Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete si s tvým drahým oživit vaše intimní chvilky. Je jedno, jestli se spolu zatím jen mazlíte, nebo už jste vyzkoušeli všechny známé polohy. Tahle hra vás zaručeně dostane.

NEDOTÝKAT! Milostné hry pro roztoužené páry

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 30.09.2017, 00:41 | 30.09.2017, 00:41 | Krasna.cz/trm

Chcete si s tvým drahým oživit vaše intimní chvilky. Je jedno, jestli se spolu zatím jen mazlíte, nebo už jste vyzkoušeli všechny známé polohy. Tahle hra vás zaručeně dostane.

Okořeňte si svůj sexuální život a zkuste se zároveň lépe poznat. Pokud máš pocit, že vaše milování či mazlení je obvykle trochu uspěchané, dopřejte si nekonečně dlouhé dráždivé svádění. Vzbuď v něm sexuální očekávání, které nebude moct vydržet.


Tyhle hrátky se ti zalíbí, pokud jsi milovnice dlouhých předeher nebo svádivého mazlení, které se po pár minutách hned nezmění v udýchaný sex. Tentokrát není kam spěchat a na pořadu jsou hrátky téměř nevinné.


Nedotýkat se!


Položte se s tvým drahým vedle sebe na postel. Klidně si připravte intimní atmosféru, zapalte svíčky, pusťte velmi potichu pomalou hudbu, zhasněte. Můžete si i zavřít oči. A pak začněte mluvit. Popisujte, co se vám líbí, čím vás ten druhý dokáže rozpálit, co chcete vyzkoušet. Ale nesmíte se navzájem dotýkat. Klidně mu "vyhrožuj" a začni popisovat, jaké praktiky ho čekají, pokud se tě dotkne jen konečky prstů. Vzrušením bude úplně ztracený.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vše, co jsi chtěla vědět o lubrikačním gelu
Rozpalte se společnou masturbací
Okořeňte si sex


Ruce pryč


Podobnou variantou je i následující hra. Když se mazlíte a tvůj kluk se tě dotýká rukama, obvykle velmi rychle zamíří k tvému klínu a skončí to obvyklým prstěním. Teď je čas na změnu. Vezměte do postele různé hračky. Hedvábný šátek, peříčko, kartáč na vlasy, masážní strojek, a také masážní gel či olejíček. Snažte se způsobit si navzájem co nejpříjemnější pocity, ale nejprve bez dotyků rukou. Drážděte se a hlaďte nejroztodivnějšími pomůckami. Celou hru pak zakončete vzájemnou uvolňující masáží.

 


Malování na tělo


V papírnictví si pořiďte speciální barvy na tělo a místo papíru nastavte svým tvůrčím představám svá vlastní těla. Nechej štětec s barvou sklouznout do nejtajnějších zákoutí jeho těla, jemu pak na oplátku nastav svá prsa, bříško a zadeček. Můžeš mu také zavázat oči, aby neviděl, kde se ho v příštím okamžiku dotkneš.


Striptýz


Předvedla jsi mu už někdy sexy striptýz? Tentokrát můžeš tuhle svádivou hru trochu pozměnit. Posaď ho na židli a pusť si příjemnou hudbu, na kterou se ti bude dobře tančit a kroutit se. Sváděj ho pohledem a dráždivými pohyby. Nebuď vulgární, neuspěchej to. Sama se ale nesvlékej. Chvilkami k němu přistup, nastav se mu a nechej si od něj svléknout jeden kousek oblečení. Pak zase poodstup a pokračuj. Neboj se to protahovat, bude z tebe zaručeně hotový.4 hlasů
Vaše hodnocení