Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Líbání je jedna z nejkrásnějších věcí na světě, ale i to se musíš někdy naučit. Nabízíme ti skvělé triky a tipy, jak to pro tebe nebude katastrofa, ale vzrušující zážitek.

Líbej mě, ale správně! Rady pro ZAČÁTEČNÍKY

Polibek - 1
zdroj: Thinkstockphotos Polibek - 1
aktualizováno 23.09.2017, 00:51 | 23.09.2017, 00:51 | Krasna.cz/lk

Líbání je jedna z nejkrásnějších věcí na světě, ale i to se musíš někdy naučit. Nabízíme ti skvělé triky a tipy, jak to pro tebe nebude katastrofa, ale vzrušující zážitek.

Jsi zamilovaná až po uši. Tvůj chlapec tě vezme do náruče. Pomalu se přibližuje a přibližuje a ty zpanikaříš - je to tady, první polibek. Co mám dělat? Nebude mu překážet můj nos? Jak mám naklonit hlavu? Co to dělá s tím jazykem?

Žádný strach. Líbání je úplně jednoduché a nemusíš hned od počátku používat jazyk. K tomu se dopracuješ postupně.

 

Polibek - 4
Líbání je krásné, ale každý se to musí jednou naučit. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Ať jsi v líbání začátečník, nebo pokročilá, začni pomalu žhavým polibkem na rty. Pusu lehce našpul, nežně se dotkni jeho úst, a pokud chceš, našpul rty. Můžeš mu jimi lehce přejíždět po ústech nebo je vášnivě přitisknout na jeho. Je jedno, jestli při tom máš zavřené, nebo o tevřené oči, na to žádné pravidlo neexistuje. Rozhodující je jen pocit, jak se to nejvíc líbí tobě.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Víš, jak líbat vášnivě a romanticky? Naučíme tě to!
Zahoď stud a dopřej si orální sex
Pomilujte se podle jeho chutí

Hra jazyky

Až se trošku otrkáš a budeš mít chuť líbat se vášnivěji, zkus francouzský polibek, neboli polibek jazykem. Ten vnáší do hry erotické napětí. Otevři pusu a jazykem pomalu ochutnej jeho rty. Poté pomalu vsuň jazyk do jeho úst, zkoumej je. Zjisti, jak chutná, přejeď mu jazykem po zubech, propleť svůj jazyk s jeho...

 

Polibek
Neboj se si s jeho ústy pohrát. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Hraj si, klidně ho můžeš i trošku kousnout. Když se budou vaše jazyky dotýkat, rozproudí to krev v celém tvém těle. Střídej sílu polibku, jednou buď něžná a ostýchavá, za chvilku zase nezdolná dračice. Také sleduj, co dělá on, a neboj se mu přenechat iniciativu.

Polibek na nos


Vzrušující je rovněž polibek na nos. Polib ho nejdřív s lehce pootevřenými rty na špičku nosu. Líbej ho malými polibky až k místu mezi očima a zase zpět a zakonči celou akci polibkem na ústa.

Příjemné lehtání způsobí i motýlí polibky. Lehce jako peříčko ho líbej po celém obličeji. Líbej ho na oči, čelo, bradu, tváře. Prostě všude. Pohybuj přitom řasami, které když přejíždí po kůži, působí to děsně eroticky.

Rozžhav ho doběla

Lehce si navlhči rty a přejížděj jimi po krku směrem k ramenům. Dole na krku si potom pohrávej špičkou jazyka. A překvap ho něžným kousnutím do krku.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše:
Tři zázračné tipy pro nejsilnější orgasmus! Jak ho prodloužit?
 
Trapasy při předehře? Neopakujte je!

Polibek na ucho

Stejně vzrušující je polibek na ucho. Lehtej ho tam něžně rty i jazykem, dýchej mu do něj horký vzduch a šeptej mu něžnosti. Pokryj polibky celé vnější ucho a neboj se mu špičku jazyka vsunout dovnitř. Ale pozor, když líbáš na ucho, určitě neslintej. Je to něco hrozně ošklivého, když se ti mokrá věc zasune do vnitřního ucha. Ani nedýchej jako lokomotiva, tím, také vzrušení nevyvoláš.

 

Polibek - 2
Polibek na ucho je skvělá součást předehry. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Když neumí líbat kluk

Pokud tvůj chlapec neumí líbat, nemusíš se bát mu ukázat správný postup. Když se na tebe vrhne a moc slintá či tě saje moc silně, vezmi jeho hlavu do dlaní a zeptej se ho, co se mu líbí. Pak mu řekni, jak se to líbí tobě. Určitě se bude víc snažit. Když neví co s rukama, podrž mu je, nebo si je dej na svůj zadek. Když tě líbá až moc, neboj se mu říct, že sice jeho polibky zbožňuješ, ale že se musíš taky občas nadechnout. Důležité je se nebát a říct, co se ti líbí a co naopak vůbec ne. Líbání má být přeci příjemné, ne otrava.14 hlasů
Vaše hodnocení