Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

První máj, lásky čas. To asi nemusíme nikomu připomínat. Co ale rozhodně musíme připomenout je to, že první květnový den si můžeš naplno užít i v případě, že na svého vyvoleného ještě čekáš. Kdo říká, že tento den je jenom pro milence?

Nech se hýčkat na PRVNÍHO MÁJE! Tipy na akce pro SINGLES i ZALÁSKOVANÉ

Polibek
zdroj: Thinkstockphotos Polibek
aktualizováno 29.04.2017, 00:23 | 29.04.2017, 00:23 | DyA

První máj, lásky čas. To asi nemusíme nikomu připomínat. Co ale rozhodně musíme připomenout je to, že první květnový den si můžeš naplno užít i v případě, že na svého vyvoleného ještě čekáš. Kdo říká, že tento den je jenom pro milence?

Naopak je to den, který má být naplněn láskou, a je jedno jestli od kamarádky, rodičů, nebo třeba pejska.


Akce, kterou si zamiluješ
V pondělí vezmi přítele (muži mají vstup zdarma), kamarádku, nebo třeba maminku a vyrazte na Dermacol Love Day, který se uskuteční v pražském parku Grébovka (Havlíčkovy sady). Čeká na tebe celodenní program, během kterého můžeš navštívit workshopy známých českých blogerek a youtuberek, využít služby kadeřníka a vizážisty a podívat se na módní přehlídku. Tento den si opravdu užije každý, bez rozdílu pohlaví a věku. Jenom si nezapomeň koupit vstupenku, která stojí 200 Kč a v rámci které dostaneš dárky v hodnotě 500 Kč. Pozor, pokud ti ještě nebylo šestnáct let, pak máš vstup zdarma. Stačí, když tě bude doprovázet osoba, která má platnou vstupenku.


Byl pozdní večer, první máj
Také jste se ve škole učili legendární verše od Karla Hynka Máchy? Pokud chceš se svým přítelem zažít opravdu klasický, ale nezapomenutelný první máj, pak byste se měli vydat na Petřín. Okolo pražské rozhledy bude ten den pořádně rušno. Nejen, že cestou potkáte stovky zamilovaných, ale čeká tam na vás i bohatý program. Akce s názvem Den s Máchou 2017 slibuje příjemný den. Bude složený z hudebního vystoupení, fotografování s „živým“ Máchou a třeba i výrobou zamilovaného přáníčka.

 


A 18 už bylo?
Jsi starší osmnácti let a víno ti není cizí? Pak zřejmě pro tebe je tu akce Svátek růžových vín na nejstarší svatováclavské vinici v Praze. S sebou můžeš vzít i přítele, protože romantická zákoutí Pražského hradu jsou pro první máj jako stvořená. Vstupné stojí 150 Kč, v rámci kterého dostaneš 5 degustačních mincí. A to se rozhodně vyplatí! Můžeš si udělat výlet i se svými rodiči, kteří rozhodně po letech společného soužití budou rádi za tak trošku jiný a ovíněný první máj.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pomoc, neumím líbat! Naprav to na prvního máje
Líbání v číslech: Kdo si pamatuje první pusu a v čem mají kluci navrch?
30 způsobů, jak ho vylákat na rande


Za zvířátky
Výhodou prvního máje je to, že máme státní svátek, tudíž celý den jenom pro sebe. Ať už máš druhou polovičku, nebo si užíváš volnosti, zkus tento den nepromarnit. Vydej se třeba do Zoo, ve které najdeš lásku třeba k nově narozeným zvířecím miminkům. Podívej se na stránky zoologické zahrady, která je tvému bydlišti nejblíže, a třeba zjistíš, že na prvního máje má speciální program. Například v Jihočeské zoologické zahradě v Hluboké nad Vltavou pořádají akci s názvem May Day. Pro návštěvníky budou připraveny soutěže, a také bohatý program, který se soustředí na ohrožená zvířata.

 


Jsi singles? Nevadí!
Chce se ti brečet při pomyšlení na to, že hned první den v květnu uschneš? Rozhodně nesmutni. Zkus si první máj užít i přes to, že je ti smutno z toho, že nikoho nemáš. Co si takhle pustit nějaký film? Třeba s Christianem Grayem? Během jeho sledování rozhodně přestaneš přemýšlet nad chybějící láskou.0 hlasů
Vaše hodnocení