi ji položíme za tebe.1 hlasů
Vaše hodnocení