Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Čtenářka Veronika nám zaslala zajímavý příběh, který se jí stal na dovolené v Turecku.

MOJE POPRVÉ: Zažila jsem nezapomenutelné poprvé s Turkem

Moje poprvé
zdroj: Thinkstockphotos Moje poprvé
aktualizováno 16.03.2017, 11:59 | 16.03.2017, 11:59 | Krásná.cz / čtenářka

Čtenářka Veronika nám zaslala zajímavý příběh, který se jí stal na dovolené v Turecku.

Rozhodla jsem se, že s našimi letos pojedu naposledy na dovolenou, a proto jsem si ji chtěla užít na maximum. Letěli jsme to Turecka a jak všichni víme, Turci jsou proslulí tím, že se jim líbí plnější holky. Doufala jsem , že je to pravda, protože nejsem zas úplná vychrtlá holka. Hned první večer na baru jsem si všimla jednoho pěkného číšníka. On pokukoval po mně a já po něm. V půlce večera mi donesl koktejl a já jen s rozpaky poděkovala. Pokračovalo to podobně další tři dny. Pak se mě odhodlal zeptat, jak se jmenuji a kolik mi je. Sedla jsem si k němu na bar a celý večer jsme si povídali o všem možném. Před desátou hodinou mi řekl, že v deset končí, jestli se s ním nechci projít po pláži. Měla jsem ale pořad za zadkem rodiče, kteří mě hlídali. Řekla jsem, že nemůžu a on mě pořád přemlouval, ať se nebojím, že mě nebude líbat ani nic jiného. Nakonec přišel i jeho kamarád číšník a řekl mi, že je A. (můj číšník) strašně fajn kluk a ať se ničeho nebojím. Věděla jsem, že je to jeho kamarád, který by o něm řekl jen to nejlepší, tak jsem se rozhodla s ním jít na pláž.

 

 

Věděla jsem, že to nebude jen procházka. Zašla jsem za našima a řekla jsem, že jdu s kamarádkou na pláž. Naštěstí mě vážně jedna kamarádka kryla. Proto jsem v klidu mohla jít. Byla jsem rozhodnuta se s ním vyspat, protože jsem věděla, že to bude krásné poprvé a ne nějaké poprvé na diskotéce na záchodcích. Když jsem ho uviděla, jak sedí na kraji pláže a čeká na mě s květinou v ruce, věděla jsem na sto procent, že je to ten pravý okamžik.

 

Šli jsme asi deset minut po pláži, než jsme se dostali až na konec k takovému zákoutí. Sedli jsme si a asi hodinu jsem si povídali. Po hodině mi řekl ať zavřu oči a ať se nebojím. Tak jsem to udělala a on mě políbil. Začala jsem mu to oplácet a začalo to být žhavější. Všechny ty doteky a tak. Když si začal rozepínat kalhoty, řekla jsem mu, že jsem panna a on mi dal jen polibek a pošeptal mi do ucha, že se nemusím bát, protože bude opatrný. Svlékl se, a potom i mě. Měla jsem panickou hrůzu, že to bude bolet, protože všechny mé kamarádky mi to popisovaly jako horor, ale i tak jsem to chtěla. Nalehl na mě a opatrně se do mě dostal. A holky, můžu vám říct, vůbec mě to nebolelo. Chvíli zůstal v klidu, než jsme si na sebe zvykli, a potom začal pomalu přirážet. Byl to nádherný pocit. Šeptal mi do ucha, jak jsem krásna a úžasná. Všude okolo hrála hudba a šumělo před námi moře. A já jsem o to v tu chvíli přicházela. Když se udělal, šli jsme se vykoupat do moře a byli jsme jako malé děti. Cákali jsme po sobě a hráli si.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MOJE POPRVÉ: Když to kluk umí
MOJE POPRVÉ: Trvalo to jen pár vteřin!
MOJE POPRVÉ: Hrála jsem, jak jsem zkušená

 

Potom mě doprovodil ruku v ruce na pokoj a rozloučil se. Myslela jsem si, že se ke mně druhý den nebude znát, ale opak byl pravdou. Celý den mi nosil květiny a říkal mi sladká slůvka. Večer u večeře jsme měli speciálně nazdobený stůl plný květin. Do konce dovolené jsem s ním spala ještě dvakrát a každý den kolem mě poletoval jako kolem něčeho výjimečného. Otrhal kvůli mně snad půlku Turecka, tolik jsem denně měla květin. Při loučení jsme oba brečeli. Bylo to krásnější poprvé, než jsem si představovala a mám na to krásné vzpomínky. Stále si spolu píšeme a slibujeme si, že se zase jednou uvidíme. Byl to nádherný zážitek a přála bych takové poprvé všem holkám.

 

- - -

CHCEŠ TU PŘÍŠTĚ NAJÍT SVŮJ PŘÍBĚH? Pošli nám svůj příběh o prvním milování a TĚŠ SE NA ODMĚNU! Nezapomeň připojit celé své jméno, svůj věk a adresu, kam ti v případě uveřejnění příběhu pošleme odměnu. Vše posílej na email redakce@krasna.cz s heslem MOJE POPRVÉ.

 

Autorka dnešního příběhu se může těšit na balíček dekorativní kosemtiky od značky Amway v celkové hodotě 1500 Kč.

 

Kosmetika Amway
(Foto: Archiv firem)

 

Nalezne v něm:

 

Dlouhotrvající tekutá linka na oči - Purple ARTISTRY SIGNATURE COLOR™
Zanechte skutečně nezapomenutelný dojem s touto limitovanou edicí ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Dlouhotrvající tekuté linky na oči ve fialovém odstínu Purple*. Tato okouzlující oční linka, která je součástí nové kolekce ARTISTRY Hi-Tech Metallic, má neobvyklý třpyt, jehož barevný odstín se mění podle typu osvětlení. Díky použité technologii odolává vodě i vlhkosti po dobu 24 hodin.


Dlouhotrvající tužka na oči ARTISTRY SIGNATURE COLOR™
Dlouhotrvající tužka na oči skvěle doplňuje ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paletu očních stínů. Díky oboustrannému designu je tato tužka skvělou pomůckou pro neodolatelné líčení v celé řadě odstínů a matných i třpytivých efektů a Vaše oči se díky ní stanou ještě přitažlivějšími. Vyznačuje se krémovým složením, intenzivním a stálobarevným odstínem, snadno se nanáší, nestírá se ani nestéká.1 hlasů
Vaše hodnocení