Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Naše čtenářka Veronika se nám svěřila s tím, jak probíhal její první sex.

MOJE POPRVÉ: Nepočkala jsem na toho pravého!

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 18.07.2017, 00:30 | 18.07.2017, 00:30 | Krásná.cz / čtenářka

Naše čtenářka Veronika se nám svěřila s tím, jak probíhal její první sex.

Mé poprvé bylo to nejkrásnější a vlastně proběhlo podle mých představ. Na začátku léta jsem odjela na chatu s mamkou a taťkou. Chata byla velká a bylo tam hrozně moc místností. Samozřejmě jsem měla svůj vlastní pokojíček, protože chata je naše. Je to náš druhý domov. Okolo jsem měla dost kamarádek a kamarádů. Vedle v baráčku bydlel kluk. Říkejme mu třeba Mikael. Mikael byl krásný blonďák s modrýma očima, postavou kulturisty, a každá holka by po něm šla. Mně se líbil už když jsem ho poznala. Vždy u něj na zahrádce probíhaly párty.

 

 

 

Jednou šli rodiče na večeři a mě nechali doma. Byla sobota a já neměla co dělat. Tak jsem šla k Mikaelovi. Z nudy jsme hráli pravda, nebo úkol. Byli jsme samozřejmě menší, takže to byla v našich letech tutovka. Já jsem pokaždé schytala úkol. A nevybíral si zrovna lehké úkoly, ale úkoly ve stylu sundej si tričko a udělej tohle, nebo sundej si kalhoty a proběhni se po zahradě. Pak jsem si zase vybrala úkol, a byl to asi nejtěžší úkol v mém životě. Nikdy jsem kluka neměla a měla jsem z toho trošku strach. On po mně chtěl, abychom se políbili!

 

ČTĚTE TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Jsem ráda, že už je to za mnou!
MOJE POPRVÉ: Takovou bolest jsem nečekala
MOJE POPRVÉ: Kéž by to šlo změnit!

 

Chvíli jsem váhala, protože jsem prostě dostala strach, ale nakonec jsem se odhodlala, ale on už pak nechtěl jen polibek. Ano políbil mě, ale začal mi svlékat tričko a rozepínat podprsenku. Asi jsem to v tu chvíli chtěla, tak jsem šla do toho. Znali jsme se už dlouho a mně bylo jasné, že to myslel vážně. Bylo to krásný, hladil mě, líbal mě všude, dokonce ze mě spadl i stud, což se mi často nestává. Pak jedním prstem zajel pod kalhotky, a to bylo teprve vzrůšo. Byla jsem hrozně moc vlhká a chtěla jsem to ještě víc. Vzal mě a povalil mě na postel. "Můžu?" zeptal se mě. Nevěděla jsem vůbec, o čem to mluví, ale v tu chvíli jsem prostě řekla ano. Samozřejmě tím myslel pohlavní styk.

 

 

Nebyla jsem na to připravená, ale touha byla větší. Svlékal mi kalhotky a já vykřikla, že nechci. On řekl, že mě miluje, a že pokud ho miluji, tak se s ním alespoň budu mazlit. Nechala jsem ho, a nelitovala jsem. Nakonec mi ho tam strčil, a když mi ho tam vsunul, myslela jsem, že jsem v sedmém nebi. Ani to nebolelo a bylo to hrozně moc krásný. Ten pocit byl k nezaplacení. Milování mě vůbec nebolelo, Mikael byl něžný a už to docela uměl. Moje poprvé bylo hrozně moc krásné. Jen mě v tu chvíli štvalo, že jsem se bohužel tam dole neoholila, ale to mu vůbec nevadilo. Bral mě takovou, jaká jsem. I když jsem prostě nepočkala na toho pravého a šla do toho s ním. Udělala jsem dobře! Jsme spolu už rok. Milujeme se, a tak to má být.


- - -
CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na pečující balíček od značky Amway v hodnotě 1500 Kč. Těšit se může na G&H sada péče o suchou pokožku, které osvěžuje, zklidňuje a hydratuje.

 

Kosmetika Amway
(Foto: oficiální zdroj)

 

V balíčku konkrétně nalezne:

G&H REFRESH+™ Sprchový tělový gel zanechá pokožku čistou, hebkou a lehce hydratovanou.


G&H NOURISH+™ Tělové mléko zvyšuje hydrataci pokožky o 129 %: pokožka je na dotek jemnější a vypadá zdravěji.


Deodorační Sprej G&H PROTECT+™ proti pocení navozuje dlouhotrvající pocit svěžesti.
 

Krém Na Ruce G&H NOURISH+™ pomáhá zklidňovat suchou pokožku a přináší jí úlevu.


Tekuté Mýdlo Na Ruce G&H PROTECT+™ chrání přirozenou hydratační rovnováhu pokožky, a brání tak vysychání spojenému s častým mytím rukou.0 hlasů
Vaše hodnocení