Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Moje poprvé, na to asi nikdy nezapomenu, nejspíše jako každá jiná dívka, ale moje bylo bohužel hrozné, napsala čtenářka Beáta

MOJE POPRVÉ: Kéž by to šlo změnit!

Moje poprvé
zdroj: Krásná.cz Moje poprvé
aktualizováno 28.02.2017, 00:09 | 28.02.2017, 00:09 | Krásná.cz / čtenářka

"Moje poprvé, na to asi nikdy nezapomenu, nejspíše jako každá jiná dívka, ale moje bylo bohužel hrozné," napsala čtenářka Beáta

Ty představy, jak to nebude ani trochu bolet, jak si to užiju a bude to užasný, zůstaly bohužel jen v mých představách.


Stalo se to, když jsem měla 15. Byly letní prázdniny. Potkala jsem kluka, který byl o 2 roky starší. Moc se mi líbil (říkejme mu třeba Ondra). Psali jsme si hodně často. Pak jsme začali chodit ven. Bylo mi s ním moc dobře, několikrát jsme byli u něj doma, ale vždycky došlo jen k líbání a mazlení. To mi nevadilo, protože jsem byla nezkušená a nechtěla jsem do ničeho spěchat.

 

To se ale změnilo ke konci prázdnin, kdy jsem měla jít do deváté třídy a pokaždé se mezi holkama probíralo, co je nového. No a já chtěla mít navrch. Věděla jsem, že skoro všechny byly ještě panny. Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu, at už to mám za sebou. Když si na to teď vzpomenu, opravdu to byla tragédie. Byli jsme u něj a koukali se na film, pak jsme se přesunuli k němu do pokoje. Nejprve jsme jen tak leželi. Potom se naklonil a začali jsme se líbat, on mě hladil a mě se to líbilo. Oba jsme byli vzrušení. Nasadil si kondom a pomalu do mě vnikl, ale musím říct, že to byla bolest, jako jsem nikdy v životě necítila. Bylo to jakoby mě někdo bodl nožem. Ta bolest neodeznívala ani později.

 

Nakonec jsme to dělali jen chvilku, on se ani neudělal a bylo to takové zvláštní. Oba jsme nevěděli, co si myslet. Večer jsem šla domů a tu bolest jsem stále cítila, ikdyž už samozřejmě méně. Ve škole jsem se o to podělila s kamarádkami, ale rozhodně jsem jim neřekla podrobnosti. Byla jsem mezi nimi za velkou holku, a to se mi líbilo. S Ondrou jsme byli ještě nějaký čas spolu, ale přišlo mi to už jiné. Atmosféra mezi námi byla podivná. Jakoby to, co jsme mezi sebou měli, už odeznělo.

 

 

Nakonec jsme se rozešli, přestali jsme mezi sebou komunikovat. Já byla nějaký čas sama, protože jsem nechtěla znovu zažít další hrůzu, bála jsem se. Taky jsem byla v deváté třídě a tehdy byly známky dost duležité.

 

Po několika měsících jsem potkala kluka (tomuhle říkejme třeba Patrik), který byl moc hezký, ale já nějak nejevila zájem a to v něm probudilo ještě větší zájem o mě. Snažil se dost dlouhou dobu, než jsem s ním někam šla. Abych byla upřímná, byla jsem hrozně ráda, že jsem to udělala. Byl vtipný, hezký a rozuměli jsme si. Později jsme spolu začali chodit. Trvalo to asi 2 měsíce, než jsme přešli na něco víc, než líbání. S ním to bylo úplně jiné. Mnohem lepší než s Ondrou. Stalo se to jeden večer, když měl Patrik volný dům. Všechno bylo pefektní, měl vše nachystané a byl tak něžný. Věděl, co jsem zažila předtím, a tak se snažil, aby se to znovu nestalo.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Jen proto, že to chtěl

MOJE POPRVÉ: Pozval mě na noční koupání... naostro

MOJE POPRVÉ: Milovali jsme se v přírodě

 

Sex, co jsem zažila s Patrikem, byl neskutečný. Užívala jsem si to. Bylo to krásný. Přála jsem si, aby tohle bylo moje poprvé. Nemužu říct, že kdyby jsem s Patrikem měla svoje poprvé, tak by to nebolelo, ale určitě by to zmírnil tím, jak by se choval. Potom jsme usnuli a ráno mi udělal snídani. Byla jsem štastná. Pak jsme spolu rok chodili. Bylo to tím, že on končil střední a na vysokou školu šel až do Prahy. Moc dlouho by nám to asi nefungovalo, jelikož jsem potřebovala peníze na cestu a on taky. Tak jsme to ukončili. Teď mám už tříletý vztah a jsem štastná, ale vždycky si na něj vzpomenu jen v dobrém.

 

Takže holky, doporučuji nespěchat, ale počkat si. Vím, že je teď moderní to mít už co nejdřív za sebou, ale když si počkáte a budete ještě o něco starší a rozumnější, určitě to bude stát za to.

 

- - -

 

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na mix sedmi různých odstínů rtěnek 16H LIP COLOUR spolu s účinným dvoufázovým odličovačem od Dermacol v celkové hodnotě 1800 Kč.

 

Rtěnka
(Foto: Dermacol)

 

Pro lásku jako stvořená
Dlouhotrvající barva na rty Dermacol 16H LIP COLOUR

 

Barva na rty s leskem 2v1 Dermacol 16H LIP COLOUR je pro lásku jako stvořená! Provede vás celým dnem a při tom zůstane bezpečně na svém místě. Nádherné intenzivní barvy vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení. Ultra lesk a jemná péče v krémové fázi díky obsahu přírodních vysoce kvalitních olejů, včelích vosků a vitaminu E zabraňuje vysušování a rty hydratuje a zvláčňuje.1 hlasů
Vaše hodnocení