Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ráda bych se s čtenářkami podělila o svůj zajímavý příběh o ztrátě panenství, napsala nám čtenářka Olga. Její příběh je plný alkoholu, drog a sexu z nerozumu - rozhodně si ho neber za inspiraci. Ale i takové jsou příběhy prvního milování a oceňuje...

MOJE POPRVÉ: V mém srdci byli dva. Ale který z nich mě o panenství připravil?!

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 26.01.2017, 16:07 | 26.01.2017, 16:07 | Krásná.cz / čtenářka

"Ráda bych se s čtenářkami podělila o svůj zajímavý příběh o ztrátě panenství," napsala nám čtenářka Olga. Její příběh je plný alkoholu, drog a sexu z nerozumu - rozhodně si ho neber za inspiraci. Ale i takové jsou příběhy prvního milování a oceňujeme, že se Olga rozhodla o své vyprávění podělit a jiné čtenářky třeba i varovat.

Všechno to začalo, když jsem nastoupila na střední školu. Zapsala jsem se do jazykového kurzu, tam jsme se poznali. Od prvního pohledu mě zajímal. Hnědné vlasy, kostkovaná košile… Nestydím se použít jeho pravé jméno - Jirka. Oba jsme kuřáci, a tak jsme se o přestávce potkávali na kuřáckém plácku za naším gymnáziem. O každé přestávce jsem vžycky balila cigarety, ale myslela na balení vedle mě stojícího Jirky. Nenacházela jsem v sobě ale nikdy dostatek odvahy, a tak jsme vedle sebe mlčky stáli a kouřili.


Jak plynul čas, my co jsme spolu kouřili na plácku, jsme se pomalu stávali jednou partou. O jarních prázdninách jeden kluk uspořádal party na své chatě a já se těšila, až se tam více sblížím s Jirkou. Krátce po mém příjezdu se ukázalo, že se zde Jirka neukáže. Před lety totiž celou chátu málem proměnil v popel, když do kotle hodil lahev vodky, čímž se zasloužil o doživotní zákaz vstupu.


Smutek mě přepadl, ale rychle jsem ho zapila a během večera plného zábavy jsem na něj úplně zapomněla. Večer plynul a lidé pomalu odpadávali. Tou dobou už jsem byla velmi opilá a tuto část večera znám jen z vyprávění mé kamarádky, která předstírala spánek na hrudi chlapce, který se jí tou dobou moc líbil.

 

Společně s dalším klukem z naší kuřácké crew jsme seděli na gauči a hráli na playstationu Tekkena. Seděli jsme vedle sebe, posouvali se k sobě stále blíž a blíž a když už jsem na něm takřka seděla, omotal mi své ruce kolem pasu a přitáhl si mě k sobě. Líbali jsme se dlouho, až má kamarádka, předstírající spánek, schodila skleničku ze stolu. Zvuk tříštícího se skla nás vytrhl z tranzu naší blízkosti a kouzlo milostného okamžiku bylo pryč. Od toho večera se v mém srdci udělalo místo i pro druhého chlapce - Vaška.

 

 
Scházeli jsme se na školním plácku dál a já nevěděla, koho chci víc. Oba toho měli tolik co nabídnout! Netoužila jsem úplně tak po vztahu, pouze po vzájemné blízkosti. Emocí jsem se bála, nechtěla jsem si nechat ublížit.


Akce s alkoholem střídala akci s hulením, a stejně tak se střídali chlapci jako můj doprovod. Jirka se stal mým parťákem u flašky a Vašek zase u brka a po boku obou mi bylo stejně dobře. Letmé bezvýznamné doteky Jirkovy ruky na mých stehnech ve Vaškovi vzbudily až překvapivou vlnu žárlivosti. Jirkovu nabídku večeře přebil nabídkou společného dýchánku s trávou.


Byla jsem jako na houpačce citů a nevěděla jsem, jak seskočit dolů. A tak to pokračovalo téměř rok až do onoho osudného dne - do maturitního plesu obou chlapců. Maturitní ples byl pro všechny jakousi labutí písní naší party. Řekli jsme si, že se společně opijeme jako nikdy předtím a jako už nikdy potom. Někdo dokonce přinesl kokain a oba kluci si šňupli lajnu. Já jsem tuto zkušenost už měla a podruhé jsem ten stav opakovat nechtěla, tato drogra se mi zhnusila.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Bolestí mi tekly slzy

MOJE POPRVÉ: Po první velké puse následoval sex

MOJE POPRVÉ: Můj první sex nebyl dokonalý

 

Pamatuji si, že jsem oba dva držela kolem ramen a vyměňovali jsme si polibky, střídavě s Jirkou i s Vaškem. Nejdříve přátelské, ale potom začínali nabírat na intenzitě. Nevím jak, ale najednou jsme se ocitli venku v nedalekém parku. Spalovala mě vášeň a já jsem po nich toužila. Než jsem se nadála, měla jsem vyhrnuté šaty a moje kalhotky se válely někde pod lavičkou. Vybavuji si pouze záblesky, asi jsem byla už tak moc opilá, že jsem nedokázala vnímat jakoukoli bolest, pouze ráno jsem na svých stehnech objevila zaschlé kapičky krve.


Nevím, který z nich byl první, ale myslím si, že Jirka. Dosáhla jsem svého. Získala jsem je oba a se vším. Když jsme se zase sešli na plácku za školou, nemluvili jsme o tom. Stejně jako jsme nikdy nemluvili o polibku s Vaškem, ale má touha po nich byla utišena a já se vymanila z houpačky citů.


Ani jeden z nich už mě poté nepřitahoval, ani jsem k ním necítila stud či zášť. Přes to jsem za střízlivosti ztráty panenství nelitovala, ačkoli jsem si to vždy představovala jinak a mnohem romantičtěji.


Poté odmaturovali, šli na vysokou a my už jsme se nevídali. Po pár letech, když už jsem i já opustila gymnázium, se mi Jirka ovzal, jestli nezajdeme na kafe - jen tak na připomenutí starých dobrých časů. Slovo vzalo slovo a naše kafe vedlo k dalším schůzkám. Připoměla jsem si, čím se mi tolik líbil a já se bezhlavě zamilovala. Už spolu chodíme přes rok a já ráda říkám, že byl můj první a doufám, že bude i můj poslední.

 

- - -

 

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu získává kosmetickou odměnu od značky Amway v celkové hodnotě 1500 Kč.

 

Kosmetika Amway
(Foto: oficiální zdroj)

 

V balíčku najde:

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tužka na oči – sytá matná vínová.
ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tužka na oči skvěle doplňuje ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paletu očních stínů. Díky oboustrannému designu je tato tužka skvělou pomůckou pro neodolatelné líčení v celé řadě odstínů a matných i třpytivých efektů a Vaše oči se díky ní stanou ještě přitažlivějšími. Vyznačuje se krémovým složením, intenzivním a stálobarevným odstínem, snadno se nanáší, nestírá se ani nestéká.

 

 

ARTISTRY EXACT FIT™ Podkladový make-up
ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up je dosud nejmodernější pudrový make-up značky ARTISTRY™. Díky jemnému složení vytváří dojem dokonalé pokožky, ač sám zůstává zcela neviditelný. Vzhled skutečné pleti pomáhá vytvářet dokonale vyvážený systém tahitských perel a optických hranolů ARTISTRY EXACT FIT. Vzácné amazonské minerály redukují mastnotu a brání vzniku nežádoucího lesku pro nádherně přirozeně matný vzhled. ARTISTRY EXACT FIT Podkladový make-up nabízí střední krytí s možností vrstvení a dlouhotrvající účinek dokonce i v horkém a vlhkém podnebí. K dostání v 11 odstínech – dokonalý pro jakýkoli odstín pleti.3 hlasů
Vaše hodnocení