Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

O příběh svého prvního milování se dnes podělí čtenářka Zdeňka.

MOJE POPRVÉ: Letní románek málem skončil katastrofou

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 16.02.2015, 14:12 | 09.02.2015, 12:43 | Krásná.cz / čtenářka

O příběh svého prvního milování se dnes podělí čtenářka Zdeňka.

Začaly prázdniny a my se s rodičema chystali do kempu, kam jsme jezdili každý rok. Bylo tam plno hezkých kluků a i letos tam přijel jeden nádherný.

 

Přijeli jsme a ubytovali se. Vyšla jsem na terásku a hned jsem ho tam viděla. Hrál se svojí mladší sestrou kulečník. Byl vysoký, měl blond vlasy a hnědé oči. Můj brácha se na mě podíval a řekl mi, že je neslušné na lidi zírat, tak jsem toho nechala a šla k vodě. Po nějaké době za mnou přišel můj brácha a řekl mi z ničeho nic: "jmenuje se Honza". Koukala jsem na něj jak na ducha. "Cos mu řek?" chtěla jsem hned vědět, protože většinu mých vztahů pokazil on. "Nic, jenom jsem se s ním skamarádil." Docela mi spadl kámen ze srdce, že mu neřekl o tom ránu. Ale mohla bych ho využít, abych se s ním dala dohromady.

 

Druhý den jsem se zase povalovala u vody na osušce a chytala bronz. V uších jsem měla sluchátka, takže když na mě někdo volal, tak jsem ho neslyšela. Najednou na mě přistála ledová voda. Vyskočila jsem a chtěla jsem bratrovi vynadat, ale on to nebyl, byla to JEHO sestřička. Mohlo jí být tak 5 let. Po chvíli k ní přiběhl on, vynadal jí a poslal ji do chatky. Podíval se na mě a omlouval se mi. Jako v pohodě, když to udělala jeho ségra a on se mi omlouval, byla jsem štěstím bez sebe. Sedla jsem si na mokrou osušku a on si sedl vedle mě. Začali jsme si povídat. Byl strašně milý. Bylo mu 15, stejně jako mě. A bydlel asi 15 km od mého města.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Byl to ohňostroj emocí a vášně
MOJE POPRVÉ: Změna, která nemohla být lepší
MOJE POPRVÉ: Pozval mě na noční koupání... naostro

 

Blížila se noc. Musela jsem zpátky do chatky. Zeptal se mě, jestli bych si s ním nedala schůzku v jedenáct za hospodou. Trošku jsem váhala, ale pak jsem přikývla. Doprovodil mě do chatky. Rodiče nás zahnali do postele a šli do hospody. Počkala jsem, až brácha usne a odbije pul jedenácté. Protože půl hodiny trvala cesta a to jsem musela přes les. Vydala jsem se na cestu. Z toho lesa jsem měla divnej pocit, hlavně večer. Šla jsem a v půlce jsem za sebou uslyšela kroky. Z lesa vyběhl vysoký statný chlap a stáhl mě do křoví. Začal mě svlékat a osahávat tam dole. Začala jsem křičet. Držel mě za ruce a pomalu si rozepínal pásek. Pořád jsem křičela. Najednou ten chlap spadl do zadu a utekl. Popadly mě něčí ruce. Lekla jsem se a zařvala. Najednou jsem slyšela, jak mě postava uklidňuje a poznala jsem Honzu.

 

Zvedl mě a zavedl mě k němu do chatky. Tričko jsem měla roztrhlé, vytáhl proto svoje a podal mi ho. Svlékla jsem si to svoje a než jsem si stihla nandat to jeho, svalil mě na postel a začal mě líbat. S chutí jsem mu to oplácela. Pak si svlékl tričko a odhodil ho na zem. Sundal mi sukni a začal mě dráždit. Věděla jsem, co se stane, tak proč tomu nepomoct. Rozepla jsem mu pásek a sundala kraťasy. Začal mi svlékat kalhotky a sobě boxerky a přitom mě pořád líbal. Pak se mě zeptal, jestli to chci a já přikývla. Vytáhl z kapsy kraťasů kondom a navlékl si ho. Pomalu do mě vnikl. Zabolelo to, ale potom jsme si užívali. Trvalo to asi půl hodiny. Poté, co to skončilo, jsem se odplížila do chatky a usnula. Od té doby spolu chodíme, je to 7 měsíců. Na svoje poprvé nikdy nezapomenu.
 

- - -

 

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka za svůj příběh získává kosmetickou odměnu od značky Amway. Těšit se může na:

 

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Průsvitná rtěnka


Speciální složení, které dá vyniknout skutečnému odstínu Vašich rtů a lichotí jakémukoli tónu pleti. Elegantně přilne k Vašim rtům, dodá jim krásný vzhled. Zanechá Vaše rty luxusně jemné a hebké, vyživené a hydratované. Průsvitná báze nechává vyniknout sytým barevným odstínům. Složení, které se nerozpíjí a nerozmazává. Obsahuje pigmenty SIGNATURE COLOR vytvořené tak, aby se Vašim rtům dostalo dokonalého nalíčení a krytí.

 

Kosmetika Amway
(Foto: Oficiální zdroj)

 

ARTISTRY Trio očních stínů v tužce

 

ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Řasenka pro zvětšení objemu

Vůbec první celosvětově prodávaná řasenka značky ARTISTRY pro větší objem. ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Řasenka pro zvětšení objemu ihned intenzivně zvětší objem řas. Zvětší objem řas až o 600 % pro husté, výrazné řasy a maximálně okouzlující pohled.

 

Kosmetika Amway
(Foto: oficiální zdroj)1 hlasů
Vaše hodnocení