Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Když se zamiluje malá holka do vysokého a udělaného kluka, mohou nastat problémy, které by nikdo nečekal. Třeba v posteli.

Na velikosti nezáleží!

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 28.08.2016, 00:24 | 28.08.2016, 00:24 | Krasna.cz/lk

Když se zamiluje malá holka do vysokého a udělaného kluka, mohou nastat problémy, které by nikdo nečekal. Třeba v posteli.

Dívky si většinou vybírají větší a silnější kluky před těmi menšími. Chtěla to tak příroda, která se snažila o zachování druhu, protože silnější jedinec má větší šance ubránit se nástrahám. Vysoký kluk je symbolem bojovníka, který snáz přemůže menší a shrbené nepřátele. Je proto logické, že je taková spousta dívek přitahována k vysokým klukům.

A k vysokým klukům jsou často přitahovány i malé dívky. Říká se, že co je malé, to je hezké a o ženách to platí dvojnásob. JE také logické, že malé ženy přitahují muže, protože v nich vzbuzují (vědomě i nevědomě) ochranitelské instinkty. Takže ač by se mohlo zdát, že jsou v módě vysoké ženy, ty malé nemají o muže nouzi. Ale kdy je výškový rozdíl ještě "v normě" a kdy je už moc velký?

 

Malá dívka a vysoký kluk
Rozdíly ve výšce partnerů mohou způsobovat problémy. (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

V moderní společnosti je to vlastně jedno, záleží jen na tobě, jak se cítíš a jak to zvládá tvůj přítel. Přesto mohou velké výškové rozdíly mezi partnery způsobit komplikace. Pokud je mezi vámi skutečně velký výškový rozdíl, můžete mít problém při samotném líbání. Buď si tě přítel bude muset zvedat, nebo se k tobě bude muset ohýbat anebo si budeš muset vždy stoupnout na nějaký vyvýšený stupínek.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Obezita mladým slečnám nesluší! Jak s ní bojovat?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám vyšší holky?
Jarní tipy pro krásnou postavu

I v sexu mohou nastat komplikace. Čtenářka Tereza se nám svěřila: "Jsem fakt drobná a hubená a můj kluk je vysoký téměř dva metry a ještě ke všemu váží skoro sto kilo, klasické milování v misionářské poloze je pro nás složité. Hlavně pro mne, protože on mě svou vahou bude drtit. Naopak pokud zaujmu polohu nahoře, mám problém obejmou ho nohama, což milování dost zkomplikuje, bojím se, že spadnu," popisuje.

Jestli i ty řešíš podobné problémy, vyzkoušejte sex ve stoje. Stoupni si na stoličku nebo hromadu polštářů, abys měla pánev stejně vysoko jako tvůj přítel, který se postaví za tebe. Anebo mu skoč na klín, až bude sedět na židli. V téhle poloze ho možná obejmeš nohama lépe, než když leží. Můžete se milovat zezadu na všech čtyřech nebo ve vodě, která vás oba nadlehčí.

Každopádně řešení tohoto problému je zábavné, takže to nevzdávej. Při vymýšení poloh, které vám budou oběma vyhovat, si skvěle užijete.

 

 

Otec s dcerou
Malé dívky často vypadají dětsky. (Foto: Thinkstockphotos)

 

A problém s rozdílnou výškou můžete mít i mezi lidmi. Menší dívky totiž dlouho vypadají dětsky, naopak vysoký kluk bude vypadat dospěleji. S takovým problémem se setkává i naše čtenářka Klára. "Měřím156 centimetrů, je mi18 let, ale vypadám sotva na 14. V každodenním životě s tím mám docela problém, protože musím pořád ukazovat občanku - aby mi nalili, aby mě pustili do kina na nepřístupný film, tatér mě nechtěl tetovat bez povolení rodičů... Ale problémy mám, i když jdu se svým přítelem. Tuhle mu nějaká paní pěkně vynadala, jestli se nestydí líbat dítě, jestli není úchyl," vypráví Klára. Tato scéna nebyla jediná, a tak se společně rozhodli omezit projevování své lásky na veřejnosti.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Jak rychle zhubnete? Záleží na typu postavy
Jak si nás muži testují aneb Projdete zkouškou z lásky?

Jestli jsi malá, možná máš ze své výšky mindráky. Jenomže proč? Uvědom si, že je to zbytečné. Výška štěstí v životě nezaručí. Podle vědeckých výzkumů jsou menší ženy jsou úspěšnější v reprodukci, zčásti také proto, že vysoké ženy dosahují plodnosti později. Další nevýhodou vysokých žen je omezená možnost výběru potenciálního partnera. Mužů, kteří vysoké ženy převyšují, není mnoho. Netrap se, že jsi malá, a udělej z toho naopak přednost.
 7 hlasů
Vaše hodnocení