Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Neúspěch v navazování vztahů může mít neblahý vliv na psychiku člověka. Obzvláště s příchodem krásných slunných dnů, kdy si tolik lidí užívá, mohou ti, kteří se marně snaží seznámit, upadnout do deprese.

Návod na úspěch v lásce? Víme, kde ho hledat

Sama
zdroj: Thinkstockphotos Sama
aktualizováno 18.04.2017, 00:00 | 18.04.2017, 00:00 | Krásná.cz

Neúspěch v navazování vztahů může mít neblahý vliv na psychiku člověka. Obzvláště s příchodem krásných slunných dnů, kdy si tolik lidí užívá, mohou ti, kteří se marně snaží seznámit, upadnout do deprese.

Problém však dle odborníků tkví především v nastavení nezadaného. „Aby se člověk mohl seznámit, musí mít především rád sám sebe. Pokud vyjde na diskotéku s tím, že se zase s nikým neseznámí, pravděpodobně to tak dopadne,“ vysvětluje osobní kouč Aleš Kalina.

 

„V případě dlouhodobého problému v navazování vztahů je proto žádoucí přehodnotit postoj k sobě samému a odstranit bloky, které vznikají v dětství nebo po předchozích neúspěšných vztazích,“ dodává Aleš Kalina.


Obklopte se lidmi, kteří vás mají rádi


Jaro a hlavně blížící se léto je obdobím plným flirtů, romantických večerů u táboráku a exotických zážitků, na druhé straně je ale také obdobím rozchodů a depresivních myšlenek těch, kteří jsou aktuálně bez partnera.

 


„To, jakým způsobem je k nám dodávána láska, významně ovlivňuje způsob, jakým mozek generuje různé druhy myšlenek. Pokud tak člověk nemá dostatečný přísun lásky, může snadno upadnout do deprese,“ potvrzuje Aleš Kalina.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč jsou fajn holky bez kluka?
Tak tohle zná každá NEZADANÁ holka! Poznáváš se v tom i ty? GALERIE
Proč jsi pořád sama?


Přísun lásky nemusí ovšem nutně pocházet pouze od partnera. Pokud tak nemáte toto léto nikoho do páru, nezoufejte. Teplé dny jsou přece ideální příležitostí pro setkání s rodinou, dlouholetými přáteli i se všemi, na které nemáte přes rok čas. Vyrazte na kola, poseďte na pikniku, obklopte se těmi, které máte rádi - a kteří mají rádi vás. Záplava lásky vám vykouzlí úsměv na tváři - a to je mnohem větší lákadlo pro nezadané muže, než zakaboněná tvář.0 hlasů
Vaše hodnocení