Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každoročně vymýšlet, co dát své drahé polovičce k Valentýnu, někoho zkrátka omrzí. A tak si nadělte společný dárek, který si užijete oba dva. Podívej se na naše tipy a zjednoduš si výběr.

Nejlepší dárek k Valentýnu pro vás oba!

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 11.02.2016, 00:37 | 11.02.2016, 00:37 | Krásná.cz / cis

Každoročně vymýšlet, co dát své drahé polovičce k Valentýnu, někoho zkrátka omrzí. A tak si nadělte společný dárek, který si užijete oba dva. Podívej se na naše tipy a zjednoduš si výběr.

Svátek zamilovaných je ideální příležitostí, kdy si můžete připomenout, že se vzájemně milujete a rádi spolu trávíte čas. Tady každá odpůrkyně Valentýna namítne, že na vyznávání lásky máme celý rok. To je jistě pravda, ale přiznejme si, kdo to dělá? Proto se zbav předsudků a užij si se svým milovaným toho nejlepšího Valentýna.


Jděte spolu na kurz kreslení a malování
Jedinečná příležitost, jak si vyznat lásku s pomocí výtvarného umění. Zároveň si svůj výtvor můžete navzájem darovat, takže budete mít i originální vzpomínku. Pokud se obáváte, že na to nemáte dost fantazie, pomůže vám zkušený lektor. Kurzy malování můžete najít třeba na stránkách malovanikresleni.cz.

 

Romantická večeře
Večere je výborným kompromisem pro ty, kteří Valentýn zase tak moc nemusí. Můžete si společně zajít do restaurace, kterou obyčejně nenavštěvujete. Co zkusit nějakou speciální kuchyni? Třeba taková francouzská nebo italská se hodí přesně pro zamilované.

 


Vyzkoušejte si spolu tvořit obrazce z písku
Máš také ráda projíždění rukou pískem? Je hrozně příjemné, jak se sype mezi prsty. Můžete si na Valentýna spolu vyzkoušet prastarou meditační techniku tibetských mnichů a odpočinout si při tvorbě "písečných" obrazů. Zaujalo tě to? Tento i podobné kurzy nabízí portál www.naucmese.cz.


Neobvyklá procházka botanickou zahradou
Jasně, řeknete si, že procházka není nic extra speciálního, ale co se zkusit projít botanickou zahradou? Je to prostředí přímo stvořené pro zamilované páry. Jen si přestavte tu scenérii. Držíte se za ruce, objímáte se a kolem vás je plno nádherných květin... Dobře, těch v únoru ještě tolik není, ale zas tě jistě potěší, že až do 29. února je do pražské botanické zahrady vstup zdarma.

 


Degustace vína
Tento tip ovšem platí jen pro plnoleté páry. Víno je jednoznačně to nejromantičtější alkoholické pití, a tak se se svým milovaným můžeš vypravit na romantickou degustaci do vinného sklípku. Je zaručené, že si užijete příjemný a neobvyklý večer.

 

PODÍVEJ SE TAKÉ:

Jak se zabavit na Valentýna, když jsi sama?
Podívej se, jaké vymysleli vtipné vychytávky pro zamilované páry!
15 věcí, které chce každý kluk, abys věděla

Zasportujte si spolu
Pokud patříte k jednomu z těch aktivních páru, který nevydrží ani chvilku v klidu, tak můžete vyrazit třeba na kluziště a zabruslit si na ledu. Je úžasně romantické projíždět se a přitom se držet za ruce. Můžete si spolu zkusit střihnout i nějakou tu piruetku. A jestli nemáš lední brusle, tak nezoufej, jelikož na většině zimních kluzišť je půjčují. Ovšem jestli nejsi fanynkou zimních sportů, tak co třeba vyzkoušej trampolínové centrum? Zaskákat si a dělat u toho různé kravinky je úžasná zábava. Tvůj kluk tím určitě také nepohrdne, protože, co si budeme vykládat, někteří kluci jsou ve svém nitru stále dětmi.6 hlasů
Vaše hodnocení