Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Čtenářka Eliška se nám svěřila s tím, jak probíhal její první sex. Možná tě překvapí, že proběhl pod stanem.

MOJE POPRVÉ: Začalo to svlékací flaškou!

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 16.05.2017, 00:13 | 16.05.2017, 00:13 | Krásná.cz / čtenářka

Čtenářka Eliška se nám svěřila s tím, jak probíhal její první sex. Možná tě překvapí, že proběhl pod stanem.

Na mé šestnácté narozeniny mi taťka řekl, že pojedeme stanovat. Nesnáším stanování, takže jsem se začala bránit, že nechci jet. Taťka ale řekl, že už je to domluvené. "Kam se ti nechce, tam se ti bude líbit," řekla mi maminka. Později jsem byla opravdu ráda, že jsem jela.

 

 

Přijeli jsme na místo stanování a tam jsme se hned všichni seznámili. Strašně moc se mi líbil jeden kluk (budeme mu říkat třeba Pavel). Pořád jsem za ním dolézala, abychom spolu mluvili. K večeru už byli rodiče opilí. My jsme se nudili, a tak Pavla, do kterého jsem se zamilovala, napadlo, že si zahrajeme flašku. Flašku jsem hrála já, moje čtyři kamarádky a dalších šest kamarádů.

 

Hráli jsme ji tak, jak se hraje normálně, takže na svlékání. Bylo tak jedenáct a všichni už byli jenom ve spodním prádle. Pak mi dali úkol, že s nimi musím spát ve stanu, a pokud bych ho nesplnila, tak už bych byla skoro nahá, takže jsem ho raději splnila. Jak už jsme se chystali jít spát, tak jsme si rozdělili, kdo s kým bude spát. A úkol zněl tak, že každá holka musí spát s jedním klukem. Já jsem samozřejmě dostala toho kluka, který se mi líbil.

 

 

Rozdělali jsme si spacáky a chystali se, že už půjdeme spát. A on si vytáhl polštář. Nabídl mi, že se o něj můžeme rozdělit. A v tom to začalo.Každý měl svou půlku polštáře. Povídali jsme si dvě hodiny a mně se začínaly zavírat oči. V tom okamžiku mě chytil za ruku a začal mě přitahovat k sobě. Když už jsme byli u sebe hodně blízko, tak mě políbil. Začali jsme se líbat a on mě pomalu začal svlékat. Líbal mě po celém těle. Potom se ode mě odtrhl a vyndal z batohu kondom. Zeptal se mě, jestli to chci. Samozřejmě jsem řekla ano, ale trochu jsem se bála. A tu chvíli, jak jsem o tom přemýšlela, tak si na mě lehl a rychle do mě pronikl. Hodně to bolelo, ale potom mi to bylo příjemné. Po skončení jsme se jenom tulili, a pak usnuli.


ČTĚTE TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Kéž by to šlo změnit!
MOJE POPRVÉ: Jen proto, že to chtěl
MOJE POPRVÉ: Pozval mě na noční koupání... naostro

 

Po probuzení jsme začali balit věci a chystat se domů. Zjistila jsem, že bydlí tři hodiny ode mě, takže jsem byla dost smutná.
Pořád se ale vídáme. Buď on jezdí za mnou nebo já za ním. Jsem moc ráda, že moje poprvé bylo právě s Pavlem. Byl to začátek, na který jen tak nezapomenu.


- - -

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu získává kosmetický dárek v hodnotě 1500 Kč od značky Dermacol. Najde v něm laky a péči pro krásu i zdraví nehtů.

 

Laky Neon
(Foto: Dermacol)

 

Těšit se může například na nové zářivé odstíny DERMACOL NEONOVÉ LAKY NA NEHTY. Laky dodají nehtům zářivý neonový vzhled. Lehce a rovnoměrně se nanášejí. Perfektně k nehtům přilnou a snadno zasychají. Dobrá odolnost proti oděru.

 

Laky Neon
(Foto: Dermacol)

 

Jistě ji potěší i odlakovač na oslabené nehty bez nepříjemného zápachu klasického odlakovače. Rychle, snadno a šetrně odstraňuje lak z povrchu nehtů. Neobsahuje aceton. Vhodný pro přírodní i umělé nehty.

 

Odlakovač bez zápachu
(Foto: Dermacol)

 0 hlasů
Vaše hodnocení