Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kouříš a chtěla bys vědět, jak se na tento neduh dívají kluci? Zeptali jsme se přímo jich.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám holky, které kouří?

aktualizováno 16.03.2012, 10:03 | 16.03.2012, 10:00 | tej

Kouříš a chtěla bys vědět, jak se na tento neduh dívají kluci? Zeptali jsme se přímo jich.

Chtěla bys přestat s kouřením, ale nemáš žádný pádnější důvod? Nebo kouří všichni okolo tebe a chtěla bys to také vyzkoušet? Jenže jak se na to dívají kluci, kteří by se mohli stát jednou našimi láskami? Zeptali jsme se na názor několika kluků, podívej se na to, co odpověděli.

 

Je to její věc

 

Dan, 19 let: Já si myslím, že nikdo nemáme právo soudit toho druhého. Holky, které kouří, mi nevadí, ale také je nevyhledávám. Samozřejmě, že mi kouř smrdí, ale pokud nebude pálit jednu za druhou, jsem ochotný to překousnout. Až sama bude chtít, tak přestane.

 

 

Nemohl bych chodit s kuřačkou

 

Pavel, 21 let: Nikdy jsem nekouřil a zápach z cigaret je mi odporný. U své holky kouření nesnesu a dokonce mi vadí, když jde kouřit ven a přijde za půl hodiny. To je stejné, jako bych se líbal s popelníkem. Měl jsem přítelkyni tři roky, která kouřila, a náš vztah na tom skončil. Sice slibovala, že přestane, ale nikdy se jí do toho stejně nechtělo.

 

Když to nebude zakazovat mě, já jí také ne

 

Jaroslav, 17 let: Já sám kouřím a zřejmě by se mi nelíbilo, kdyby mi to dívka zakazovala. Pokud chce kouřit, ať kouří. Jediné co mi vadí, že když se některá rozhodne přestat, nutí do toho i ostatní. Takže ať si dělá v tomto ohledu, co uzná za vhodné, ale to stejné musí platit i obráceně.

 

Lepší než to tajit

 

Libor, 18 let: Já sám jsem nekuřák, ale přítelkyně jako kuřačka mi nevadí. Moje přítelkyně také kouří, ale zjistil jsem to až po půl roce vztahu. Bála se, že mi to bude vadit, a tak mi to raději neřekla vůbec. Stejně se na to jednou přijde, nevidím žádný důvod, proč by to měly holky tajit. Je lepší to říct na rovinu, a buď nám to vadit bude, nebo nebude. Však on se svět nezblázní.


 

Neumím si to představit


Tomáš, 20 let: Nekouřím a nikdy jsem s kuřačkou nechodil. Ne, že bych tuto možnost úplně zamítl. Neumím si představit, jaké to je, ale možná by mi to trochu vadilo. Pokud by mi ale nekouřila pod nos a nevytahovala jedno cígo za druhým, tak bych to možná nějak zvládl.

 

Nelíbí se mi to

 

Václav, 19 let: Nelíbí se mi holky, které kouří. Jsou to něžná stvoření a cigarety u pusy jim to nehorázně kazí, což je škoda. Nevadí mi, pokud kouří doma nebo na nějaké párty, sám si v hospodě také jednou za měsíc zapálím, ale na ulici to pěkné opravdu není. Za přítelkyni bych je ale asi nechtěl.

 

Jak kdy

 

Marek, 22 let: Holky, které kouří, mi nijak zvlášť nevadí. Jenže v případě, že kouří už třináctiletý holky jen pro to, že si připadají dospěleji, to je k nepochopení. Já takové holky beru za ještě větší děti než jsou.
 12 hlasů
Vaše hodnocení