Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nikdy jsem moc nepřemýšlela o tom, jaký může být první sex. Nepřipadalo mi to tak důležité, jak se dnes zdá. Když jsem narazila na tento portál, rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o můj příběh, napsala nám naše čtenářka, krerá si nepřeje být j...

MOJE POPRVÉ: Jsem ráda, že už je to za mnou!

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 31.05.2017, 14:58 | 31.05.2017, 14:43 | Krásná.cz / čtenářka

"Nikdy jsem moc nepřemýšlela o tom, jaký může být první sex. Nepřipadalo mi to tak důležité, jak se dnes zdá. Když jsem narazila na tento portál, rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o můj příběh," napsala nám naše čtenářka, krerá si nepřeje být jmenovaná.

Měla jsem ráda lechtivější konverzace, ale to bylo tak všechno. Bylo mi čerstvých patnáct let a já vyrazila na tábor jako pomocná síla vedoucích. Pomáhala jsem jim s organizací odpoledních aktivit. Mezi nejstaršími kluky se nacházel i Ondra. Byl asi dva měsíce mladší než já, ničím nevyčníval a ani mě moc nezajímal, spíš jsem ho přehlížela. Konec tábora byl neúprosně tady a já si dál užívala prázdnin. Asi za týden mi přišla žádost o přátelství na Facebooku. Když jsem se podívala na Ondrův profil, chvíli mi trvalo, než mi došlo, kdo to je. Jeho žádost jsem přijala a on mi obratem napsal.

 

 

Téměř celé prázdniny jsem lítala všude možně a nebyla vůbec doma, takže jsme byli spolu v kontaktu jen přes internet. Blížil se konec letních prázdnin a s ním i můj příjezd domů. S Ondrou jsme se domluvili jsme na schůzce. Byli jsme spolu venku jednou, dvakrát, třikrát... Nějak se to seběhlo a už mě držel za ruku a věděli jsme, že už nechceme mít spolu jen přátelský vztah. Vážně můžu říct, že první zamilování je silný, bláznivý, neskutečný pocit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Takovou bolest jsem nečekala
MOJE POPRVÉ: Jen proto, že to chtěl
MOJE POPRVÉ: Kéž by to šlo změnit!


Postupem času jsme se sbližovali i po intimní stránce. Chodili jsme spolu osm měsíců, pak na to přišlo. Jako obyčejně jsem šla k němu domů a už jsem tušila, co asi dneska přijde. Sedla jsem si na jeho postel a on si přisedl ke mně. Začali jsme se líbat, vzájemně jsme si pomáhali z oblečení, hladili se a mazlili se s tělem toho druhého. Moc dobře jsme už věděli, co má ten druhý rád. Když už jsme si vysvlékli i spodní části oblečení, začala jsem být trochu nervózní, ale chtěla jsem to. Ondra si nasazoval kondom a já si v tu chvíli začala v duchu opakovat, abych se uvolnila, vždyť to nic není, chci to. Tyto myšlenky mi stále probíhaly hlavou. Možná i z toho důvodu se Ondrovi nedařilo do mě dostat. Byla jsem nervózní a vystrašená, i když jsem si to nepřiznávala. Nebylo to nic příjemného. Cítila jsem velký tlak v podbřišku a měla jsem slzy v očích. Konečně se mu to podařilo a mně se neskutečně ulevilo. Byla jsem moc ráda, že už je ve mně. Ale nějaký prožitek ze sexu? O tom nemůže být řeč.

 

 

Nepamatuji si, jak dlouho to trvalo, ale byla jsem ráda, že to skončilo. Nebavilo mě to, byla jsem myšlenkami úplně jinde. Když jsem jela MHD domů, nesedělo se mi nejlépe. Pořád jsem ho cítila. Po příchodu domů jsem si všimla krve. U Ondry jsme pod sebou měli ručník, počítali jsme s tím, že bych mohla krvácet, ale žádná krev netekla. Spustila se mi až doma. Až napočtvrté jsem začínala něco mít ze sexu i já. Do té doby mě to stále bolelo, i když méně. A orgasmus při sexu? O tom jsem ještě pěkně dlouhou chvíli mohla jen snít. Ten přišel až tak za půl roku po prvním sexu. Možná můžu být ráda, že jsem vůbec nějaký zažila. Některé kamarádky ho prý ještě nikdy se svými partnery nezažily.


S teď už bývalým přítelem jsem chodila téměř dva roky a nelituji prvního sexu s ním. Jsem ráda, že jsem o panenství přišla s někým, kdo se o mě v tu chvíli postaral a kdo byl v posteli na mě něžný, jenže vztah s ním stál za houby. Ponižoval mě, nevážil si mě a mně to nedocházelo. Nechala jsem si sypat popel na hlavu, a to skoro i ráda. Proplakala jsem spoustu večerů, ale naštěstí jsem měla perfektní přátele, kteří mi říkali, ať už se vzpamatuji. Malá naivní holka. Naštěstí jsme se rozešli a jsem tomu opravdu vděčná.

 

 

Dnes už mám více než osm měsíců jiného přítele a jsem za něj moc ráda, protože jsem našla někoho, kdo za to určitě stojí, a vím o něm, že by mi nikdy neublížil, jelikož se zatím stará jen o to, aby mě nikdy neopouštěl úsměv a dobrá nálada. Takové chlapce si děvčata hledejte! Můj první přítel byl manipulativní egocentrik, a to opravdu není ideální partner! Mně a mému nynějšímu partnerovi se ještě nenaskytla příležitost pro naše první sblížení, ale moc se na něj těším, protože bude s člověkem, kterého mám skutečně ráda a není to jen zamilované pobláznění. A jestli mě mrzí, že o to nepřijdu s ním? Ne. Proč? Na mé poprvé nevzpomínám zrovna ráda a nejde o osobu, se kterou jsem ho prožila. Jen mi to nebylo moc příjemné. Každopádně vám všem, milé čtenářky, přeji jen nejkrásnější zážitek a hlavně s někým, koho máte rády, abyste toho nikdy nelitovaly!

 

- - -

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na kosmetický balíček od značky Amway.

 

Kosetika Amway
(Foto: oficiální zdroj)

 

Najde v něm:

Průsvitná rtěnka ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ v hodnotě 645 Kč
 

Speciální složení, které dá vyniknout skutečnému odstínu Vašich rtů a lichotí jakémukoli tónu pleti. Elegantně přilne k Vašim rtům, dodá jim krásný vzhled. Zanechá Vaše rty luxusně jemné a hebké, vyživené a hydratované. Průsvitná báze nechává vyniknout sytým barevným odstínům. Složení, které se nerozpíjí a nerozmazává.

 

Svítící lesk na rty – Real Red ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ v hodnotě 660 Kč

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Svítící lesk na rty, který upoutá na první pohled, byl vytvořen s ohledem na Vaše pohodlí, praktické využití i bezpracnou eleganci. Důvtipně zabudované zrcátko a lichotivé LED osvětlení Vám pomohou vypadat skvěle jako vždy – přes den i na večer. K dispozici v osmi podmanivých odstínech. Rozzářit Váš svět barvami nikdy nebylo jednodušší.0 hlasů
Vaše hodnocení