Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nemáš kluka, protože s nimi neumíš tak skvěle flirtovat jako jiné? Poradíme ti, čím se staneš úspěšnou lovkyní kluků!

Manuál úspěšné lovkyně kluků

Flirt na pláži
zdroj: Thinkstockphotos Flirt na pláži
aktualizováno 22.06.2015, 00:38 | 22.06.2015, 00:38 | tej

Nemáš kluka, protože s nimi neumíš tak skvěle flirtovat jako jiné? Poradíme ti, čím se staneš úspěšnou lovkyní kluků!

Ne každý má ten dar, že dokáže sbalit jakéhokoliv kluka během několika minut. Většina dívek se stydí, před svým idolem nedokáže vytvořit kloudnou větu a celou dobu se červená. Zbav se toho a nauč se balit kluky jako královna flirtu!

 

Zadaný/nezadaný

 

Prvním tvým úkolem je zhodnotit stav svého vyhlídnutého kluka. Snaž se zjistit, jestli je zadaný nebo ne. V dospělosti budeš mít práci snadnější tím, že ženáči nosí prstýnek, ale mladí kluci se hodnotí trochu hůře. Znáš nějakého z jeho kamarádů či známých? Zeptej se. Sleduj, jestli se kolem něj nevyskytuje nějaká dívka častěji než jiná, jestli neustále nepozoruje telefon, či jestli nevykazuje jiné znaky zadanosti. Samozřejmě, že někteří kluci dokáží vztah úspěšně skrývat. Většinou to však zjistíš až po prvních flirtovacích pokusech. Buď se chytí, nebo ne, jiná možnost není. Také je ovšem možné, že na tvé flirtování zareaguje i kluk, který je zadaný. Od toho ovšem utíkej, jestli netoužíš po románku na jednu noc.

 

Oční kontakt

 

Pouhé oči toho dokáží vyjádřit kolikrát více, než tisíc slov. Bez očního kontaktu se ve flirtu bohužel neobejdeš, a tak je potřeba si ho vyzkoušet. Neuhýbej pohledem, pokud se na tebe kluk podívá, ale místo toho se mu zadívej do očí, chvíli oční kontakt udrž, jemně se usměj a teprve poté se můžeš podívat jinam.

 

 

Úsměv

 

Jakýkoliv úsměv je základem každého úspěchu. Těžko sbalíš kluka tak, že se na něj budeš neustále mračit. Žárlíš na jeho kamarádku, které si všímá víc, než je ti příjemné? Hoď to za hlavu a snaž se usmívat. Ne každý se sice dokáže přetvařovat, ale věř, že za pouhý úsměv nic nedáš. Přinejlepším se do něj zamiluje jiný a lepší.

 

Flirt/vztah

 

Je velký rozdíl, jestli toužíš pouze flirtovat, chceš sex na jednu noc nebo zda toužíš po plnohodnotném vztahu. Základ je nejen ve volbě flirtu, ale zejména v oblékání. Těžko se balí kluci na vztah v minisukni, tričku s ohromným výstřihem a lodičkách s deseticentimetrovým podpatkem. Sexy oblečená klidně buď, ale snaž se, abys nevypadala jako lehká děva. Jestli zas toužíš pouze po sexu na jednu noc, bude se ti hůř flirtovat ve vytahaném tričku a otrhaných džínách.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dostaň váš vztah znovu do formy

Kousání v posteli povoleno!

Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?

 

Nauč se mluvit

 

Dělá ti problém mluvit s cizím klukem a s idolem je to ještě horší? Vyzkoušej si to nanečisto. Pokud máš namířeno třeba na diskotéku, pokus se zapojit do konverzace s nějakým cizím klukem. No a co, že ho neznáš? Jde jen o trénink, který se ti jistě bude hodit. Vůbec nevadí, pokud budeš mluvit blbosti, může ti to být přeci jedno.

 

Líčení

 

Jestli hodláš sbalit svého idola, nesnaž se o to s megavrstvou make-upu. Přeci ho nechceš jen na flirt, ale na vztah, a tak musíš počítat s tím, že ho sbalíš taková, jaká jsi. Samozřejmě si make-up můžeš dát, ale snaž se vypadat spíš přírodněji, než zmalovaně. Navíc to stejně není nic pěkného.

 

Letmé dotyky

 

Pokud se s klukem dostaneš do společné konverzace, ukaž mu svůj zájem tím, že se ho sem tam letmo dotkneš. Nejlepší je během povídání sáhnout třeba na ruku, jestli sedíte, klidně i na nohu. Ruku tam nenechávej, stačí, když se dotkneš jen jemně a velmi krátce.

 

Najdi společné téma

 

Základem úspěšné konverzace je nějaké společné téma. Je sice hezké, že miluje sport, když ty mu ani za mák nerozumíš. Nesnaž se o to. Klidně ho vyslechni, ale přiznej, že tomu moc nerozumíš. Určitě se najde něco, co máte společného, i kdyby to byla sebemenší kravina. Povídat si můžete třeba o hudbě, filmech, knihách, kamarádech, škole,... Témat je opravdu hodně, stačí jen zjistit, co zajímá i jeho.

 

Netlač na pilu

 

Nesnaž se ho za každou cenu sbalit okamžitě. Kluci rozhodně nemají rádi, když se na ně tlačí. Místo toho mu dej také prostor, aby tě mohl případně balit. Kluci jsou přeci jen rození lovci.
 14 hlasů
Vaše hodnocení