Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

„Nikdy by mě nenapadlo, že se ocitnu v situaci, kdy budu nutit kluka do sexu. Většinou to bývá naopak. Ale já to chtěla tak moc,“ napsala nám čtenářka Bára.

MOJE POPRVÉ: Chtěla jsem to víc než on!

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 25.07.2017, 00:54 | 25.07.2017, 00:54 | Krásná.cz / čtenářka

„Nikdy by mě nenapadlo, že se ocitnu v situaci, kdy budu nutit kluka do sexu. Většinou to bývá naopak. Ale já to chtěla tak moc,“ napsala nám čtenářka Bára.

Svého prvního kluka jsem si našla až v patnácti letech. Byl to můj spolužák ze třídy a neměla jsem ho nijak zvlášť ráda. Jen jsem toužila aspoň po nějakém vztahu, jelikož jsem se do té doby ani nelíbala. Byli jsme spolu už dva a půl měsíce a jeli na lyžařský kurz se školou. Kluci a holky měli oddělené pokoje, ale to mi nezabránilo, abych se k němu ve tři ráno vplížila. Chvilku jsme jenom leželi a šeptem se bavili. Potom se mě zeptal, jestli to chci a já souhlasila, protože jsem si už v určitých věcech připadala opožděná a chtěla „dospět“. Začal mě svlékat, ale vůbec mu nezáleželo na tom, jestli už jsem připravená. Prostě si lehl na záda a já měla vlézt na něj. Bolelo to a nemohl se do mě dostat. Slezla jsem z něj a rozbrečela se. On mě utěšoval, myslela jsem, že všechno bude v pohodě a on počká. Nepočkal. Po týdnu jsme se rozešli, protože se vyspal s mou nejlepší kamarádkou.

 


Po tomhle incidentu jsem o kluka dlouho nezavadila. Neměla jsem zájem se seznamovat, nechyběl mi vztah, protože jsem nepoznala jaké to je, být milovaná a někoho milovat. Po dvou letech se kamarádka rozhodla, že mě seznámí s kamarádem. Jelikož jsem byla stydlivá, odmítala jsem. Nakonec jsem se nechala přemluvit. Šla jsem s oběma ven, chvílemi jsem si připadala, jako kdybych otravovala, ale šlo jen o mé subjektivní pocity. David se mi hodně zalíbil, byla jsem z něj unesená, ale ani ve snu bych nečekala, že se budu líbit i já jemu. Nastalo jedno z nejšťastnějších období v mém životě. David, ačkoli je o tři čtvrtě roku mladší, měl mnohem více zkušeností s opačným pohlavím než já. Přesto se mi nesmál, když jsem se přiznala, že jsem se pořádně líbala s jedním klukem. Naopak mi tvrdil, a dodnes tvrdí, že to bylo strašně roztomilé. Nevadilo mu, že nejsem zkušená, řekla bych, že to bral spíš jako velké plus. Chodili jsme spolu ven a začali se seznamovat i po intimní stránce. Styděla jsem se, ale cítila jsem, že mu můžu věřit. Načali jsme i téma sex.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Jsem ráda, že už je to za mnou!
MOJE POPRVÉ: Takovou bolest jsem nečekala
MOJE POPRVÉ: Jen proto, že to chtěl

 

V té době jsem po něm strašně toužila, ale on to pořád oddaloval, že neumí spát s kondomem, že chce, abych začala brát antikoncepci. Hodně mě to trápilo, myslela jsem si, že o mě nemá zájem, nebo že si kvůli mé nezkušenosti nalezl jinou, protože jsem věděla, že se svou bývalou přítelkyní spal s ochranou. Často jsme se kvůli tomu hádali, já brečela a on byl naštvaný. Pomalu už nás netěšili ani společné chvíle, ani jiné intimní záležitosti. Já každou snahu brala jako předzvěst, že by se to už konečně mohlo stát. Byla jsem jako posedlá a moc jsem toužila se panenství zbavit. Ale náš vztah to vydržel.

 

 

Nakonec jsem v osmnácti začala brát prášky. Antikoncepce mi pomohla trošku se uklidnit a zase jsme zajeli do starých kolejí a intimita nám nevadila. Po půl roce jsme si naplánovali první sex, a to na víkend, kdy moji rodiče neměli být doma. Chtěli jsme na to klid. Já si plánovala, jak se obléknu, co všechno připravím...ale jak to většinou bývá, nevyšlo to. V pátek ke mně David přišel jako obvykle. Leželi jsme spolu, mazlili se, sledovali videa a já ho mezitím orálně uspokojovala. Začali jsme hrát hru na jeho mobilu Would you rather. Tipovali jsme správné odpovědi a najednou David položil mobil a začal mě líbat, pak do mě opatrně vnikl. Nečekala jsem to, odtrhla jsem se od něj a s bolestí běžela na záchod. Vrátila jsem se k němu do postele a zkusili jsme to znovu. Bylo to nádherné, i když ani jeden z nás nedosáhl orgasmu.

 

 

Nelituju toho, že jsme to měli naplánované. Já o to přišla spontánně. Věděl, že se bojím bolesti, a tak mě překvapil jinak. Udělal to jenom proto, že věděl, jak moc budu nervózní v den D. Možná moje poprvé neproběhlo úplně přesně tak, jak jsem si ho vysnila. Ale hlavní bod byl splněn, a to, že jsem ho prožila s člověkem, kterého z celého srdce miluji. Myslím, že nezáleží na tom, jak dlouho člověk čeká. Nezáleží, jak si to naplánuje a ani nezáleží kdy, kde a jak to bude probíhat. Záleží jenom na vztahu k tomu druhému. Teď už vím, že se mnou odmítal spát proto, že nechtěl riskovat moje otěhotnění. Záleželo mu na mně. A já ho mnohdy do toho i nutila. Omlouvala jsem se mu a on mi odpustil.

 

Nelituju toho, že jsem o to nepřišla v patnácti kvůli syndromu poslední panny ve třídě. Jsem ráda, že jsem počkala do osmnácti a na toho pravého. Jsme spolu už skoro dva roky a sex je lepší než kdy dřív. A i kdybychom se rozešli, vím, že toho nebudu litovat, jako by to bylo v prvním případě. Má poslední rada na závěr zní. Počkejte na správný okamžik a on přijde. Ve většině případů to nebude úplně takové poprvé, o jakém jste snily, ale bude to tak, jak má být. A rozhodně se do toho nenechte nutit, ale ani samy nikoho nenuťte.


- - -
CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na kosmetický balíček od značky Dermacol v celkové hodnotě 1500 Kč.

 

Péče v létě
(Foto: Dermacol)

 

Najde v něm:

 

* Transparentní ochranný sprej na opalování Dermacol Sun SPF 30


Voděodolný sprej na opalování se vyznačuje dokonale neviditelnou strukturou, která se po nanesení okamžitě vstřebá a nezanechá žádné bílé stopy. Nemastná textura spreje nezanechá na pokožce lepivý film. Ochranný komplex UVA a UVB filtrů spolu s vitaminem E a olejem z hroznových jader zabraňuje poškození pokožky vlivem UV záření a zamezuje předčasnému stárnutí.

 

* Hydratační chladivý gel po opalování Dermacol After Sun


Hydratační chladivý gel po opalování s D-panthenolem, glycerinem a mentolem účinně hydratuje, zklidňuje a regeneruje pokožku po slunění. Pomáhá chránit její mladistvý vzhled a zjemňuje ji. Rychle se vstřebává a zanechává příjemný chladivý pocit.

 

* Voděodolný tělový zkrášlující make-up Dermacol


Voděodolný tělový zkrášlující make-up dodá nohám a pokožce těla okamžitě efekt opálení a perfektně kryje nedokonalosti pokožky a sjednocuje její tón. Opticky zeštíhluje tělo a nohy a zanechává pokožku hedvábně hladkou. Lehká textura s panthenolem a vitaminem E pokožku hydratuje, regeneruje, vyživuje a chrání ji před volnými radikály. Posilující komplex rostlinných extraktů Firmiderm a extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane zlepšují pevnost pokožky až o 28 % a její pružnost až o 26 %, zabraňují ochabování pokožky a podporují mikrocirkulaci. Komplex rostlinných extraktů Polyplant anticelulide zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje vzniku otoků a rozšířených žilek.

 

* Stylingový ochranný sprej na vlasy Dermacol


UV ochranný sprej na vlasy s mořskou solí dodá Vašim vlasům léžérní efekt plážových vln. Obsahuje epsomskou sůl, která má hygroskopické vlastnosti a tím udržuje mokrý vzhled a přirozené vlny. Díky UVA/UVB filtrům chrání vlasové vlákno před slunečním zářením.1 hlasů
Vaše hodnocení