Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Určitě víš, že Vánoce nejsou o tom, abychom za dárky utratili statisíce. Naopak bychom se měli na chvilku zastavit a strávit vánoční čas s těmi, na kterých nám záleží. Třešničkou na dortu jsou pak samotné dárky.

Nejlepší dárek pro tvého kluka? Ten od srdce vyrobený! DIY

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 13.12.2017, 16:29 | 13.12.2017, 16:29 | DyA

Určitě víš, že Vánoce nejsou o tom, abychom za dárky utratili statisíce. Naopak bychom se měli na chvilku zastavit a strávit vánoční čas s těmi, na kterých nám záleží. Třešničkou na dortu jsou pak samotné dárky.

Ne nadarmo se říká, že nejlepší dárek je ten, se kterým jsme si dali práci. Vytvoř pro svého kluka originální dárek plný lásky.


Tajemná sklenička

Tento dárek se stal hitem již vloni. Jeho výroba je naprosto jednoduchá a výsledný efekt dokonalý. Stačí, když si pořídíš velkou skleněnou nádobu, do které vložíš malé papírky. Na papírky můžeš napsat důvody, proč svého kluka miluješ nebo společné vzpomínky. Celá myšlenka této sklenice je taková, že pokud bude mít dotyčný špatnou náladu, „vyloví“ si papírek a přečte si tvůj vzkaz. Možná se ti může zdát, že tento dárek je pro tvého kluka příliš romantický, ale nenech se zmást. Kluci jsou občas citlivější než my, a takový dárek jim jistojistě vykouzlí úsměv na tváři.

 

DIY pro něj - 1
(Foto: Pinterest)


Obraz lásky

Miluješ malování? Pak vytvoř obraz, který bude charakterizovat vaši lásku. Můžeš zvolit oblíbený citát, který doplníš o obrázky. Pokud jsi v malování větší profík, ničeho se neboj a pusť se do malování vás dvou. V případě, že se ti obrázek nepovede, nemusíš zoufat. Od čeho tu jsou šikovné foto služby, které dokážou přenést fotku na obraz? My ale věříme, že se ti podaří vytvořit jedinečné umělecké dílo, které tvého přítele potěší.

 

DIY pro něj - 2
(Foto: Pinterest)


Fotky, fotky, fotky

Je ti líto, že se dnes nevyvolávají fotky? Nejvyšší čas s tím něco udělat! Dej si vyvolat fotky se svým miláčkem a zkus z nich vytvořit malý foto koutek. Stačí, když si seženeš rám, do kterého dáš provázek. Na provázek připevníš fotky podobně, jako když věšíš prádlo, a dárek je na světě. Je to jednoduché, časově nenáročné a přitom tak romantické. 

 

DIY pro něj - 3
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Máš kluka fajnšmekra? Pak pro tebe máme tipy na nevšední dárky, které si zamiluje!
Ty nejlepší DIY dárky pro HOLKY! Co potěší SÉGRU, MAMINKU nebo BABIČKU?
Vánoční tip: 13 LACINÝCH holčičích dárků, které vypadají naprosto LUXUSNĚ


Box plný lásky

Tematické krabice milujeme pro jejich nápaditost a kreativitu. Zvol si téma, které charakterizuje tvého kluka. Můžeš zvolit komiks, film, pivo nebo třeba vaření. My jsme si vybrali film, a jak můžeš vidět, vložili jsme do krabice popcornové pytlíčky, výběr oblíbených filmů na DVD, popcorn do mikrovlnné trouby, kapesníčky, dvě vstupenky do kina a sladkosti. Při tvorbě boxu mysli na to, že kreativitě se meze nekladou.

 

DIY pro něj - 4
(Foto: Pinterest)


Personalizovaný hrníček

A je to tady zase! Ručně vyzdobené hrníčky snad nikdy nevyjdou z módy. Pro svého kluka vyber motiv, který se k němu hodí. Můžeš zvolit třeba i citát z oblíbeného filmu nebo hry. Především dbej na to, aby byl hrníček „klučičí“. Občas se při tvorbě necháme strhnout vlastní touhou, a tak se může stát, že najednou jsou na hrníčku roztomilé kočičky nebo motýlci. Takové motivy by tvůj kluk zřejmě neocenil.

 

DIY pro něj - 5
(Foto: Pinterest)

 0 hlasů
Vaše hodnocení