Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Možná své maxišaty miluješ, ale věř, že tomu svému s nimi radost neuděláš. Které módní kousky kluci nemusí?

Módní vychytávky, pro které kluci nemají pochopení!

aktualizováno 28.07.2012, 00:00 | 28.07.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Možná své maxišaty miluješ, ale věř, že tomu svému s nimi radost neuděláš. Které módní kousky kluci "nemusí"?

Některé módní záležitosti kluci nikdy nepochopí. Přestože jsou "in" a my samy se v nich cítíme úžasně. I když ti nový model vychválí všechny kamarádky, od toho svého kompliment prostě stále nepřichází.

 

I kluci si potrpí na módu. Avšak jsou módní záležitosti, které jsou jim prostě proti srsti. Které to jsou?

 

Legíny

 

V pořádku. Pokud je ale umíš nosit! Legíny nejsou kalhoty, neměl by ti v nich tedy koukat zadek - a pod ním prosvítající kalhotky, to nepřijde sexy vážně ani klukům. Triko nad pupík se k nim naprosto nehodí, lepší jsou maxitrika nebo tuniky.

 

Legíny - jak je kombinovat - 1
(Foto: myzeny.sk)


Turecké kalhoty

 

Ačkoliv na štíhlých, sportovních typech dívek mohou vypadat dobře, u kluků s nimi rozhodně nezaboduješ. Podle nich z každé holky udělají okamžitě kužel a zda chceš, nebo ne, vypadají jako tepláky.

 

Harémové kalhoty
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

SMSky, které kluci nesnášejí!
Kosmetická faux pas, která nám kluci neodpustí
Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?

 

Maxišaty

 

Velmi pohodlný kousek, který je v létě mimořádně "in", kluci zkrátka nepochopili. Důvod? Protože si jimi zakrýváme nohy a prý v nich vypadáme jako v pytli...

 

Co obléknout na svatbu? - 3
(Foto: myzeny.sk)

 

Ultra mini

 

Jistě, muži zbožňují ženské přednosti, dlouhé sexy nohy. Pokud je se na co koukat. Každopádně, i u krásné kočky už je příliš, když si oblékne sukýnku či šaty, z nichž doslova vykukují kalhotky. To je příliš mnoho na každého kluka.

 

Galerie: Holky v mini - 21
(Foto: oficiální zdroj)

 

Cukrkandlově-růžová barva

 

Připomíná jim výrobu hraček. A pokud ten tvůj není vysloveně na lolitky, růžová mu připomíná ty malé, odporné a upišťané holčičky ze školky...

 

Růžová móda - 6
(Foto: www.polyvore.com)


Přetékající kalhoty

 

Víš, jaké to jsou? Jsou to jakékoli bokové kalhoty, ze kterých doslova "vytékají" boky a bříško. Některé specialistky však tuto skutečnost nesebekriticky podceňují a neváhají se do takových trendy kalhot doslova nacpat. A skutečně to vypadá dost nechutně.

 8 hlasů
Vaše hodnocení